KTM superduke 990

elektricar86 said:
Sad je ionako kasno,osla honda.  :)

Ma skoro sigurno je da cu na kraju uzeti ktm ,kad mi je to zelja probati,ali cu probati naci nesto u italiji.
ako budes gleda u italiji baci oko i na dukatije isto fini v2  (y) (y)

ja se lagano zarazio  :LOL:
 
elektricar86 said:
Znaci, superduke i tuono,vise manje isti vrag,samo je pitanje estetike.  :)

i cijene... nekak ti austrijski traktori bolje drže cijenu nego talijanski

da li je to opravdano, ostaje za raspravu  :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
Znam da je tabu,ali baš me zanima za koliko....nakon svih rasprava vrijedi,ne vrijedi,ovo,ono... :mrgreen:



ja znam al neću reć...    :lipsrsealed:
 
joya said:
i cijene... nekak ti austrijski traktori bolje drže cijenu nego talijanski

da li je to opravdano, ostaje za raspravu  :mrgreen:

Kod nas mozda i da,u italiji su tu negdje,barem koliko sam uspio viditi.
 
karadolo46 said:
ja znam al neću reć...    :lipsrsealed:
Ma dobro,nije ni u redu da to tražim  (y)....ali samo me zanimalo statistički kolika je realna razlika između traženih 7 i dobivenih ?? kila sad u trenutku kad je najlakše prodati,a najteže kupovati    ...  :misli:
My guess is...  5500     :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
Ma dobro,nije ni u redu da to tražim  (y)....ali samo me zanimalo statistički kolika je realna razlika između traženih 7 i dobivenih ?? kila sad u trenutku kad je najlakše prodati,a najteže kupovati    ...  :misli:
My guess is...  5500     :mrgreen:

Slaba ti je procjena,ti si sigurno jedan od onih koji su me zvali,i nudili 5  5,5  6.....itd.  :mrgreen:

Evo ti odgovor...
 
Johnny 1 said:
Znam da je tabu,ali baš me zanima za koliko....nakon svih rasprava vrijedi,ne vrijedi,ovo,ono... :mrgreen:

Ma ionako je svejedno sada,da kupujem neki motor za daljnju preprodaju(sto inace ionako ne radim),onda bih mozda skrivao koliko sam ga platio,ali cemu skrivati koliko sam dobio za motor,kad je svaki euro,po mojem misljenju opravdan.
Cijena je bila 7k eura,dobio sam 6800,za odrzavani i ocuvani motor,koji nema skrivenih kvarova,zna se tocno da sam ja drugi vlasnik,i koliko tocno km ima.

btw. sve sta je od cbr-ki na njuskalu bilo ispod te cijene(bas sam svaki oglas dobro pregledao),se vec preko slika vidilo da nesto ne stima,mogu misliti sta je uzivo.  Neke koje su preko moje cijene opravdavaju tu cijenu sa nesto manjim brojem kilometara(ako je uopce za vjerovati brojcaniku),i takodjer ocuvanoscu,a dosta njih su i dalje precjenjene.

Uostalom,i ovaj decko koji je kupio od mene motor,je rekao da vec pola godine gleda i po njuskalu,i uzivo te cbr-ke ,i da je moja prva na koju je naisao,a da mu odgovara,i da nije ocekivao da ce u zivo biti tako ocuvana. 
 
elektricar86 said:
Slaba ti je procjena,ti si sigurno jedan od onih koji su me zvali,i nudili 5  5,5  6.....itd.  :mrgreen:

Evo ti odgovor...
  :shock:
Ne,nisam ti ja takav igrač...naravno da bih se predstavio da znaš s kim pričaš    (y)
elektricar86 said:
Cijena je bila 7k eura,dobio sam 6800,za odrzavani i ocuvani motor,koji nema skrivenih kvarova,zna se tocno da sam ja drugi vlasnik,i koliko tocno km ima.
Odlično si dobio....i hvala na odgovoru    :wink:
(y)
 
Imam dvije, '10. i '11. prva rega. 14 i 20 kkm. Rega i nove gume include. 8000 eura svaka
 
Johnny 1 said:
  :shock:
Ne,nisam ti ja takav igrač...naravno da bih se predstavio da znaš s kim pričaš    (y) Odlično si dobio....i hvala na odgovoru    :wink:
(y)

Ma zajebavam se,daj. :mrgreen:  Ali,istina je,imao sam takvih ponuda.  :mrgreen: 

Ja smatram da sam dobio ok lovu (odlicno bi bilo da sam utrzio oko 7500 :LOL: ),i da sam prodao dobar motor.  (y)
 
elektricar86 said:
Zasto nisu na njuskalu?

Njuska je za krame valjat.
Ponizavajucwe bi ih bilo stavit u njuškalo

:mrgreen:
 
Ninja said:
Njuska je za krame valjat.
Ponizavajucwe bi ih bilo stavit u njuškalo

:mrgreen:

A nista onda,treba angazirati nekoga da otvori ekskluzivni internet moto oglasnik,samo za ovakve primjerke,i di je clanarina 200 kn mjesecno.    :mrgreen: 
 
vjeruj mi i tu bi se grdo prevario...    :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
Ma dobro,nije ni u redu da to tražim  (y)....ali samo me zanimalo statistički kolika je realna razlika između traženih 7 i dobivenih ?? kila sad u trenutku kad je najlakše prodati,a najteže kupovati    ...  :misli:
My guess is...  5500     :mrgreen:



zajebavam se ja...  (y)    znao sam da će ti Strujko napisati koliko je dobio...  ja i on smo jučer uz pivo i coca colu razglabali o prodaji    :grin: