KTM 1290

nekako sam dosao do zakljucka da bas volim da je sve burno. nakon 8 godina upisem strucni studij na faksu, radim do 4, do 8 i pol-9 sam svaki dan na faksu, osim petka. nemam vremena za apsolutno nista, sebi sam posvecen 0. sad kad su gotova predavanja opet krecu rokovi, konstantno ucenje i skripe, i uz sve to dode ktm u garazu. ovo cudo koje vjerovatno cu malo vozit ko i mt10. mogao sam ostat na japancu, pouzdan, znam da necu imat problema ali nisam izdrzao i morao sam probat. ovo je nasparam mt10 tako grub i neugladen stoj da je to cudo, zvuk koji dolazi iz agregata nakon 8 godina japanca je kao da ce se nesto raspast iste sekunde. ali moram priznat da je ovo nesto najzanimljivije. sta sam ikad imao i vozio. zao mi je da ovo nisam prije vozio dok nije bilo briga oko faksa i oko odraslih stvari. ali zaljubljen sam, znam da sam to rekao za mt10, ali ovo je nesto sasim drugo. i izgledom i kako se vozi. odusevljen sam i moram kupit stender za mono vilice 🤣

View attachment 783212

Kad ti produ ispitni rokovi i uhvatis vremena doleti do mene da malo vidim to cudo 😁😃
 
@Zek@n čestitke na mrcini.
Ja sam prije mjesec dana uzeo malog Đuku r, gledao sam i 1290 ali prelomio sam na manjeg i da sam ti iskren, za glupiranje je dovoljan i on:)
Sretno u vožnjama i nadam se da se možda koji put sretnemo negdi.

cestitke i tebi :) ma gledao sam i ja manje, ali me zanimalo ali iskreno na momente je malo previse haha. nadam se i ja da se vidim u nekom diru
 
  • Like
Reactions: dalja46
1) Sretno s drlogom
2) Ako sad nemas vremena vozit se , dok studiras, nikad neces ni imat

ma studiram i radim, i ovo je specijalisticki studij, 4. i 5. godina, malo je ozbiljnije. do 9 na faksu onda doma i ucenje, pisanje seminara a vikend ucenje. sada kad prode jos 2 tjedna krecem ozbiljnije

Otisao si sa najboljeg, sad ces samo mjenjat motore svako malo jer ti nista nece biti dobro kao kawasaki

pa iskreno od kad sam prodao zx10r 09 nisam na miru, yamaha je bila dobra prilika kao i zx10r 2015 pa sam prodao. ali ovo, ovo ne vidim da ce skoro iz garaze
 
pa iskreno od kad sam prodao zx10r 09 nisam na miru, yamaha je bila dobra prilika kao i zx10r 2015 pa sam prodao. ali ovo, ovo ne vidim da ce skoro iz garaze
Sretno, sa strojem.
To si dobro rekao da neće,...i kad poželiš da ode neće,... :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Zek@n
@Zek@n dobra pila, čestitam i sretno! Vidi se logičan slijed i razvoj, redni 4, pa veliki V2 i na kraju moto karijere, ultimativni V4 (P.S.: ali ne Ducati)!!!

:mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20200911_154043.jpg
    IMG_20200911_154043.jpg
    4.8 MB · Views: 0
Slažem se, nikako mi ne ide u glavu 21 col kotač i 160 konja.
Mislim, sa tim na 250 kmh je čisti horor vozit.
A 240 uhvati dok pukneš prstima.
 
Slazem se. Ovaj novi 1290 SA R mi izgleda savrseno, dizajnerski mi je ljepsi od obicne verzije, makar je zapravo besmislen. 😍
 
mislim ak ces tak gledat, onda ti je 400 kubika dosta, pa opet svi uglavnom vozimo dosta vise

cisto sumnjam da se kupuju 1000+c motori radi off roada 🤣
 
  • Like
Reactions: nigda_vz