KTM 990 super duke

vlado1098 said:
pozz ekipa, evo  napokon san i ja posta ponosni vlasnik super duka(2005), htio bi pitati jel mu može štetit ako vozim bez db killera jer zna pucat iz njega nekad, leo vinci su topovi, i bi li bilo dobro stavit mapu od akrapa? hvala unaprijed

Pa zar ga vec prodajes :)?
 
deco said:
Dukac je Dinin
A za koga je djuka?  Za tebe?  Mene malo uhvatilo pa sam sebi kupio onaj na slikici gore...SD mi ne pase poradi trbuscica ;) To bi i tebi mogao biti problem  :LOL:
 
....da ne otvaram novu temu postavit ću pitanje ovdje. Naime, pao sam sa SDa prije 2 mj., ja u bolnicu, motor kući. Gledam neki dan i ulje na minimumu a prije te vožnje je bilo do gore, od tada stoji nevožen. Pio je inače ulje u granicama normale. Sad me zanima gdje je moglo završiti ulje (nije na asfaltu, ne curi na mašini nigdje)?? Nisam još ispuštao ulje pa nemogu reći koliko je izašlo van.
 
I meni na SMT u nakon zimskog perioda ne voženje se znalo događati da ulje jednostavno "ispari". Nisam se previše zamarao sa time dolio i gas dalje...
 
Danas sam upalio makinu i ulje se vratilo na max razinu, očito se samo sakrilo pri padu. Usput sam ustanovio zasto me vojvoda poslao na bolovanje - kvačilo ne odvaja...
 
Nov sam ovdje pa nemojte zamjerit ako bi ovo tribalo bit negdje drugdje. Naime zbog odlaska na "prisilni" rad u Austriju, prodajem svog ljubimca pa ukoliko je netko zainteresiran ili zna nekog zainteresiranog....evo link. http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ktm-superduke-990-zamjena-oglas-20383760 Motor je pali vozi ali ipak bi mu mozda trebalo malo kozmetike. Bilo je malo klizanja po cesti. Nikad ozbiljan pad. Trebalo bi ulje zamjenit (koje poklanjam uz motor 3l)....itd. Uglavnom za 15-ak dana odlazim pa ukoliko ima zainteresiranih nek se jave. Ako ne...motor u garazu i cekanje....
 
Pozdrav svima, eto i mene sa novim strojem za predstojeću sezonu...neki dan sam se ponovio sa odličnim primjerkom KTM-a SD 990 iz 2008...uglavnom Akrapi, grijane ručke, ergo sjedalo, alarm, karbon poklopac sjedala, jack za bateriju...prešao sam sa CBR 600 RR, uglavnom prvi dojmovi su odlični...ovo mi je prvi put da vozim V2 pa će biti malo privikavanja, al to će me samo potaknuti na još više vožnje. Hvala forumašima koji su pomogli sa sugestijama, častim ih pivom kad se vidimo  (y)
 

Attachments

  • IMG_20170225_173051.jpg
    IMG_20170225_173051.jpg
    279.9 KB · Views: 246
  • IMG_20170225_192241.jpg
    IMG_20170225_192241.jpg
    251.9 KB · Views: 202
Ivan_ZG said:
Odlicno izgleda! (y) kolko love i kolko km ako nije tajna?

16 soma i nešto sitno km, servisna knjižica, jednu sezonu čak gotovo i ne vožen....o cijeni nebi u dogovoru s bivšim vlasnikom, da ne povrijedimo ostale prosce...uglavnom smatram da sam prošao više nego dobro  :mrgreen: