Kupovina preko Ebay-a

Skoda90 said:
Kakvo je stanje sa Uk i Eu?koliko znam izasli su iz eu,narucio bi za nekih 300kn pa da mi ne bi lupili carinu,da li je tko narucivao nedavno?
Najmanje do 2021. nece biti dodatnih davanja

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
3alfa3 said:
Najmanje do 2021. nece biti dodatnih davanja

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Da do 31.12 kao da je EU a posli kako se dogovore


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Usporili paketi s ebaya, čini mi se da bi to mogao biti kontraudar vis a vis korone :misli:
 
hondimir said:
Što te koštalo 300 kn ?
neznam,dosao na postu i kaze zena 300 kn..a sa carine mi doslo pismo gdje sam morao dokazati da je to moje i racun narudzbe

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
prpa said:
Usporili paketi s ebaya, čini mi se da bi to mogao biti kontraudar vis a vis korone :misli:

Ma da. Čekam paket iz UK misec i nešto dana. Nikad se ovo ranije nije dogodilo. Ili su ga carinici uzeli pa računaju  :mrgreen:
 
maRRin 06 said:
Zavaljalo te za 3 stoje.
Ili kineska roba (ili iz neke non EU drzave) sa "fiktivnom" adresom u UK pa skuzili da ni u UK nije carinjeno/oporezovano.
Ako je cijena bila bitno niza od uobicajenih za taj artikl, to je dobar znak da se radi o tome. Vec barem 2 godine se to zna desavat, ne samo za robu kupljenu u UK nego bilo gdje u EU.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Švabo said:
Klasika par dana

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Narucia iz UK 16.04
Doslo 21.04
I to velika kutija
Narucia jucer popodne u nas,doslo danas ujutro.Iz Karlovca u Centar Svita[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

Narucia preko Wish-a 04.04 nekoliko stvari
Jedna dosla ima par dana a druge cekan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dali ima koja trgovina u Zgrebu ili bližoj okolici koji bi mi mogli prodati robu sa ebaya i isporučiti hrvatski račun?
 
seki22 said:
Narucia iz UK 16.04
Doslo 21.04
I to velika kutija
Narucia jucer popodne u nas,doslo danas ujutro.Iz Karlovca u Centar Svita[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

Narucia preko Wish-a 04.04 nekoliko stvari
Jedna dosla ima par dana a druge cekan


Sent from my iPhone using Tapatalk
. To je stvarno brže i od naše pošte
 
Ovo je rekord  :LOL:
 

Attachments

  • IMG_20200428_195412.jpg
    IMG_20200428_195412.jpg
    317 KB · Views: 162
Nije rijedak slučaj za DHL iz Uk. Par stvari ispod 24h došlo tako

Sent from my MI 6 using Tapatalk