Kupujem motor, supermoto! molim pomoc.

hondastreet said:
a kakva se pokazala honda fmx 650??npr za pocetnika?? jer vozio tko??kolko snage ima,kolko je zivahna???? :mrgreen:

Pouzdana, za pocetnika dobra. Snaga ne znam bas...
 
Fanatic said:
e, kaj je ovo na auspuhu obaj gumeni kolut? ....vidio sam to na puno sm-ova.... http://w2.bikepics.com/pics/2006%5C11%5C12%5Cbikepics-721602-full.jpg

zbunj
Najobićniji dihtunzi od vodovoda ili kanalizacije,štite skupe Akrape pir padu.

Najjeftinije za zamjenske djelove će se proći ako se vozi KTM,je skup u startu ali zato komplet plastika za njega dode oko 1300kn:zadnji rep,bokovi,stranice na rezervaru,prednji rep i maska.,Mislim da kod japanera samo blatobran dobiš po toj cijeni. :mrgreen:
 
matej said:
Najobićniji dihtunzi od vodovoda ili kanalizacije,štite skupe Akrape pir padu.

Najjeftinije za zamjenske djelove će se proći ako se vozi KTM,je skup u startu ali zato komplet plastika za njega dode oko 1300kn:zadnji rep,bokovi,stranice na rezervaru,prednji rep i maska.,Mislim da kod japanera samo blatobran dobiš po toj cijeni. :mrgreen:


nisi u pravu,to su samo predrasude,za hondu crf 450,sve plastike koštaju manje od 1000kn a i dijelovi mašine su nešto jeftiniji i dostupni su u 3/4 dana  :wink: uzmi si japanca definitivno,imam ti ja novog drz-a 400,prtedjenih 4tkm sa auspuhom,wrp volan i to po cijeni za 42tkn :wink:
 
Daš popust na gotovinu :misli: :B:
 
Treba se najavit kod tajnice,pa to pusto osiguranje,tjelohranitelji....ništa od toga :mrgreen:
 
gasgas said:
nisi u pravu,to su samo predrasude,za hondu crf 450,sve plastike koštaju manje od 1000kn a i dijelovi mašine su nešto jeftiniji i dostupni su u 3/4 dana  :wink: uzmi si japanca definitivno,imam ti ja novog drz-a 400,prtedjenih 4tkm sa auspuhom,wrp volan i to po cijeni za 42tkn :wink:
EEEEEEEEj Slavonac!!!!

Neznam,kad sam imao pegaso 650 davno nekad,djelovi su me došli ko suho zlato a crf 450 je trkaći motor i to je jeftino razumijem,probaj pitat koliko dode plastike i ostalo za xtx ili fmx recimo,znam da kad sm vozio R1 prije par godina,onaj komad plastike između oklopa kod grana auspuha,ralica me je došla oko 800 kn e a nemaš je šta vidit,o oklopima bolje da ne govorim.

Pozdrav kompadre!
 
matej said:
EEEEEEEEj Slavonac!!!!

Neznam,kad sam imao pegaso 650 davno nekad,djelovi su me došli ko suho zlato a crf 450 je trkaći motor i to je jeftino razumijem,probaj pitat koliko dode plastike i ostalo za xtx ili fmx recimo,znam da kad sm vozio R1 prije par godina,onaj komad plastike između oklopa kod grana auspuha,ralica me je došla oko 800 kn e a nemaš je šta vidit,o oklopima bolje da ne govorim.

Pozdrav kompadre!
pa napisao sam vec , jako su jeftine posto je sam motor made in europe

prednji blatobran me je kostao oko 180kn , vizir isto toliko , komplet zmigavac oko 160kn itd

ali sam isto tako napisao da su za njega sada digli cijene dijelova za nekih 40% , zasto ? neznam . vjerojatno dizu image kroz cijene   :mrgreen:
 
...



da malo iskoristim temu . husquarna 610 sm ,  sve o njoj me zanima , od-do
 
Stršljen said:
Ili Shiver nije naked?  :misli:
Trebao bi sljedeće godine izać shiver ali supermoto verzija,izgledat će ko shiver, samo će blatobrani bit više nalik na supermoto i možda će bit nešto viši. Ima negdje slika na forumu, neznam točno gdje.
Al to nemoj gledat, po meni to nema veze sa supermotom.
 
Benjamin said:
Ja znam da covijek zeli stuntati s tim motorom.Tako da mu je nabava dijelova dosta vazan.Odnosno da budu sto jeftiniji.Nedaj boze da se desi nesto,ali nikad se nezna.

Mene osobno isto dosta fascinira KTM.Imao sam priliku voziti od kolege Gajica njegovog trkaceg,motor je cista brutala.

Tako da se ja nadam da cu si jednog dana isto moci priustiti jendog.

ko si ti da znas kaj ja ocu?  :misli:
 
kaj se tice fmx ...evo jednog švabskog testa fmx vs. drz... ja sam skuzio jako malo ....vi koji kuzizte vise njemački slobdno prokomentirajte....
 
gasgas said:
nisi u pravu,to su samo predrasude,za hondu crf 450,sve plastike koštaju manje od 1000kn a i dijelovi mašine su nešto jeftiniji i dostupni su u 3/4 dana  :wink: uzmi si japanca definitivno,imam ti ja novog drz-a 400,prtedjenih 4tkm sa auspuhom,wrp volan i to po cijeni za 42tkn :wink:

I jel brzi od Beverlya?  :mrgreen:
 
ako ga Ti voziš - NIJE :njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja:
 
Vedran_ZG said:
Trebao bi sljedeće godine izać shiver ali supermoto verzija,izgledat će ko shiver, samo će blatobrani bit više nalik na supermoto i možda će bit nešto viši. Ima negdje slika na forumu, neznam točno gdje.
Al to nemoj gledat, po meni to nema veze sa supermotom.

na to sam mislio
 
da li se jos uvijek istrazuje motor?

ja bih rekla:
KTM

450smr i 560smr su lagani motori(manje od 110kg) i nemaju ni svjetla ni nista takvoga, pa su odlicni ako bis htio ici na stazu.
640 lc4 supermoto je sa starim lc4 motorom, ali on, kao i 690 je za cestu dobar. 690 ima novi motor.
625 smc i 660 smc su kompromis izmedju staze i ceste.

Aprilia: http://www.aprilia.com/modelli/road/modello.asp?id=75
ovaj v2 je jako mali, i snazan, i mislim da vodi na svim supermoto trkama. ali isto tako nije dobar za npr neke domace prerade, jer svaki saraf ima svoj moment :( pa ti jos i neki posebni alati trebaju i tako...
znaci, dobar je za stazu.

to bih ja gledala da kupujem.

bok
 
Jelena said:
da li se jos uvijek istrazuje motor?

ja bih rekla:
KTM

450smr i 560smr su lagani motori(manje od 110kg) i nemaju ni svjetla ni nista takvoga, pa su odlicni ako bis htio ici na stazu.
640 lc4 supermoto je sa starim lc4 motorom, ali on, kao i 690 je za cestu dobar. 690 ima novi motor.
625 smc i 660 smc su kompromis izmedju staze i ceste.

Aprilia: http://www.aprilia.com/modelli/road/modello.asp?id=75
ovaj v2 je jako mali, i snazan, i mislim da vodi na svim supermoto trkama. ali isto tako nije dobar za npr neke domace prerade, jer svaki saraf ima svoj moment :( pa ti jos i neki posebni alati trebaju i tako...
znaci, dobar je za stazu.

to bih ja gledala da kupujem.

bok
Al je čovjeku prvi motor koliko sam shvatio i niti jedan taj motor, osim ktm-a640 ili 690 mu nebi odgovarao jer su trkači strojevi. :wink: I da nadodam nekaj, makar će to pobit moje prve tvrdnje - bježi od sxv-a! Ak te zanima zakaj, javi se na pm.
 
zlikavac said:
ja još nikog nisam čuo da je rekao nešto loše o duku II

mom frendu je na 10000 km stao  :mrgreen:

i serviseri dulje vrijeme mozgali kaj je...

hehe...

ko pogodi kaj je bilo, platim pivu  :mrgreen:
 
Nasao sam zanimljiv Suzuki, pokušavam saznati više  :misli:  :mrgreen: http://phsupermoto.com/forum/index.php?topic=567.0