KTM Super Adventure

Vrlo interesantne maglenke koje se pale zavisno o zavoju (liva se pali u livom, a desna u desnom zavoju).    :wink: (y)  www.youtube.com/watch?v=HE46LUebCzA
 
motr izgleda odlicno,a nasa nevolja sta nam je platezna moc ,takva kakva je ( bar vecini smrtnika )i ovakvi motori ostaju samo san
 
  Motor zbilja izgleda odlično  (y),  jedino što me muči je to da ga trebam ga vidjet uživo da vidim da li je po ergonomiji dobar za visoke vozače (196), ako je dobar volio bih ga imat kao drugi motor u svojoj garaži.
 
oceangoing said:
  Motor zbilja izgleda odlično  (y),  jedino što me muči je to da ga trebam ga vidjet uživo da vidim da li je po ergonomiji dobar za visoke vozače (196), ako je dobar volio bih ga imat kao drugi motor u svojoj garaži.
Ako ti je ovo za 2. motor :shock:, koji je 1. motor? :misli:
 
Sinna said:
Ako ti je ovo za 2. motor :shock:, koji je 1. motor? :misli:

  1. motor mora biti udoban i pouzdan jer prvenstveno služi za (duža i kraća) putovanja
  2. motor može biti KTM  :mrgreen:
 
oceangoing said:
  1. motor mora biti udoban i pouzdan jer prvenstveno služi za (duža i kraća) putovanja
  2. motor može biti KTM  :mrgreen:
Pouzdan  :shock: :shock:...sto si kupio kad si prodo GS :misli:
 
oceangoing said:
  1. motor mora biti udoban i pouzdan jer prvenstveno služi za (duža i kraća) putovanja
  2. motor može biti KTM  :mrgreen:

Kupi katemca pa nam za dva mjeseca javi koji je prvi, a koji drugi....  (y)
 
vickodu said:
Pouzdan  :shock: :shock:...sto si kupio kad si prodo GS :misli:

  nakon što sam prodao GS (prije 2 godine) kupio sam GSA  :wink:
 
oceangoing said:
  nakon što sam prodao GS kupio sam GSA  :wink:
A zasto nisi kupio pozdan motor kad takav mora biti  :misli: :misli:
 
vickodu said:
A zasto nisi kupio pozdan motor kad takav mora biti  :misli: :misli:

Mene su izgleda zajebali, pa su mi podvalili nekoga koji se ne kvari
 
oceangoing said:
Mene su izgleda zajebali, pa su mi podvalili nekoga koji se ne kvari
Omakne se i njima  :wink:
 
Ima vremena, pomalo.. Dobro da se nije multistrada uzela. Ta bi crkla na putu od tvornice do salona :)
 
tiki said:
Ako na KTMovoj web stranici odabereš Austriju i nakon toga model, pokaže cijenu u EUR (cca 21.000 EUR za SA).

  U Afrikamoto u Makarskoj kažu da će cijena biti 143 730 HRK (do registracije).  (y)
  Rok isporuke: "ništa prije trećeg mjeseca 2015, a možda i malo kasnije" 
 
oceangoing said:
  U Afrikamoto u Makarskoj kažu da će cijena biti 143 730 HRK (do registracije).  (y)
  Rok isporuke: "ništa prije trećeg mjeseca 2015, a možda i malo kasnije"
Cijena je korektna a do 3 mjeseca cu se strpit nekako  :)
Ah da davam u dobre ruke 1190 adv za razuman iznos
 
vickodu said:
Cijena je korektna a do 3 mjeseca cu se strpit nekako  :)
Ah da davam u dobre ruke 1190 adv za razuman iznos

  Cijena je (za ovaj motor) poprilično niska,  tj puno niža nego u Austriji (tamo je 20988 E) pa me strah da bi do početka prodaje moglo doći do neke "blage korekcije"  ali ako ostane ovakva bit će  (y) 
Dva puta sam pitao za cijenu i rečeno mi je da je to cijena sa svim porezima i trošarinama  tj do registracije.
 
oceangoing said:
  Cijena je (za ovaj motor) poprilično niska,  tj puno niža nego u Austriji (tamo je 20988 E) pa me strah da bi do početka prodaje moglo doći do neke "blage korekcije"  ali ako ostane ovakva bit će  (y) 
Dva puta sam pitao za cijenu i rečeno mi je da je to cijena sa svim porezima i trošarinama  tj do registracije.
Nisi pita šta dobiješ od opreme za 144000 kn? To je vrlo važno. :wink:
 
Sinna said:
Nisi pita šta dobiješ od opreme za 144000 kn? To je vrlo važno. :wink:
  Zaboravio sam napisat, rekli su mi da ima samo jedan paket opreme koji uključuje "sve"  :misli:
 
oceangoing said:
  Cijena je (za ovaj motor) poprilično niska,  tj puno niža nego u Austriji (tamo je 20988 E) pa me strah da bi do početka prodaje moglo doći do neke "blage korekcije"  ali ako ostane ovakva bit će  (y) 
Dva puta sam pitao za cijenu i rečeno mi je da je to cijena sa svim porezima i trošarinama  tj do registracije.
S obzirom da imam jako dobra iskustava s uvoznikom ne vjerujem da ce doc do takvih korekcija ako je to njegova sluzbena cijena
 
Jebački je interesantna ova utrka u Adventure segmentu i općenito,,,1301ccm,160KS,hrpetina neke perverzne,treba li uopće to opreme,ali ipak :inlove:
Sad je Super Adventure,šta je sljedeće,Turbo Adv,pa TDI Adventure :misli:  (y)

Zaostajem 311ccm :mrgreen: