Kupnja/prodaja pocketa & dijelova

pozdrav svima .. eto ja sam prodao svoju blatu i imam rezervne kotače za prodati znaci....

radi se o kotačima sa 2 diska napred i 2 celjusti...
iza ima jedan disk i jednu celjust
ima sava mc0 Slick gume koje su vozene mozda 50 km ...

i tko prvi uspije uhvatiti to dobit ce za 250 kn oba kotača sve diskove, sve celjusti, i obje gume vec namontirane itd...  (y)

Tko prvi njegova djevojka !!!  (y)
 
HONDA CARBON said:
tko ima radilicu i ventilator tj. magnet s desne strane za mini quada i koja cijena?
ja imam jednu mašinu sa jednog minimota koji je izgorio...klip,cilindar,radilica i magnet bi trebali biti ok
 
Pozdrav zanima me koliko otprl kosta prava blata i jer se moze nabaviti u HR ili neko prodaje ?
 
Ovako želim kupit bratu  neki cross,ali neznam šta da uzmen pa ako može neka preporuka..
cijena do cca.1500kn
brat mi ima 7god..
 
Ovako nesto, ja uzeo proljetos, no znatno nadmasuje 1500 kn

2pe2K.jpg
 
HONDA CARBON said:
gdje si uzeo ovu hondicu i koja je cijena?

Teskom mukom sam dosao do nje, no isplatilo se
Ko nova je, potrosila rezervoar goriva dok nije srtigla do mene
A sada evo je stoji u boravku ko ukras
Koliko?
A tesko bih je se odrekao ispod 1500€ jer tu je negdje i mene kostala

ZKysr.jpg
 
HONDA CARBON said:
malom bi uzeo.ima mini quada i pocketa,a dojadilo mi sarafat.
Morat ces se dobro potruditi, ja trazio vise od 6 mjeseci dok nisam nasao nesto konkrtno
Nisam htio kineza, ovo je ipak ozbiljan motor za koji postoje i dijelovi i sve ostalo
Koliko sam citao po netu vrlo dobre kritike, no zato valjda i kosta ..
 
masina je,al se kurbla ne vraca kako treba,znaci sve ovo za 200kn i jos zadnja felga koja nije na slici,osim auspuha i mozda jos nekih sitnica,stavljam u kutiju i saljem
 
Prodajem 2 kom mini bike jedan kroser drugi skuter,kroser nije ispravan mislim da je kuplung u pitanju skuter vozan moji klinci ih prerasli po ko voli šrafat iz 2 u jednog. Tel.098 9336 939