Kupujem motor, supermoto! molim pomoc.

markookram said:
pa to je najzesci serijski SM , bas mu to treba ko i trn u oku
A da ne pričamo o servisnim intervalima i koliko novca mora davat, pa tablica pa sve ostalo... a još ak se nekaj razleti, a čuo sam da to nije strano husabergu, kaj će onda... Kupi ti sebi pegasa il xt-a i nećeš fulat, jednom ćeš možda htjet na put nekam, a bolje snjima nego sa običnim supermotom.
 
Vedran_ZG said:
A da ne pričamo o servisnim intervalima i koliko novca mora davat, pa tablica pa sve ostalo... a još ak se nekaj razleti, a čuo sam da to nije strano husabergu, kaj će onda... Kupi ti sebi pegasa il xt-a i nećeš fulat, jednom ćeš možda htjet na put nekam, a bolje snjima nego sa običnim supermotom.
xtx (look-like SM) je meni ok za malo duze ture a i kofer mozes na njega staviti

sa koferom putnicki , bez kofera SM  :D
 
Posto ti se Pegaso ne sviđa uzmi XT, jako dobar motor, jeftino odrzavanje i prelazi 35000 km bez kvara, provjereno
a nakon toga KTM ili sta vec od hard SM  (y)
 
malo sam gledo i drz-a, tak da ce vjerojatno bit ili drz ili xtx... moram samo pogledat drz-a u zivo i malo se raspitat o servisima, nabavi djelova, dostupnosti i to...

pa svaka informacija je dobrodosla.. (y)
 
Razlika u tezini je 40+ kg u korist Suze, mislim da je i ovjes bolji, snaga ista(lako se otvori za jos 9 ks), jeftinija rega, jedino je dizajn malo upitan  :?
 
dizajn? vidio sam novu xt naranđastu u zivo i uzasna je.... crne vez izgledaju nekako...to jest prekrasne su....

dok npr drz sam vidios amo na slikama...serijski je malo fuj....ali uz malo maste gle kaj se da napravit:







Najruznija im je prednja maska ova ogromna, veca nego na svim drugim modelima...ali to se rijesava sa streetfiht maskom okjih danas ima fala bogu milijone....

izgleda da  odluka pada na drz..moram jos neke testove procitat i to
 
Fanatic said:
malo sam gledo i drz-a, tak da ce vjerojatno bit ili drz ili xtx... moram samo pogledat drz-a u zivo i malo se raspitat o servisima, nabavi djelova, dostupnosti i to...

pa svaka informacija je dobrodosla.. (y)
sto se tice pezervnih dijelova (plaskike razno razne i dijelovi mehanike) su za xt jako jeftine zato sto je motor made in europe , barem je tako bilo do sada . predmda sam nesto nacuo da yamaha dize cijene istih . zasto ?  neznam
 
ajde mis ada molim vas objasnite kakve veze sa SUPERMOTOM imaju pegaso i XT =)

to su neki šminka tureri za po gradu i do kralovca otić...


KTM, SXV, Husquarne i husenbergovi razni, kawići--- to je supermoto...
 
Jedini problem DRZa je šta je mal motor, ali opremljen vrhunski kao pravi SM.
 
Frane said:
Jedini problem DRZa je šta je mal motor, ali opremljen vrhunski kao pravi SM.


...drz je full opremljen motor, skup, a na moju kilažu nekak ne ide...da ima malo više snage, bio bi bombonček...ovak ga svaki nakitani skuter napere...


...moje iskustvo... 8)
 
Tuono 06 said:
...drz je full opremljen motor, skup, a na moju kilažu nekak ne ide...da ima malo više snage, bio bi bombonček...ovak ga svaki nakitani skuter napere...


...moje iskustvo... 8)


Samo da unutra stave mašinu s Suzuki RMZ 450 gdje bi mu bio kraj...
 
Ganjo sam se sa nekim crnim dr400 sm po zagrebu i mogu reći da moj 640 sm ide ko vrag naspram toga,pogotovo kad se ide preko 80-100,ja kad navrnem gas odo papa bok a ovaj se sam dere i nejde ni khurcha.,Fali tu koji ks i bar još 100ccm.
 
matej said:
Ganjo sam se sa nekim crnim dr400 sm po zagrebu i mogu reći da moj 640 sm ide ko vrag naspram toga,pogotovo kad se ide preko 80-100,ja kad navrnem gas odo papa bok a ovaj se sam dere i nejde ni khurcha.,Fali tu koji ks i bar još 100ccm.



...ganjao sam se ja na DRu protiv lika na Beverlyju 200...namazal me ko papka...jedino sam mu po zavojima bjezal... 8)
 
:shock: Pa na kaju foru... znam tipa koje je imao xtx i nakon toga dr-za i kaze da ga dr-z opere  bez beda... Ima na youtubeu filmic di su ga nabrijali do 100 hm/h za 3.5 sec.

Steta sto se ovo ne prodaje u sm verziji kod nas