Kupovina preko Ebay-a

kako...pa kad se naruciva od pojedinih trgovaca,zar ne pise tamo tko dostavlja...dosad meni uvjek Dhl ili Over...,dvaput HP.,i oba puta Daaaaj 26-27 kunaaaaaa... al eto, tako je to ...
Nemam pojma dal' piše, ja samo kliknem... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Paf
Jbte vrti se tu po kvartu i sad ode🤦🏻‍♂️ Lose se ovaj organizirao..
 

Attachments

  • A624903F-43E7-4F47-9B5F-1B6EA2702894.jpeg
    A624903F-43E7-4F47-9B5F-1B6EA2702894.jpeg
    1.1 MB · Views: 0
Evo sad pogledao na balkon i opet ga vidio da odlazi istim putem🤦🏻‍♂️😅 sta mu je🤣🤣 morat cu mahat sljedeci put🙋🏻‍♂️
 
Vjv kad je vidio k5 sv. vodica pocela kuhat pa pobjegao
 
Koja je ovo muka🤦🏻‍♂️ gledam ga kako se vrti oko zgrade sa mojim sliderima za legendarni k5… namjerno me muci, garant je neka teorija zavjere
A svi ostali su bili ispred portuna. I gls i intime i hrposta… jedino on kruzi tu po kvartu i ne dolazi🤦🏻‍♂️
 
Evo donio je… kaze da mu je prvi dan ovo ono. Pomalo… I ja sam radio ovo kao mladic prije 20 god ali u CityEx. Znao sam cijeli split i okolicu napamet, pa i ljude koji zive po tim kvartovima. Sve semafore napamet kad se koji pali…😅
 
a jbg trebat ce mu vremena dok nauci..a vazda kad nauce nadju bolji posao pa odu.
 
  • Like
Reactions: b0du1
mislim ako je EU proizvod placas samo PDV dok carinu ne. Koliko ce to dugo vrijediti ne znam ali znam da je tako bilo donedavno
 
Ako kupuješ u GB EU proizvod nema carine samo pdv
Tako sam ja shvatio
 
Ja sam naručio Nitrona u 12. mj dok je UK formalno bila unutar ove žabokrečine, ali se kod njih čeka par tjedana da ti ga slože i kad je bio mort gotov, Brexit je bio obavljen, došlo je u HR platio sam sve šta se može platit na to, ako se dobro sjećam oko 200 dodatno, a sam mort je bio oko 400.
 
koliko god platis,doplatis ako se vec mora,to sto si narucio kad sve zbrojis,opet je bar jos duplo jeftinije nego kod nas,tako da racunica uvijek odgovara svakome,i HP dostavi,a i narucitelju...