kupujem tuono ili rsv

k5 said:
Meni je rečeno 4800.  (y)

Meni ni iz džepa ni u džep, sasvim mi svejedno  :wink:
da toje bila cijana koju sam.ja.nudio..on ga ispod 5100 nije htio dati..
 
digtrivi said:
proštudirali smo sva tuono vozila iz oglasa i okolice pa bi neku rsv,neku drugu sportivu ili zzr1400 pa mozda r1 ali i z1000 dolazi u obzir pa se vratili na tuono i sada smo došli do zakljucka da nijedan od tih u njuskalu nevalja ili da ih nitko ne poklanja :misli: pa ideš kupit u inozemstvo neki na osnovu slike
:mrgreen:
 
Usput moze lock..motor je danas uplacen..dolazi zelena neman..svima hvala na pomoci :LOL: spoznao sam da je jedino novo za mene..lijepi pozdrav ma gdje bili..
 
jaki said:
ovo ti je vec drugi zuti karton koji ti dajem javno za ovo medijsko mucko provociranje..
znači crveni  :jesus:
 
jaki said:
Usput moze lock..motor je danas uplacen..dolazi zelena neman..svima hvala na pomoci :LOL: spoznao sam da je jedino novo za mene..lijepi pozdrav ma gdje bili..
Dal se može znati šta si kupio,može i u pp.
I kad će kremšite na vidikovcu,Ljubo i ja više ne možemo izdržati  :mrgreen:
 
Dene said:
Dal se može znati šta si kupio,može i u pp.
I kad će kremšite na vidikovcu,Ljubo i ja više ne možemo izdržati  :mrgreen:
pa piše  :LOL: :LOL:
 
Dene said:
Dal se može znati šta si kupio,može i u pp.
I kad će kremšite na vidikovcu,Ljubo i ja više ne možemo izdržati  :mrgreen:
vodim vas na rucak u Stacion... :mrgreen: sad cu morati kunu dva puta okretati..ajmo.reci da profil necu mijenjati :LOL:
 
jaki said:
vodim vas na rucak u Stacion... :mrgreen: sad cu morati kunu dva puta okretati..ajmo.reci da profil necu mijenjati :LOL:
Čestitam i sretno sa novim motorom  (y)
I kremšite će biti dosta  :mrgreen:
 
jaki said:
ali je Opuzen...5100 mu je zadnja cijena + put I prijepis I rega ja sam bio na 6000eura za 11 godina star motor..eto zasto ga nisam uzeo

A da ti dođeš pogledat moj superiorni K1200R.. ? :-D
 
jaki said:
Evo kod tog tuona sto me odbila..nije nista farbao nikako...a vidi sitnice farbanja kilera..evo samo jedan detalj a ima ih puno koje iskusno oko vidi..netrazim novo ali reci istinu koji si vlasnik dal si padao I to je to..
Cestitke na kupljenom novom motoru  (y)
Samo mi nije jasno sta to osobno toliko shvacate ako vlasnik kaze da nije padano al ti vidis da je farbana neka plastika....pa nemos to uzet za zlo...jer taj sadasnji vlasnik je ko zna koji po redu i nije ga kupio novog i nebi da on zna sta su farbali vlasnici prije njega...jbt pa nisu svi veliki znalci pojedinih modela da znaju tocno koja nalja je bila na kojem mjestu neke godine...tako da previse uzimate za ozbiljno izjave vlasnika i sta je u oglasu napisano...