Kupil bi petogodišnjem dečecu prvi motor(ček)

Pa to sam i ja več 10x napisal u ovoj temi.
Ktm sx je vrijedan svakoga eur..
Inače otpor tih opruga se da štelat..malo sam zaboravil..al čini mi se da imaš 16 klikova za štelanje.
Stavljene su neki dan tvrdje opruge i nastelano sve, ide ko sotona sad, ore blato.
Prevagnula ga par puta, pa onda strisao kroz blato, pao u grmlje, zena dva srcana dobila gledajuci a on sretan ko krme u malo blata.
Dragec ga oce vodit u 8mj na natjecanje al osobno mislim da mu je rano jos, nek se jos uvozi..
 
Uf da...Ja sam još nekak užival gledajuči ga na 50sx. Na 65, je več bila mi malo prpa,a ova 85sx ide več ozbiljno.
Prošle nedjelje me je skoro herc strefil,na najbržoj dionici i največem skoku je prizemljil dijagonalno na stazu,počelo ga razbacivat ljevo,desno,ljevo,desno nakraju je uspio nekak rješit jaooo..
Žena zadnje vrijeme nikako ni neide sa nama.. Samo pita po tel..kad je vrijeme za kuči dal da pripremi tanjure na stol za ručak ili sačeka dok riješimo na hitnoj..
 
Uf da...Ja sam još nekak užival gledajuči ga na 50sx. Na 65, je več bila mi malo prpa,a ova 85sx ide več ozbiljno.
Prošle nedjelje me je skoro herc strefil,na najbržoj dionici i največem skoku je prizemljil dijagonalno na stazu,počelo ga razbacivat ljevo,desno,ljevo,desno nakraju je uspio nekak rješit jaooo..
Žena zadnje vrijeme nikako ni neide sa nama.. Samo pita po tel..kad je vrijeme za kuči dal da pripremi tanjure na stol za ručak ili sačeka dok riješimo na hitnoj..
E to to, tako nekako je i ovaj moj, samo je kroz najgore blato, dao gas u laganoj uzbrdici po tom istom blatu i ode, lijevo/desno, kekako ga izvukao.
A ovo kad je u grmlju zavrsio da, upravo to, nakon skoka. hehehe.
Sa 65 ce mu to sve usporit malo jer ce se trebat nauciti saltat, tako da ajde. A 85 je ozbiljan stroj jbg..
 
  • Like
Reactions: e39
E to to, tako nekako je i ovaj moj, samo je kroz najgore blato, dao gas u laganoj uzbrdici po tom istom blatu i ode, lijevo/desno, kekako ga izvukao.
A ovo kad je u grmlju zavrsio da, upravo to, nakon skoka. hehehe.
Sa 65 ce mu to sve usporit malo jer ce se trebat nauciti saltat, tako da ajde. A 85 je ozbiljan stroj jbg..

ide 65 skoro ka i 85 bolje ih bazirat na tehnici jer ce se sigurnije vozit.
Ivandic ce sad radit skole voznje na Ribniku ili po dogovoru.
Svakako preporucam
 

Attachments

  • Screenshot_20240702_105845_Facebook.jpg
    Screenshot_20240702_105845_Facebook.jpg
    260.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: e39 and s2r