Kymco AK550

Ajmo natrag na AK550  8)
 
Jbt led, baš je lipo na tom otoku..


Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk
 
Di su ti kimci
Nesto ih slabo vidan po cesti


Sent from my internet mobile device
 
Ja još nijednog nisam vidija. Kad je ono izaša u prodaju? Krajem lita?
 
Cvitalo said:
Ja još nijednog nisam vidija. Kad je ono izaša u prodaju? Krajem lita?
Ja san ga vidia u ducanu
Sia i razgleda
Onako nelos ali puno i previse novaca
Ko ima 80 iljada za skuter taj ne kupuje kimka vec BMW



Sent from my internet mobile device
 
dalo bi se polemizirat...
bmw je malo arhaičan, dobra mu je stvar taj kymcov motor od 60 ks
a kymco je kompletan...moderan skuter, ciklistika, okvir i dr. sve 5...a kočnice boli glava (y)
na kraju se sve svede (kod nas) kupuj što i selo kupuje :mrgreen:
 
Kimco je nelos
Izgleda kvalitetno ali je cijena  ako se ne varam 82 iljade kn
Jednostavno je to previse za Kimca.nemojmo se varat
To ti je i KIA Sorento ili Stinger
Je odlicni auti ali pola miljona kuna.

Kimko se namece kao odlicna kupnja ali polovnog starog godinu dvi za 45-50 iliada kn


Sent from my internet mobile device
 
Cijena je 79.000kn a o ostalom je teško nešto reći bez iskustva i prazna su naklapanja, a za sada kod nas jedino ekipa iz Motopulsa imala je priliku pošteno se provozati i rekao bih prilično objektivno sve napisati dobro i loše, ustvari loš im je bio jedino poklopac pretinca a sve ostalo sažeto u jednoj rečenici: "AK 550 na tržištu pruža najviše za najmanje novca što je argument koji nemogu pobiti ".

 
aprilliaaa said:
na kraju se sve svede (kod nas) kupuj što i selo kupuje :mrgreen:

a selo kaže t max i kad si u tom selu onda ga i ti kupuj jer uvik ga imaš i kome prodati  (y)
ovaj kimko će nažalost rapidno gubiti na cijeni a jaaaako je dobar i razvikanoj konkurenciji je uz bok  (y)
 
DA-IM said:
ovaj kimko će nažalost rapidno gubiti na cijeni a jaaaako je dobar i razvikanoj konkurenciji je uz bok  (y)
Pa zato kazem.Kao polovni star godinu dvi i 35-50 iljada kn bit ce debelo najbolja kupnja
Mada pozvavajuci splicko stanje uma u ST to nece proci jer kad izade novi temax stari ide u bescijenje tako da se u Splitu vjerojatno moze nac temax star godinu dvi sa 15-20 iljda km ali prethodni model za 40tak iljada.a bia je 85
Pogotovo sad ovi aktualni model kad izade novi, neces moc ni prodat ni darovat jer je ovaj aktualni jedna od zescih failova sta se tice dizajna u zadnjih 15 god.a i kvaliteta nije u rangu Kralja a o 2005-2007 god necu ni spominjat




Sent from my internet mobile device
 
DA-IM said:
a selo kaže t max i kad si u tom selu onda ga i ti kupuj jer uvik ga imaš i kome prodati  (y)

Sve to stoji, al mene bi isto malo bilo straj imat nešto šta svi imaju...krađe radi  :undecided:
 
Cvitalo said:
Sve to stoji, al mene bi isto malo bilo straj imat nešto šta svi imaju...krađe radi  :undecided:
Zato si ti miran
Jedan jedini u Dalmaciji


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
....kvaliteta nije u rangu Kralja a o 2005-2007 god necu ni spominjat


po riječima mnogih najkvalitetniji tmax ikad  (y)
kod mene je jedan u garaži i moran priznati da san nedavno odbio lipo svotu za njega,dolazio čovik sa lovon doslovno na vrata ali neeeedam  :mrgreen:
ako i prodan iden stopama kolege cvitala i naravno pitam čovika za sve detalje ali koliko vidin extra dobar motor  (y)