KTM 990 super duke

Evo danas malo prošetal Đukca s novim PP detaljčićima  :jesus: :jesus: :wink:
 
lijep motor

ali ovi akrapi na njemu  :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:
 
markookram said:
lijep motor

ali ovi akrapi na njemu  :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:

:shock: :shock: :shock:
Uvjerljivo najljepši topovi za sd! Još kad mi je bio opcija za kupnju sam pregledavao topove , nijedni ne izgledaju tako moćno kao ti akrapovi "old school" okrugli. Oni svi hexagonal i slično su pederski  :mrgreen:
 
dovla said:
:shock: :shock: :shock:
Uvjerljivo najljepši topovi za sd! Još kad mi je bio opcija za kupnju sam pregledavao topove , nijedni ne izgledaju tako moćno kao ti akrapovi "old school" okrugli. Oni svi hexagonal i slično su pederski  :mrgreen:

upravo to (y)
 
kiki.o said:
Da čuješ kako udaraju, ne bi to reko  :mrgreen:
udaraju lijepo i ružni jednako dobro , samo kaj su ovi ružni - ružni  
 
Okrame jesi siguran da nemaš temperaturu?  :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=Y6wkppSlR3A&feature=related  :slinavac:
 
I meni nisu ovi topovi baš nešto,bolje bi mu stajali heksagonalni,moderniji su izgledom i skroz se uklapaju
u futuristički izgled SD-a  (y)
 
dovla said:
Okrame jesi siguran da nemaš temperaturu?  :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=Y6wkppSlR3A&feature=related  :slinavac:
pa i nisam bas siguran , malo mi je vruce  :mrgreen:

pa orginali su mi bolji  :?  ove bi odma fsleksal dole ...

cijeli motor je sa oštrim bridovima , i onda obli i sjajno  :povraca:  koda ga je kucelj u fušu delal  :palacdolje:
 
da budem iskren i meni se nisu svidjeli topovi..hexagonalni su mn ogo ljepsi i bolje mu pasu mnogo....cak i oni sto sam ja imao na mom leo vince su mi nekako ljepse legli od ovih.....moje misljenje
 
:D :D :D e sad ovi ili oni Akrapi..... meni su ti Ok jer na mopedu više izgledaju onak rokerski , a sad uklapanje na moped u detalje istina da bi heksači bolje zgledali  (y) (y)
a kaj se tiče zvuka  :jesus: :jesus: :jesus: bolji zvuk nema ni jedan, glasniji ima to je al nije sve samo da se dere  :? :?
 
Evo ih oni drugi, i komad zvuka:

21oq4z.jpg