Kupujem Hondu cbr 900 rr, kawasaki zxr 750 ili nešto takvo oreginal

ko samui

Active member
Kupujem jedan od takvih motora naravno moraju bit oreginal maximalno izduv izmjenjen a možda i vizir

Plaćam kes
 
forumaš stojedan je prodaval zxr 750,pa pitaj (y)
 
prpa said:
forumaš stojedan je prodaval zxr 750,pa pitaj (y)
mislim da si nenamjerno previdio onaj dio da mora biti orEginal :mrgreen:
 
drotov je navodno orEginal, ali ja tom licku ništ ne vjerujem, eno ga na njuški (y)
 
A ti i takvi kao ti bi za zxr i cbr u urginalnom stanju izdvojili max 10000 kuna .... al mora bit regan ...bar 8 mjeseci  ,,,,,  za motor na prvoj slici sam dao liku na forumu 1500e , druga slika je kakav je u danas stanju , sve su orginal oklopi i farbani , a rezervar je sve orginal ....  za motor na trećoj slici sam dao 2300e takav kakav je  ... posložil sam ga i kolko košta nije bitno al eto ga na 4. slici sve je orginal od plastika , ali je celi farban ... i kaj bi ja sad trebal ....nek stoje , pošto su deca dovoljno velka , nas troje ... falil je još jedan ....  ponavljam "falil"  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:  ...
 

Attachments

  • zxr1.jpg
    zxr1.jpg
    308.4 KB · Views: 178
  • IMG-20170726-WA0006.jpg
    IMG-20170726-WA0006.jpg
    296.5 KB · Views: 176
  • kawasaki-zxr-750.jpg
    kawasaki-zxr-750.jpg
    71 KB · Views: 137
  • zxr 9..jpg
    zxr 9..jpg
    918.4 KB · Views: 196
Kad su već i motori retro , kaj nebi i kombač si organizirali ...          e sad , ako netko zna za dobru sedmicu ...  nek javi !!! 
 

Attachments

  • IMG-20170619-WA0002.jpg
    IMG-20170619-WA0002.jpg
    103.7 KB · Views: 127
  • IMG-20170619-WA0006.jpg
    IMG-20170619-WA0006.jpg
    77.3 KB · Views: 117
naj se odma srditi, viš kak je lepo vreme, odi ispuši sebe i pyle :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
naj se odma srditi, viš kak je lepo vreme, odi ispuši sebe i pyle :mrgreen:

Moj motor je u oglasu , zovu , i to dosta , 85% njih pita nakon pozdrava , "koja bi bila zadnja cijena"    ... i onda kad netko traži motor iz 91_93 (bar za kawasaki znam)  i traži da bude u orginal stanju a nemisli izdvojit ni 2 soma    ... nije ni kupac  .   

Nemam ja kaj ispuhavat ... cesta je skliska i mokra , a ja neznam sporo  :jesus: :jesus:
 
Moj kombinezon je ljepsi  :mrgreen:
 

Attachments

  • luka tome.jpg
    luka tome.jpg
    379.4 KB · Views: 174
stojedan said:
A ti i takvi kao ti bi za zxr i cbr u urginalnom stanju izdvojili max 10000 kuna .... al mora bit regan ...bar 8 mjeseci  ,,,,,  za motor na prvoj slici sam dao liku na forumu 1500e , druga slika je kakav je u danas stanju , sve su orginal oklopi i farbani , a rezervar je sve orginal ....  za motor na trećoj slici sam dao 2300e takav kakav je  ... posložil sam ga i kolko košta nije bitno al eto ga na 4. slici sve je orginal od plastika , ali je celi farban ... i kaj bi ja sad trebal ....nek stoje , pošto su deca dovoljno velka , nas troje ... falil je još jedan ....  ponavljam "falil"  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:  ...

Zašto misliš da mislim da je 10000 kn dovoljno za pravi motor.

Ja znam sto trazim imam motore za svaki dan ovo gledam uzet za hobi za đir jednom na mjesec i nek ostane za idućih 10 god.

Ima u Njemačkoj za 3500 EUR cbr 919 ko iz dućana su a uvoz djaba al zašto me doma uzet ako se sto ponudi
 
stojedan said:
A ti i takvi kao ti bi za zxr i cbr u urginalnom stanju izdvojili max 10000 kuna .... al mora bit regan ...bar 8 mjeseci  ,,,,,  za motor na prvoj slici sam dao liku na forumu 1500e , druga slika je kakav je u danas stanju , sve su orginal oklopi i farbani , a rezervar je sve orginal ....  za motor na trećoj slici sam dao 2300e takav kakav je  ... posložil sam ga i kolko košta nije bitno al eto ga na 4. slici sve je orginal od plastika , ali je celi farban ... i kaj bi ja sad trebal ....nek stoje , pošto su deca dovoljno velka , nas troje ... falil je još jedan ....  ponavljam "falil"  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:  ...


Ustvari jel prodaješ ovog zadnjeg slika 4 jel ovo J model
 
karadolo46 said:
Moj kombinezon je ljepsi  :mrgreen:

Moj je bio prvi i najljepši !!!
 

Attachments

  • Davorcic.jpg
    Davorcic.jpg
    315.6 KB · Views: 111
  • grobnik y.JPG
    grobnik y.JPG
    84.8 KB · Views: 113
ko samui said:
Ustvari jel prodaješ ovog zadnjeg slika 4 jel ovo J model

I da je , taj bi bio daleko od orginala  i valjda ti nebi pasal  :wink: 

Davanja na 919 bi bila oko 4000kn ?
 
stojedan said:
Kad su već i motori retro , kaj nebi i kombač si organizirali ...          e sad , ako netko zna za dobru sedmicu ...  nek javi !!!
A i ti si već "pomalo" retro, pa si pasent sa motorima  :mrgreen: :mrgreen: