Kupovina preko Ebay-a

JosipS said:
Tako je. Kad datum na "estimated delivery time" prođe. Ovo za paypal nisam baš siguran.
Kad sam imao problem s Indijcem (spomenia u gonjem postu), otvoria san prvo na eBay pa na paypal-u.
S paypal-a su mi odgovorili da im je žao, ali da (po njihovom ugovoru) to rješava isključivo eBay. Možda se nešto u zadnjih par godina promjenilo, ne znam.
Samo se sitin kako sam bjesan bio. Ne radi novca nego radi pokvarene, podle, prevare. Isto kao šta Ivanos46 kaže.
Srića, eBay to riješi. Ponekad traje, ali riješi.

Javi kako je priča završila.

nisi mogao ni dobiti drugaciji odgovor s paypala,posto si otvorio case na ebayu.Ili jedno ili drugo, Ja se obratim pay palu i sve funkcionira (y)
 
prpa said:
nisi mogao ni dobiti drugaciji odgovor s paypala,posto si otvorio case na ebayu.Ili jedno ili drugo, Ja se obratim pay palu i sve funkcionira (y)

Vidiš, to nisam znao. Ok, koristan info. Fala  (y)
 
kruns said:
Da li dolaze paketi iz SAD-a?

Ja čekam na paket iz RH već 6 dana, iz Englesle mi nije došlo za 2 sedmice. Pari mi se da je pošta ubacila u nižu brzinu. Naša pošta, po tracking number-u.
 
Po trackingu je još uvijek u SADu pa se pitam da li ima kakve komunikacije preko bare ili roba stoji?
 
ja sam prije par dana narucio 3paketa iz kine,pa cu viditi hoce li doci...

a sto se tice case,koji sam otvorio prodavac ima do 1.4 da odgovori/rijesi,zasada jos nista....
 
Ivanos46 said:
ja sam prije par dana narucio 3paketa iz kine,pa cu viditi hoce li doci...

a sto se tice case,koji sam otvorio prodavac ima do 1.4 da odgovori/rijesi,zasada jos nista....

Ma doći će, ja sam pred dva tjedna naručivao i stiglo je.
 
kokolo_f said:
Ja se zeznuo pa naručio jučer sa Aliexpresa..,ne dođe mi nema šanse..??
uredno mi dolaze svaki dan paketici unazad mjesec dana

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
kruns said:
Po trackingu je još uvijek u SADu pa se pitam da li ima kakve komunikacije preko bare ili roba stoji?

Ide jako usporeno iz SADa, iz Kine uglavnom OK unazad 10-ak dana.
 
U ovom slučaju mi je bitno da ide pa makar i sporo. Koliko vidim otišlo je iz SAD-a pa eto, za ubuduće tko naručuje da zna da roba kasni. Zanimljivo, naručio sam isto neke dijelove iz Kine i došli prije predviđenog roka i to baš u vrijeme njihove najveće krize.
 
JosipS said:
Tako je. Kad datum na "estimated delivery time" prođe. Ovo za paypal nisam baš siguran.
Kad sam imao problem s Indijcem (spomenia u gonjem postu), otvoria san prvo na eBay pa na paypal-u.
S paypal-a su mi odgovorili da im je žao, ali da (po njihovom ugovoru) to rješava isključivo eBay. Možda se nešto u zadnjih par godina promjenilo, ne znam.
Samo se sitin kako sam bjesan bio. Ne radi novca nego radi pokvarene, podle, prevare. Isto kao šta Ivanos46 kaže.
Srića, eBay to riješi. Ponekad traje, ali riješi.

Javi kako je priča završila.
dobio sam refund,iako mi je opet prvo ponudio,da mi salje ponovno,sto sam normalno odbio,pa mi je uplatio novce nazad,definitivno najgora kupovina na ebayu dosada...
 
Kakvo je stanje sa Uk i Eu?koliko znam izasli su iz eu,narucio bi za nekih 300kn pa da mi ne bi lupili carinu,da li je tko narucivao nedavno?
 
vrijednost 550 kn iz UK na posti platio 300 kn prije dva tjedna

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk