Kupujem Hondu cbr 900 rr, kawasaki zxr 750 ili nešto takvo oreginal

vidis ja sam skvorcan kad mi neko kaze crveni Kawasaki  :LOL:

 
MOONSHIELD said:
ima jedan takav crveni zx7r, meni izgleda origigi po slikama, sad koliko ti je to napeto..

I veli vlasnik 2000 kn davanja ... a ja na tdm-a 98 s potvrdom točno 3600 kn dao a od firme kupljen  :shock: :shock: :shock:
 
ma nisam ni ja mislio da je toliko, a i pitanje k čemu je motor jer ga nudi na sve strane očito :LOL:
 
Kawah said:
Banda pokvarena ,nego kaj ,samo podj.....ju ! :LOL: :LOL: (y)
A neshvacaju da dečec lako ude u njihove podatke i snimi tablice koje treba fatat u prometu pa u maricu hahaha
Davno sam ja skuzio takve nakon sto sam par puta izvuko deblji kraj..
Sta sam ga zajebavo sam zajebavo  :mrgreen: jos bi kupil koji motoric da se vozim bez problema.  :LOL: :jesus:
 
A zašto ne rsv-r kakvog je moon kupio za istu lovu?  :misli:
Mislim da je to kud i kamo bolji motor nego ovi debeli gredenci  :mrgreen:
 
+marek+ said:
A zašto ne rsv-r kakvog je moon kupio za istu lovu?  :misli:
Mislim da je to kud i kamo bolji motor nego ovi debeli gredenci  :mrgreen:


Tu si u pravu al ima sam rsv Mille 2007 god tako da nebi opet a na kraju možda i to najkvalitetnija je
 
Ma kakav mille...

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-1100-oglas-22289005

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
kakve honde 900 kakvi prastari klapasakiji i kakva aprilija..ako hoces stari motor a da ide..evo ga..za 2500ojra ti ga dovezem do kuce :mrgreen:

 

Attachments

  • 2016-11-05-493.jpg
    2016-11-05-493.jpg
    200.1 KB · Views: 143
ko samui said:
Al uzmi zadnju gumu uzmi lanac  lančanike poredi malo kabele poredi bebe slinjenja malo piturat sta je izneredeno eto te na 500 EUR

Jebes ga ja san pacijent ocu da je top ili nikako
ko samui said:
Sa svim ovim novim motorima zadnji 10 god zapalili mi je čačkanje mecke zato tražim staru ragu za prislagivanje i vikend đir ma jebemu da je provozam iz gusta dva pit misecno vridi pa da zasmrdi benzina i ulje u garazi

A da se ti odlučiš sam sa sobom kaj ustvari hoćeš?  :misli:
 
Kiki_Rotten said:
A da se ti odlučiš sam sa sobom kaj ustvari hoćeš?  :misli:


Krivo san se izrazija ne preslagivanje ka u smislu da dobijem motor u kartonskim kutijama nego da mogu malo sarafit nakon dira a da je oreginal stanje a ne sklepan iz 10 drugih motora