kupujem tuono ili rsv

suspenzija said:
Cestitke na kupljenom novom motoru  (y)
Samo mi nije jasno sta to osobno toliko shvacate ako vlasnik kaze da nije padano al ti vidis da je farbana neka plastika....pa nemos to uzet za zlo...jer taj sadasnji vlasnik je ko zna koji po redu i nije ga kupio novog i nebi da on zna sta su farbali vlasnici prije njega...jbt pa nisu svi veliki znalci pojedinih modela da znaju tocno koja nalja je bila na kojem mjestu neke godine...tako da previse uzimate za ozbiljno izjave vlasnika i sta je u oglasu napisano...
priča prodaje motor...ako je previše netočnih tvrdnji..treba odustati..
 
nezna čovjek ništa, a u ogromnoj garaži dvije grabe i alata više nego imaju pojedini lokalni mehaničari :mrgreen:
dok neznaš, veliš neznam i nikom ništa, lakše je prihvatiti neznanje nego laž (y)
da imam 20 godina i da sam mlad, nadobudan, glup i neiskusan bi mu skipao lovu bez razmišljanja i cjenkanja, ali imam 31, 15ak motora iza sebe, nešto iskustva i previše popušenih ojrića da bi se zaletavao u sumnjive investicije ko muha na drek :mrgreen:
 
fala bogu da si kupio motor, :misli:pa brate mili 21 stranica...ja da kupujem rabljeni pacemaker več bi ga kupio :D
 
MOONSHIELD said:
nezna čovjek ništa, a u ogromnoj garaži dvije grabe i alata više nego imaju pojedini lokalni mehaničari :mrgreen:
dok neznaš, veliš neznam i nikom ništa, lakše je prihvatiti neznanje nego laž (y)
da imam 20 godina i da sam mlad, nadobudan, glup i neiskusan bi mu skipao lovu bez razmišljanja i cjenkanja, ali imam 31, 15ak motora iza sebe, nešto iskustva i previše popušenih ojrića da bi se zaletavao u sumnjive investicije ko muha na drek :mrgreen:
najjace ti je kad kaze : eto to je sve sto je I kako je. :LOL:.
 
Au garazi prajmeri..fileri I profi sprica I kaze da on nezna nista dal je farbano... :LOL:
Ps..isao sam gledati sa foruma jednu ninju..ono top stanje I rjedak primjerak u takvom stanju..kad sam mu poceo otkrivati gdje je sto radeno I na kakav nacin..kaze orginalne nalje upozorenja na rezervaru... :LOL: mos.misliti nakon 10 godina sto bi bile citave I jos nakoso zaljepljene..uzas..kaze nije znao a on drugi vlasnik..ma uostalom sere mi se I zato uzeo novo..od mene ljudi kada prodajem kupuju iz daljine..I nepada mi srati nesto sto nije tako..
 
jaki said:
Au garazi prajmeri..fileri I profi sprica I kaze da on nezna nista dal je farbano... :LOL:
Ps..isao sam gledati sa foruma jednu ninju..ono top stanje I rjedak primjerak u takvom stanju..kad sam mu poceo otkrivati gdje je sto radeno I na kakav nacin..kaze orginalne nalje upozorenja na rezervaru... :LOL: mos.misliti nakon 10 godina sto bi bile citave I jos nakoso zaljepljene..uzas..kaze nije znao a on drugi vlasnik..ma uostalom sere mi se I zato uzeo novo..od mene ljudi kada prodajem kupuju iz daljine..I nepada mi srati nesto sto nije tako..
jbg, predobro kamufliras  :LOL:
 
jaki said:
....od mene ljudi kada prodajem kupuju iz daljine..

Pa što se ne opereš????  :mrgreen:

Jebateled, nema me 3 dana i odmah 4 stranice.

Ali mi je drago da si si uzeo ono što ti paše. Znači, održavaš nivo.  (y)

A za pojest i popiti ćemo lako. Pusti šta Thule priča. Ja uopće ne pojedem puno... ali na kraju preostalo ponesem kući.  :mrgreen:

Samo ti stavi slike kada dođe Enterprize i sve 5.
Jedino ne znam dali ti ga se isplati regati prije slijedeće godine...
Ja se zaje sa svojim ... mislio da je ukinut porez na one starije od 10 godina pa išao prošli tjedan na regu.
Platio 600 kn poreza, a u roku od mjesec dana bi trebapo možda na drugu operaciju koljena. Tako da slijedeća 3-4 mjeseca neću moći ni voziti.... :?
Ali ću probati iskoristiti do tada. Pa se možda i vidimo u nekom điru---  (y)
 
Ako kupuje novi,isplati mu se odmah reg. jer plaća porez samo za preostale dane u godini  (y)
 
Ali mu u knjižici piše ''prva rega 2017.'' = godište.
A za 10-20 dana kasnije mu piše da je na cesti od 2018. ... a porez za 2017. nebi ni platio, a za 2018. plaća u oba slučaja.  (y)
 
Ljubo_051 said:
Ali mu u knjižici piše ''prva rega 2017.'' = godište.
A za 10-20 dana kasnije mu piše da je na cesti od 2018. ... a porez za 2017. nebi ni platio, a za 2018. plaća u oba slučaja.  (y)
To stoji,ali motor kupiš da se voziš,tko će čekati  :mrgreen:
A ovo što sam napisao nije bilo da treba ili ne registrirati u ovoj godini nego samo da zna da ne plača cijeli porez ako se odluči registrirati nego samo za dane koji su ostali do kraja godine ili manje od 200 kn.    (y)
 
Ljubo_051 said:
Pa što se ne opereš????  :mrgreen:

Jebateled, nema me 3 dana i odmah 4 stranice.

Ali mi je drago da si si uzeo ono što ti paše. Znači, održavaš nivo.  (y)

A za pojest i popiti ćemo lako. Pusti šta Thule priča. Ja uopće ne pojedem puno... ali na kraju preostalo ponesem kući.  :mrgreen:

Samo ti stavi slike kada dođe Enterprize i sve 5.
Jedino ne znam dali ti ga se isplati regati prije slijedeće godine...
Ja se zaje sa svojim ... mislio da je ukinut porez na one starije od 10 godina pa išao prošli tjedan na regu.
Platio 600 kn poreza, a u roku od mjesec dana bi trebapo možda na drugu operaciju koljena. Tako da slijedeća 3-4 mjeseca neću moći ni voziti.... :?
Ali ću probati iskoristiti do tada. Pa se možda i vidimo u nekom điru---  (y)
motor je iz Slovenije..čekam novu godinu radi uvoza :mrgreen:
 
Matek said:
a ja sam jakom uspio uvalit rabljeni motor...

beat that pussies :)
ako imaš još jedan takav..rado kupujem nek se i on nađe u garaži..dati ću ti 200 eura više nego pred 5 godina (y) :mrgreen:
 
Malo sam listao ovih 20 i kusur stranica spam postova :mrgreen:

Jeli kolega na kraju uzeo Aprililicu ili? Jer ovdje jos samo fale elaborati i doktorati o rabljenim Apriliama...

Ja svima kazem da je to brand samo za probrane  :wink:

Dođes, vidis, izcashiras, vozis... Tko puno gleda i premislja oko Aprilie taj ju nikad nit nece kuput

Ja sam zadnju rsv4 factory uzeo onu najjjjjeftiniju za sramotmu lovu... Kaj nije bilo uredu sa motorom da ju nitko nije uzeo prije mene ne znam  :mrgreen:

Ja ju prodao dalje, covjek ju sad mijenja za stan :mrgreen:

Dakle vrijednost im samo raste :mrgreen: