Kupovina preko Ebay-a

Wow !

Inače, postajemo problem kao Italija, neki ameri više i ne žele dostavljat za Hr, baš zbog tih "kradja" stvari .
 
BreakM said:
Prošlo "EU Priority" bez pdv/carine vrijednost 50€ paket cca 40x40x20 veličine (dron/quadcopter). Došlo kroz nekih 2.5 tjedna. GLS-om. Poslali su prvo u Belgiju nekom već metodom, u Belgiji je paket preuzeo GLS, preko Njemačke i Slovenije došlo u HR. Na paketu piše da je iz Belgije.

je,funkcionira odlicno, i banggood(eu priority)
 
Nije ebay, ali je li netko koristio banggood group buy preko aplikacije?

Trebam novu kamericu, popust je nezanemariv za group buy (SJ8pro total 1000kn), i u aplikaciji mi ispod pokretanja group buya nudi i opciju da se joinam nekome tko treba samo još jednog participanta (dvoje ljudi treba za group). Ne vidim ni mail ni nikakav info od te osobe koja je pokrenula group buy, a kad kliknem na taj join (stanem prije plaćanja) traži me moju adresu, tip dostave itd..

Sad.. na nekim stranicama taj group buy funkcionira na način da onaj koji je pokrenuo grupu dobije sve (štede na shippingu) i onda on to šalje ostalima kad dobije. Čini mi se na banggoodu da svatko ima svoj shippment, jer i plaćaš posebno shipment, vjerojatno zato i nude join u random groupse. Pitao sam im support prvo kaže da "winner takes the discount item" onda kad sam pitao direktnije dali šalju na jednu adresu ili svakome, kaže svakome.. ali support im nije baš za vjerovat. Ima tko s tim iskustva?
 
posta nece dostavljati pakete iz kine? :misli:

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/posta-upozorila-da-su-zbog-koronavirusa-obustavljene-posiljke-iz-kine-20200201

a meni treba doci negdje oko 15 paketa,e jbt posta,kina i virus,paketi i sve u pm....
 
Taman sam dobio obavijest da mi je paket stigao u RH [emoji16]
Još desetak drugih da stigne...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Mislim da se ovo odnosi samo na letove... Paketici stizi brodovima (kontejnerima), tako da mislim da nece biti obustave dostave paketa u HR pošti....

Ako netko ima točne info neka javi....
 
ferrari1984 said:
Mislim da se ovo odnosi samo na letove... Paketici stizi brodovima (kontejnerima), tako da mislim da nece biti obustave dostave paketa u HR pošti....

Ako netko ima točne info neka javi....
nadam se da je tako. (y)

tak i pise u toj obavijesti od poste!

 
tebe bi tribalo banirat sa foruma,preventivno...dok ne prođe ova korona,vjerovatno si kontaminiran paketima sa alibabe :mrgreen:
 
Poštar nas je zajeba.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/koronavirus-vec-utjece-na-hrvatsku-ekonomiju-362463
 
zadro_st said:
Ma ništa od toga... Prijatelj mi radi u pošti u splitu... Samo ih stavljaju na hrpu ne nose po kućama...

Sve će zaliti bencinom i užgati  :mrgreen:
 
Je ovaj tjedan došlo 6 paketa sa aliexpresa.Još šest se čeka bilo bi i više ali nisam naručivao zbog kineske nove godine.