Kupujem Hondu cbr 900 rr, kawasaki zxr 750 ili nešto takvo oreginal

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zxr-750-cm3-zamjena-auto-ili-kombi-oglas-23483610
ovaj ak se ne varam :misli: zna ko kaj o tome?? mada dok vidim ovaj vizir mi se smrači, a dok znam čija je još više :shock:
 
samo je jedan forumski drot (i koji ktome ima fetiš na stare zelene krame), ostali su policajci :LOL: mislim da nije teško pogoditi o kome se radi..
 
oooo pa kad je prije doguro do zxr-a.. :misli:
ja sam mislio da je gpx vrh..
 
Bem vam miša ,kaj bumo ponovno počeli razvlačiti gpx i ostale zelene krame koje  su mi vu srcu ,isto kak i drotu. Idemo malo na novije tipe, mislim da policijot drot već ima više aspiracije k novijim kramama . Je ,svima sretan Božić ,vozimo se i dalje ,neko na krami ,ostali na kafesakijima . 8) :LOL: :021: :LOL: :police:
 
MOONSHIELD said:
samo je jedan forumski drot (i koji ktome ima fetiš na stare zelene krame), ostali su policajci :LOL: mislim da nije teško pogoditi o kome se radi..

Ako mislimo na istoga, ja sam bio siguran da su mu fetiš stare VFR... :misli: :mrgreen:
 
Gato said:
Ako mislimo na istoga, ja sam bio siguran da su mu fetiš stare VFR... :misli: :mrgreen:
a tek fzr 600...boljeg motora niie bilo u svemiru, tak dugo dok nije kupio gpz500 :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
a tek fzr 600...boljeg motora niie bilo u svemiru, tak dugo dok nije kupio gpz500 :mrgreen:

On je u mene ima jedno 5 god uzeja oni fzr 600 u stanju novo 1991 god imala je 16000 km

Da san je djaba doslovno bila mi je 3 motor u garazi
 
ko samui said:
Ovaj u Kaštelima je tvoj bio gledao sam ga ok stanje al Bali na sve strane sve brtve na motoru treba mjenjat i farban je bio na par mjesta ako ne i cijeli te su mu kabeli oko instrumenata  u neredu

Radi ok ne dimi ima valjda 64000 km treba lanaca možda mjenjat mislin triba uložiti neznan kad  se po motoru sta radilo ventili i karburatori.

Zadnja guma gotova i reg je do 3 mjeseca

da li si svjestan da su ti motori stari 20-30godina?

a meni se cini da cjepidlacis ili ti je jebeno dosadno  :misli:
 
Branko-ST said:
da li si svjestan da su ti motori stari 20-30godina?

a meni se cini da cjepidlacis ili ti je jebeno dosadno  :misli:
[/quote

Znaci ako je nešto staro mora bit u kur..  ili sta nearzumin a sta se onda meda jeftinije kad je u kurac. Nego je cijena kada nije u Kur..

Objasni ovaj xyz ili je to Hr mentalitet moj novac je ok tvoj ne vrijedi
 
sritno dalje sa potragom  (y)

bas me zanima sta ces naci ako ovaj iz Kastila ne prolazi
 
MOONSHIELD said:
https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zxr-750-cm3-zamjena-auto-ili-kombi-oglas-23483610
ovaj ak se ne varam :misli: zna ko kaj o tome?? mada dok vidim ovaj vizir mi se smrači, a dok znam čija je još više :shock:


Ovaj zxr ima totalno overhaul mašine u kms unkarlovcu al apsolutno sve cca ima 2000 km mu mašina sad i nije farban

Ima za uložiti cca 3000 kn al ništa spektakularno sta nećeš na drugima ustvari ko u prosječnog Hrvata na 3 god starom MT 07  koji ga je jedvo sklepao na amex

A jel skup je al ka računaš neće mu se mašina razletio u skoroj budućnosti

Ovaj možda na kraju i uzmem.

I nije od tog drota kako pisete

Al vizir ubiva

 
Branko-ST said:
sritno dalje sa potragom  (y)

bas me zanima sta ces naci ako ovaj iz Kastila ne prolazi

Kaštelanski zxr je ok nemogu rec da je groblje kad nije

Al uzmi zadnju gumu uzmi lanac  lančanike poredi malo kabele poredi bebe slinjenja malo piturat sta je izneredeno eto te na 500 EUR

Jebes ga ja san pacijent ocu da je top ili nikako

A reg je još samo 3 miseca znaci ništa
 
Evo ovaj je ok
 

Attachments

  • 7D01BACA-4C8A-4EC1-B685-3E8E4BFEF732.jpeg
    7D01BACA-4C8A-4EC1-B685-3E8E4BFEF732.jpeg
    137.1 KB · Views: 144
Branko-ST said:
sritno dalje sa potragom  (y)

bas me zanima sta ces naci ako ovaj iz Kastila ne prolazi

Da se cijena korigira još malo uzeja bi ga i uložila za dovest ga u top stanje al vlasnik ne popusta


 
ko samui said:
Evo ovaj je ok
ima jedan takav crveni zx7r, meni izgleda origigi po slikama, sad koliko ti je to napeto..
 
MOONSHIELD said:
ima jedan takav crveni zx7r, meni izgleda origigi po slikama, sad koliko ti je to napeto..


Sa svim ovim novim motorima zadnji 10 god zapalili mi je čačkanje mecke zato tražim staru ragu za prislagivanje i vikend đir ma jebemu da je provozam iz gusta dva pit misecno vridi pa da zasmrdi benzina i ulje u garazi