Kvarner enduro soft

:021:
 

Attachments

  • received_229531751680624.jpeg
    received_229531751680624.jpeg
    94 KB · Views: 119
ma motor je bicikla u odnosu na xt600

osjeti se 30kg manje, ima 6 brzina koje su krace...

nema onaj potisak ko xt ali opet solidno vuce.

u drugoj brzini bez problema zabacis zadnji kraj s gasom.

i manje umara na terenu..

sjedalo je jos nize nego na xtu pa vise sjedis u motoru...

to je od strica motor bez papira

da je moj stavio bi jos malo gruplje gume sad ima trailmax(70/30) odiza i mitas rockhoper(50/50) naprijed

malo je poservisirao i bi bila odlicna za laganini po terenu 8)




 
Malo u sparuge.

Lovci postavili kamenje po putu...
 

Attachments

  • received_581505582479225.jpeg
    received_581505582479225.jpeg
    77 KB · Views: 105
  • received_2596785993936934.jpeg
    received_2596785993936934.jpeg
    85.8 KB · Views: 99
Paziti cu da ne bude patetike....ali, u biti, bas me briga..pisem i stavljam da mene kao uspomena ostane. Nedeljom se vozim, moram se nagovarati da krenem, ponekad se i 2-3 puta spremim i raspremim..ali, u konacnici uvijek u pravilu krenem. Vazno mi je da nema asfalta, PG se ljeti(kada zatopli) ne vozi motorom, to mi malo otezava jer sam glup i smotan, ne snalazim se s kartama i jako slabo poznajem ceste i cestice. Vazno mi je da nema asfalta. Prepusten sebi...a to nije nikako dobro jer ja i ja se ne slazemo bas, vozim se 'u krug' po cesticama koje sam nekim cudom sam uspio otkriti. Na asfaltu nije dobro, gledam u aute iz suprotnog smjera i razmisljam...do sada uspijevam odbaciti pomisao. Na terenu sve nestane, jednostavno se 'spojim' s motorom i uzivam. Naravno, jako jako sam ja daleko od nekog vozaca, smotan sam i nespretan ali, uvijek sebe 'testiram' i tjeram na jednu mrvicu vise, malo jace odvrnuti rucicu. Motor mi je velik i tezak, tesko baratam s njime ali tim vise mi je to izazov. Lijep je, meni je najljepsi na svijetu, mocan je...meni najmocniji na svijetu. Znojim se, drhtim....ali, uvijek kada nesto naumljeno uspijem smatram to svojim uspjehom. Ono sto mi je najvaznije...je da u tim momentima...dok sam koncentriran na put...sve nestaje, nevjerojatan je to osjecaj sa sebe skinuti ogromnu kolicinu tuge koja me inace konstantno pritisce. Fizicki sam, u glavi u velikom i bucnom drustvu....cujem im glasove kako me ohrabruju...cujem im glasove kako me nasmijano zajebavaju u mojoj nespretnosti..i, uzivam u tome. Sam...a u biti u velikom i meni jako jako dragom i vaznom drustvu. Samo da nije asfalt, uvijek se testiram, sebe poguravam malo jace, malo brze...na kraju krajeva, malo hrabrije. Pokusati se osloboditi, mekse drzati volan... 'tjeram' se kako bi se jednog dana ravnopravno..ili barem donekle ravnopravno voziti sa njima. Onaj osjecaj kada na izlazu iz zavoja jace odvrnem gas i zadnji kotac zaplese...mmmmmm...nekome sitnica i standard, meni cisti sex. Motor je luksuz, nama jako veliki luksuz..ali, dokle si ga god budem mogao priustiti, zadrzati....znam da cu beskrajno uzivati u svakoj sekundi provedenoj na njemu. Volim ga, volim sve ono sto s njime dolazi, price..dozivljaji, na kraju krajeva i padovi. Ne zalim se kada padnem, skoro pa bi rekao da volim padati...i nije to neki mazohizam, nego..jednostavno s onime sto i kako vozim padovi jednostavno dolaze u paketu. Nisam vec neko vrijeme pao, ove nedelje skoro, ne znam kako sam se spasio...ne znam ima li na snimci jer nemam strpljenja nesto posebno uredjivati snimku, kolje mi kompjuter i predugo traje...nemam strpljenja. Nadam se da cu biti u prilici jos puno puno benzina potrositi s mojim black hawk-om, nadam se jos puno nedelja, vikenda...prica i avantura. Godinu dana da ga imam, hvala mojoj babi koja me trpi i dozvoljava mi sve moje budalastine.....godinu dana i jos se moramo sprijateljiti, jos puno palente moram pojesti..ali, uzivam...uzivam u svakoj svojoj smotanoj minuti na najljepsem motoru na svijetu <3 Samo bez asfalta!
https://www.youtube.com/watch?v=_2D-VkntRJE&t=781s