Kymco AK550

Evo prošlo neko vrijeme od izlaska velike kmice, neka se malo vlasnici jave sa dojmovima...ukoliko takvih ima.... :mrgreen:
 
vidim po Splitu ih je ko "govana", niti jednog nisam vidio na potezu Trogir- Split u zadnjih mjesec dana. :jesus:
 
crni konjanik said:
vidim po Splitu ih je ko "govana", niti jednog nisam vidio na potezu Trogir- Split u zadnjih mjesec dana. :jesus:
Nisan ni ja iskreno
Na kimka san sia.cini se OK
Neznan kako se vozi
Moze bit najbolji ali tesko je dat za kimka 79 iljada kn
To ti je nesto slicno kao i dat 400 iljada kn za Kiju ili Hyundai


Sent from my internet mobile device
 
Pari zanimljiv. Tražin zamjenu za beverlya i ne znam šta ću. Visok sam 190tak pa ne znam kako bi izgledao/vozio se na ovakvom skuteru.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
Gilmour said:
Pari zanimljiv. Tražin zamjenu za beverlya i ne znam šta ću. Visok sam 190tak pa ne znam kako bi izgledao/vozio se na ovakvom skuteru.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Odavno bi ga uzeo, al manji je od T-maxa. A i Tmax mi je nekako tisan. Visok sam 193, Burgman mi je u biti ideala.
 
Nero said:
Odavno bi ga uzeo, al manji je od T-maxa. A i Tmax mi je nekako tisan. Visok sam 193, Burgman mi je u biti ideala.

Trebalo bi to izmjerit ali "majka" je dužina od naslona vozača do gornje podnice. Tu čak i nisam siguran da je nešto veći, ali cm znači puno u eronomiji vozača. U svakom slučaju međuosovinski razmak možemo usporediti i tu je upravo cm razlike u korist Burgije pred TMaxom, visina je identična, ali sjedalo mu je niže za 4,4 cm. Ne manje bitno, i 62 kg viška je na strani Suzukije.

Jesi probao novog T, veći je nego stariji?
 
joke said:
Trebalo bi to izmjerit ali "majka" je dužina od naslona vozača do gornje podnice. Tu čak i nisam siguran da je nešto veći, ali cm znači puno u eronomiji vozača. U svakom slučaju međuosovinski razmak možemo usporediti i tu je upravo cm razlike u korist Burgije pred TMaxom, visina je identična, ali sjedalo mu je niže za 4,4 cm. Ne manje bitno, i 62 kg viška je na strani Suzukije.

Jesi probao novog T, veći je nego stariji?

Ne, nisam ni pogledao
 
Nero said:
Odavno bi ga uzeo, al manji je od T-maxa. A i Tmax mi je nekako tisan. Visok sam 193, Burgman mi je u biti ideala.
Znači isto smo. A ništa, ko prvi proba nek javi...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
^^burgman mi je ružan,zadnji točak od 14 coli  :palacdolje:
i ja san visok +195 i meni pari jedino integra kao ok riješenje  (y)
 
DA-IM said:
^^burgman mi je ružan,zadnji točak od 14 coli  :palacdolje:
i ja san visok +195 i meni pari jedino integra kao ok riješenje  (y)
Ne vidim razlog da ti smeta 14” zada. Nisan vozija ove zadnje modele. Al nije mu nista 14 cola smatalo kad san vozija. Iman osjecaj da se vodis forumskim upisima. Bili bilo bolje 15 coli, vjerovatno. Al opet suza drzi tako 15 g i sve 5.  Izgled subjektivan ka i sve. Ovi novi u antracit mat boji mi je ok
 
^^ma ne vodim se ničim ali tih 14 coli mi pari premalo za onaku grdosiju,
ne ulazim u ciklistiku i udobnost radi toga ali zar je suzuki najpametniji ako tu cila konkurencija ima otraga 15 coli  (y)
 
Kao sto je moj frend koji je kupia integru a tia je kupit burgmana reka “bojin se kupit burgmana a za godinu dana moze izac potpuno nov model”

Jer burgija je relativno star skuter i zudi sa obnovom.jednostavno dat 93 iljda kn bez LED svitala nema smisla dok su sad standard u Xmaxu od 46900 za jednokratno placanje ili 49248 kuna za nejednokratno placanje.i jos tih nekih sitnica di se vidi da je stari model.jednostavno islo je sve naprid
AK550 je vjerojatno jako dobar skuter.53 konja ima ali kazen...... u toj cjenovnoj kategoriji(79 iljda kn) image igra veliku ulogu a tu iz, opravdanih ili neopravdanih razloga nije bitno, kimco zaostaje

Evo ja bi prije uzea NC 750X DCT od 69-70 iljada kn nego AK550 za 79 iljada
Da,da,da NC nije skuter nego motor,kruske i jabuke i bla bla bla
Realno u NC di je kod motora rezervar imamo spremiste di moze stat full face kaciga sta je ekvivalent skuteru ispod sica i u kombinaciji sa kuferom od 46 do 54 litre imamo iskoristivost kao i kod maxi skutera.55 ks,DCT.....
Kad malo bolje razmislin trenutno najbolji i najjeftiniji maxi skuter kojeg mozes kupit je motor NC750X
A ludila brale


P.S.
Sad ce se javit ekipa sa zastitom od vitra i tako to


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Evo ja bi prije uzea NC 750X DCT od 69-70 iljada kn nego AK550 za 79 iljada
Da,da,da NC nije skuter nego motor,kruske i jabuke i bla bla bla
Realno u NC di je kod motora rezervar imamo spremiste di moze stat full face kaciga sta je ekvivalent skuteru ispod sica i u kombinaciji sa kuferom od 46 do 54 litre imamo iskoristivost kao i kod maxi skutera.55 ks,DCT.....
Kad malo bolje razmislin trenutno najbolji i najjeftiniji maxi skuter kojeg mozes kupit je motor NC750X
A ludila brale

**trenutno najbolji i najjeftiniji skuter kojeg možeš kupiti je motor **  :LOL: