Kymco AK550

Nije brži do 400 ...  a sad promislite kad vam najčešće treba bit brži pri normalnom korištenju
 
Shepa said:
Kako se drukčije i mogla manifestirat razlika od cca 20 ccm zapremnine? :misli:

Na konje sam mislija...ima konja ka i NC.
 
infinity said:
Toliko price o kalasnjikovu...a niti jednog nisam vidia.
Bas me zanima ko to kupuje? :mrgreen:

ja san vidia jednog u vožnji jučer





... na Slavonskoj Aveniji u ZG-u. Znači velika šansa je da ga neki časopis testira  :mrgreen:
 
joke said:
Nije brži do 400 ...  a sad promislite kad vam najčešće treba bit brži pri normalnom korištenju
tu su negdi po filmiću do 400
da pojasnin šta san mislija, tmax je iskoristija sve što je moga tako da je već originalni variomat praktično sportski, a za kymca mislim da su mogli tu još malo dodat ubrzanja na konto variomata
ma baš me briga za jednoga i drugoga :LOL:
 
aprilliaaa said:
tu su negdi po filmiću do 400
da pojasnin šta san mislija, tmax je iskoristija sve što je moga tako da je već originalni variomat praktično sportski, a za kymca mislim da su mogli tu još malo dodat ubrzanja na konto variomata
ma baš me briga za jednoga i drugoga :LOL:

...najbolje da nisu tu negdi sa razlikon u deklariranoj snazi i kubicima. TMax je produkt kontinuiranog razvoja od 15 godina, nije to što ti misliš, a i brojevi već sada pokazuju da će kmica proć ka i ostali
 
Ima tu i marketinga. Sad ga mogu kroz nove verzije pojačavat.
 
Cvitalo said:
Ima tu i marketinga. Sad ga mogu kroz nove verzije pojačavat.

Kako misliš pojačavat :misli:

Ako je benchmark ono šta znamo da je, a on izvlači nakon 2 desetlječa evolucije 0,06 kW po kubičnom centimetru, dok kmica izvlači 0,07... iliti nekih 15% više :misli:

...čisto za tvoj info, to na ćemu sjediš ima koeficijent 0,05
 
Svaki tvoj post je reklama, pa jeli mozes bez toga :misli:
Po svin testovima kymco je sašija 15 g. evolucije
Brzi je, bolje koci, bolje se vozi i u nagibu ne struze i jeftiniji je. Di je tu 15 g evolucije :angel:
 
infinity said:
Toliko price o kalasnjikovu...a niti jednog nisam vidia.
Bas me zanima ko to kupuje? :mrgreen:

baš to,svi ga hvali a niko ga ne kupuje,zašto jbtt  :mrgreen:
iskreno,zato je tu tmax zakon,bio onaj iz 2001 ili onaj iz 2017 svaki ima kupca i drži cijenu ka lud  (y)
 
joke said:
Kako misliš pojačavat :misli:

Ako je benchmark ono šta znamo da je, a on izvlači nakon 2 desetlječa evolucije 0,06 kW po kubičnom centimetru, dok kmica izvlači 0,07... iliti nekih 15% više :misli:

...čisto za tvoj info, to na ćemu sjediš ima koeficijent 0,05

Zašto bi ostala ista kubikaža? Niti je ostala kod Tmaxa, niti Integre, niti BMW-a. A al ti nisi govorija za majestija da ide brže nakon šta su prominili prijenos? Ko da se samo o konjima radi.
 
infinity said:
Toliko price o kalasnjikovu...a niti jednog nisam vidia.
Bas me zanima ko to kupuje? :mrgreen:
...u 08 mjesecu je stiglo 8 kom i svi su bili prodani odmah, onda jos 8 od kojih jedan njje.tak da ne stoji teza da se ne prodaju.pravi rezultat vidjet ce se na pocetku sezone ili na kraju sljedece ali interes je ovroma...
 
Doša je kasno,u Splitu nije bilo testnog modela,sad šta će bit na početku sezone tek se onda može nešto reć.
 
stalno se proteže ta primisao o prodaji :misli:
mene to apsolutno ne zanima.
to šta masa kupuje nema veze s ničim

znam da bi s kymcon rađe iša u đir nego s tmaxon i to je to
 
... jedva čekam početak sezone, sigurno će trebat stat u red za dobit jednog...
 
aprilliaaa said:
to šta masa kupuje nema veze s ničim

ja osobno baš mislim da itekako ima,
dobra roba,dobro auto ili motor uvik nađe kupca i tržište,
daleko od toga da je kymco loš ali ja mislim da mu je ljestvica očekivanja ipak mnoooogo viša od toga  (y)
 
DA-IM said:
ja osobno baš mislim da itekako ima,
dobra roba,dobro auto ili motor uvik nađe kupca i tržište,
daleko od toga da je kymco loš ali ja mislim da mu je ljestvica očekivanja ipak mnoooogo viša od toga  (y)
iz konteksta si mi izvuka...
nek kupuje tko što hoće za svoju lovu, to je prije svega
ali nemoj mi reč da tmax nije ka neki modni (skupi) dodatak za večinu njegovih korisnika :wink:
 
aprilliaaa said:
ali nemoj mi reč da tmax nije ka neki modni (skupi) dodatak za večinu njegovih korisnika :wink:

jeli ga to čini lošim ili ?
recimo to ovako,
pa večini je i S klasa skupi modni dodatak ali triba to prihvatiti da to neko može sebi priuštiti što ga ne čini lošim autom,dapače  (y)
uvik se može pričati jeli vridi baš te novce ali da je samo zbog toga loš ni blizu  :palacdolje:
 
DA-IM said:
jeli ga to čini lošim ili ?
recimo to ovako,
pa večini je i S klasa skupi modni dodatak ali triba to prihvatiti da to neko može sebi priuštiti što ga ne čini lošim autom,dapače  (y)
uvik se može pričati jeli vridi baš te novce ali da je samo zbog toga loš ni blizu  :palacdolje:
opet me ne pratiš :LOL:
nisan nikad reka da je tmax loš, samo da je bačvast kada sedeš na njega :angel:
i kažen da je vrlo teško s takvom vrstom kupaca polemizirati pričat o tehnici, vožnji ili bilo čemu...