KTM 990 super duke

kaj ne bi menjal? odmah sada preko zime ga rastraciramo!


evo ti jos jedan turopoljski superduke.... 2005 model... malo spimpan XD

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10703905_10152687352319378_4439792240807180611_n.jpg?oh=b89438ba5e91a87831ab902f9a735882&oe=55690F50


 
Pitanjac:

Ponekada, nakon prve vožnje kada ugasim motor i idem ga ponovno upaliti, lampica lera se ne pali i motor neće kresnuti... zna se desiti da lampica samo tu i tamo zatitra. Ukoliko mu dajem/skidam kontakt, nakon nekog vremena (ponekada dva, tri puta, a ponekada i 5 minuta zayebavanja) se lampica normalno upali i motor kresne bez problema.

Pozorno slušam stručna mišljenja iskusnih koji znaju o čemu bi se moglo raditi.

Hvala.
 
pocmi od baterije prvo... :misli:,mozda kad se ugrije izdeformiraju se celije,pa treba malo da se ohladi(10-ak min),pa ponovo pali,dogadjalo se meni na proslom motoru,pa prominija akumulator i ok...,al netriba bit do baterije,mozda je nesto drugo,al od neceg triba pocet,da bi dosao do kvara....
 
passenger said:
pocmi od baterije prvo... :misli:,mozda kad se ugrije izdeformiraju se celije,pa treba malo da se ohladi(10-ak min),pa ponovo pali,dogadjalo se meni na proslom motoru,pa prominija akumulator i ok...,al netriba bit do baterije,mozda je nesto drugo,al od neceg triba pocet,da bi dosao do kvara....

Pumpa odradi normalno, svjetla rade... tako da mislim da je akumulator okej....
 
Jesi li prova palit sa stisnutim kvačilom?Možda ti  senzor lera crkne kad je vruć pa neda verglat jer misli da je u brzini.
 
ktm08 said:
Jesi li prova palit sa stisnutim kvačilom?Možda ti  senzor lera crkne kad je vruć pa neda verglat jer misli da je u brzini.

Probao sam, ne pali
 
Ja nebi otpisao bateriju, isti simptomi isti slucaj... Zamjenom baterije rjeseno...  (y)
 
paranoid said:
Ja nebi otpisao bateriju, isti simptomi isti slucaj... Zamjenom baterije rjeseno...  (y)

Ponekada dok se vozim i stavim u ler lampica normalno svijetli... nekada ne... nekad zatitra pa se upali... nema pravila... ali kada je cold start, prvi puta ujutro... sve super...
 
U mene nije bilo pravila, nekad na hladan nije htio a nrkad vec ugrijan... Nekad bi mi sve odradio i ja da cu ga upalit a on samo klick i nista... Onda je jedno vrijeme skroz mrtav, a za npr 5min kresne odmah iz prve... Sve izgledalo uredu, baterija puna, regler ma sve tip top... Dok nije crkla skroz, tj prnula celija...  (y)
 
paranoid said:
U mene nije bilo pravila, nekad na hladan nije htio a nrkad vec ugrijan... Nekad bi mi sve odradio i ja da cu ga upalit a on samo klick i nista... Onda je jedno vrijeme skroz mrtav, a za npr 5min kresne odmah iz prve... Sve izgledalo uredu, baterija puna, regler ma sve tip top... Dok nije crkla skroz, tj prnula celija...  (y)

Gdje se nalazi senzor lera, tj položaja mjenjača... možda bi malo kontakt spreja pomoglo? možda jako glupa ideja ali :D
 
probaj počistiti , da  (y)
http://www.ktmforum.co.uk/950-990-supermoto/165197-neutral-light-flickering-not-illuminating.html
 
Koga sam to maloprije prekasno skužio kod Buzina na SD-u? :)

Skužil te prekasno, kad si već odmahao svoje, pa sam mahal u prazno :D
 
rednyaW said:
Si resil za ler?

Nisam još... sad će ić na servis uskoro pa će mi i to pogledat... neam vremena sam...
 
Pitanje (pošto nemrem postat u oglasnik):

Da li netko kojim slučajem prodaje volan (cross) prihvata 28.2mm, širine barem 800mm i otklona maksimalno 70mm?

Fala lepa :)
 
Evo i ja postao vlasnik Superduka 2006, prva voznja potrosnja 7.5 km,jedino me brine sto se zna cesto ugasiti kada ubacim u nizu i drzim kumplung?
 
A do Žaca u Šasinovec, najjednostavnije i najbrze rjesenje
Sam bu ga obisel, omirisal i rekel ti kaj bi trebalo  (y)