KTM superduke 990

karadolo46 said:
zajebavam se ja...  (y)    znao sam da će ti Strujko napisati koliko je dobio...  ja i on smo jučer uz pivo i coca colu razglabali o prodaji    :grin:

Prodao sam,i sad nema KTM-a ni za lijek,tj. ima nesto u italiji,a ima i ovaj kod nas,samo je tvrdokoran sa cijenom.  :LOL:
 
elektricar86 said:
Prodao sam,i sad nema KTM-a ni za lijek,tj. ima nesto u italiji,a ima i ovaj kod nas,samo je tvrdokoran sa cijenom.  :LOL:


trebao si jučer kad si išao iz senja otić do njega pogledat malo motor i malo mahat lovom    :mrgreen:


ta metoda u više slučajeva pali... ako ne reagira odma kad odeš ča, zvat će    :LOL:
 
ako i ne zove bar znaš da neće par večeri spavat kako treba    :mrgreen:
 
:LOL:  :LOL: 

Vidi se da iskustvo progovara.  :mrgreen: 

A pazi,nije preko svita,lako ja odem tamo malo prodavati zjake i filozofirati,a sta ako mu dopizdim pa me klepne kakvom lopatom,i potjera doma.  :mrgreen: 

Uostalom,tu je opasnost od obrnute filozofije,umjesto da spustim cijenu,kad vidim motor,jos na kraju i platim 7,5 kila.  :LOL: 
 
nemoj se samo emocionalno vezat...  :mrgreen:


odi onako bez srca gledat ko briga te...    :LOL:
 
Ma nema problema,evo tu na forumu san serif,a tamo se raspekmezim ko zadnji drek.  :LOL: 

A da posaljem tebe s lovom?  :mrgreen:
 
elektricar86 said:
Ok,ovo sta kazes se i meni cini kao logicniji izbor,ali,kocnice i ovjes na cb?  Cini mi se da su za klasu,ako ne i vise,losije nego na ova dva modela. Ma ja bih ustvari volio imati sve kao sta sam imao na hondi,ali da imam udoban polozaj sjedenja.  :)

Imaš tu Stealth-a, pa ga pitaj, možda te razuvjeri...a možda i proda.
 
thule_5689 said:
Imaš tu Stealth-a, pa ga pitaj, možda te razuvjeri...a možda i proda.
To bi sve bilo ok,kad bih se ja dvoumio izmedju cb i superduke,ali sta kad mi cb trenutno nije opcija.  :)