KTM 1290

BF 109 je bio očajno ružan avion, ali definitivno je izgledao kao stroj za ubijanje ljudi.
Form following function.
 
Meni su bas fora ove kljove od mamuta iza suvozaca tako da te rasprekidaju kad te zakace prilikom pada,ono da umanje mogucnosti prezivljavanja 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
Nikad opuštenije čekanje novog modela za 2023.
2EC6BA68-7AD4-4508-922F-10501594FD87.jpeg
 
Nisam ni sumnja da će najveći simpatizer KTM-a propustiti priliku :p:LOL:

Oboje smo članovi FB grupu Superduke, na kojoj se svakodnevno javljaju ljudi sa problemima i jebiga, ali mislim da to nije samo kod KTM-a.
Problemi za 3.0 model, su većinom vezani uz EVO model i greške el.ovjesa ili greške kompjutera itd. Nisam primjetia fatalne probleme za mehaniku koji bi obradovali ljude ( ne kažem da ih možda nema ). Smatram većim problemom situaciju KTM-a u Hrvatskoj, nego sam motor.

Nisam 'fanboy' branda, ali karakter motora mi je ovo učinia najzanimljiviji motor koji sam dosad proba.

Sve je reko u zadnjoj rečenici kad je reko da ako bi kupovo supernaked da bi uzeo MT10 .🤦‍♂️

Mislim da bi mu bolje staja mt07, da 2 cilindra prekriju muževan glas. :)
 
Sve je reko u zadnjoj rečenici kad je reko da ako bi kupovo supernaked da bi uzeo MT10 .🤦‍♂️
Koji je to panj izjavio da mi je znat i jel u rodu Sredjuuu?
Slab mi net, nemere jubitubije vrtit..
 
  • Like
Reactions: leCo
Mislim daleko od toga da je taj KTM sveta krava. Naravno da ima grešaka, ali ima ih ohoho i u ostalim taborima. Dokle god ne vire klipnjače kroz blok , sve je to prihvatljivo, samo je pitanje kojem si spreman i koliko oprostit.

Nego, leCo , za neupućene, koji model izabrat 1.0, 2.0 ili zadnji i zasto?
 
  • Like
Reactions: leCo
Koji je to panj izjavio da mi je znat i jel u rodu Sredjuuu?
Slab mi net, nemere jubitubije vrtit..
mi sta vozimo jamahe imamo para za net i vrtimo jutjub bez problema.
skrati na mt10 prijenos da prva ide samo do 50 kmh ka na tom ktm i ona ce postat neukrotiva zvijer.

ja si mogu priustit i vozit cak i takvo smece, ali necu iz principa, jer ako si covjek, neces uvaljivat ljudima godinama motocikle s takvim problemima,sem ako si pedercina, no s takvim ne sklapam gescheft.
ali ima u vama mlakima, da sta vas se vise jebe vi vise volite.
 
Jbt moja suzy vrapce jede , elektronika postojana kao mito u hdzu 😂, ko im radi struju na ktmu... ? Sjeverna korea ...update modela im ide brzo kao na mobitelima 😂
 
  • Haha
Reactions: Dene and prpa
Meni taj Superduke 1290 izgleda toliko poremećeno kao da su ga talijani projektirali. Toliko je nelogičan da oduševljava. Moj 1290 SA je na 95000 km bez ikakvog problema, sva letrika savršeno radi, cajgeri ne propuštaju vodu. Jedino sto od prvog dana ne radi su senzori tlaka u gumama (japanci uveli na motore prije dva tjedna, KTM očito neće uspjeti nikada). Sprdačenje KTM-a ima dobre veze sa Viktorom (nikad više), a prije toga i sa Špicom (koji je htio servisirati motore samo koji su prodani kod njega, o stručnosti ne znam). Dakle, da nemam kompića koji 1290 ima u malom prstu, sjedi i plači. Ili vozi kod Moto Beana u Šibenik, dosta ljudi ga preporučuje. Dakle, shvaćate, za postati vlasnik KTM-a nije dovoljno biti prosječni forumaš, već čvrsti muškarac katolik koji može izdržati cjelodnevno sprdačenje ekipe na điru i isplakati se tek pri povratku u garažu. Nakon toga sa suznim očima zagrliš svoju gospođu i sklupčaš se u njenom krilu. Kad se pribereš, tipkaš na forumu i tvrdiš kak je baš raketa od motora, baš kao ja sada.
ŠporCki pozdraF,
Tomo
 
mi sta vozimo jamahe imamo para za net i vrtimo jutjub bez problema.
skrati na mt10 prijenos da prva ide samo do 50 kmh ka na tom ktm i ona ce postat neukrotiva zvijer.

ja si mogu priustit i vozit cak i takvo smece, ali necu iz principa, jer ako si covjek, neces uvaljivat ljudima godinama motocikle s takvim problemima,sem ako si pedercina, no s takvim ne sklapam gescheft.
ali ima u vama mlakima, da sta vas se vise jebe vi vise volite.
Bajo moj imam oci, zdrave jos i kad vidim tog transformera sa cetveroklasnom mat plasticokom moji euri ne idu iz mog djepa.. Makar kostao ko z900.