Kupujem motor, supermoto! molim pomoc.

Rage said:
:shock: Pa na kaju foru... znam tipa koje je imao xtx i nakon toga dr-za i kaze da ga dr-z opere  bez beda... Ima na youtubeu filmic di su ga nabrijali do 100 hm/h za 3.5 sec.

Steta sto se ovo ne prodaje u sm verziji kod nas


...opere, sam kaj do 100 moras saltat bar 3 ganga...
 
Tuono 06 said:
...drz je full opremljen motor, skup, a na moju kilažu nekak ne ide...da ima malo više snage, bio bi bombonček...ovak ga svaki nakitani skuter napere...


...moje iskustvo... 8)

mislis skup s obzirom na to sto nudi za te nofce ili skup usporedujuci sa konkurencijom? ... kolko sam ja uspio dobit infomracije, najjeftinij je SM ....to jest, pegaso je jeftiniji od njega..xt malo skuplji a ostali skuplji i za 10 000 kn ...

ili mislis skup za odrzavanje....najjeftinije je za xt-a ..oko 600-700 kn su servisi...makar su i osali tu negdje.
 
de kupi si pravi motor xt660x evo ja imam xt125x nemam nikakvih problema xt je motor za zabavu eto moj prolazi krivine bez problema i pirelieve gume gdj je TU kraj a i sam razmišljam da si kasnije uzmem xt660x.meni nije skupo održavanje,oko 200 kuna za prvi servis(1000 km)mi je bilo za xt125x :LOL: :jesus:
 
Fanatic said:
mislis skup s obzirom na to sto nudi za te nofce ili skup usporedujuci sa konkurencijom? ... kolko sam ja uspio dobit infomracije, najjeftinij je SM ....to jest, pegaso je jeftiniji od njega..xt malo skuplji a ostali skuplji i za 10 000 kn ...

ili mislis skup za odrzavanje....najjeftinije je za xt-a ..oko 600-700 kn su servisi...makar su i osali tu negdje.


55 somova kuna...5 gangova, maximala je oko 150...al su sve komponente vrhunske, USD vilica, kočnice...da je jači 10 ks bio bi ubojica...ovak je  :wink:
 
Pa motor zapravo ima 49 ks, u Eurorentu su mi rekli da se za cas otvori za tih 9 ks.
 
neki dižu DRZa u nebesa kao snažniji od XT660, neki kažu da ga opere Beverly da nema snage... pa se ti misli?!
 
Frane said:
neki dižu DRZa u nebesa kao snažniji od XT660, neki kažu da ga opere Beverly da nema snage... pa se ti misli?!


...ja sam ga vozio tjedan dana, i nije me se dojmio...na papiru super, u vožnji kita... 8)
 
xsm50 said:
Husaberg fs 550,650 ili ktm smr 450 560

smr mozes registrirat sve u 16...a husaberg je najidealniji motor za pocetnika  (y)

DR-Z 400 SM, SM 640, Duke II, 690 SM, SM 610 IE, G 650 XMoto...i jos onaj novi Shiver supermoto kad izadje...to je prihvatljivo za pocetnika
 
e, kaj je ovo na auspuhu obaj gumeni kolut? ....vidio sam to na puno sm-ova.... http://w2.bikepics.com/pics/2006%5C11%5C12%5Cbikepics-721602-full.jpg

zbunj
 
a kakva se pokazala honda fmx 650??npr za pocetnika?? jer vozio tko??kolko snage ima,kolko je zivahna???? :mrgreen:
 
Fanatic said:
e, kaj je ovo na auspuhu obaj gumeni kolut? ....vidio sam to na puno sm-ova.... http://w2.bikepics.com/pics/2006%5C11%5C12%5Cbikepics-721602-full.jpg

zbunj

Ublaživač pri padu,neki ih imaju i par komada... :wink:
 
Ja znam da covijek zeli stuntati s tim motorom.Tako da mu je nabava dijelova dosta vazan.Odnosno da budu sto jeftiniji.Nedaj boze da se desi nesto,ali nikad se nezna.

Mene osobno isto dosta fascinira KTM.Imao sam priliku voziti od kolege Gajica njegovog trkaceg,motor je cista brutala.

Tako da se ja nadam da cu si jednog dana isto moci priustiti jendog.