lakat zavoj!

Hmm ... koje rasprave oko jednog zavoja, tako vam i treba kada niste oprezni. Ja prije svakog zavoja siđem sa motora, otrčim do zavoja i snimim kako ide zavoj, pa se vratim i produljim vožnju sa sigurnim ulazom u zavoj.  :misli: Istina put malo dulje traje ali ... :jesus: :LOL:
 
ne crtaš kredom putanju?  :shock:

vrlo neozbiljno od tebe :no:

:mrgreen:
 
lunjo said:
ne crtaš kredom putanju?  :shock:

vrlo neozbiljno od tebe :no:

:mrgreen:

Vidiš dobra ideja  :misli:kako mi to nije palo na pamet  :bonk:  :mrgreen:
 
nisi vježbao dovoljno  8)  :mrgreen:
 
frenky91 said:
evo nekoga ko me razumije  :LOL:

u smjeru juga nije problem ali se na njega nastalja opet onaj koji je desni pa si već predviđam branje trave u onom kršu  :mrgreen:

a smjer sjever ću idući put proć uspravno  :D
označio sam si na gpsu tu beštiju pa kad krene cvilit da znam da nailazim  (y)

čuli su te pa su povukli ove male ležeće, da ne trebaš gps  :LOL:
barem u smjeru juga, prema sjeveru ih nema  (y)
danas ih vidio, vjerovatno su stavljeni ovih dana...

 
to da se netko kvalitetnije razbije  :mrgreen:
 
Opa savrsene markacije za kocenje.

Ocekujem sljedece sezone natjecanje tko ce dublje kociti :D

Sent from the future using Microsoft TapaTalk 10

 
Ne treba nam boja HrvaCkih cesta (Lika ceste d.o.o.)
Nama je dovoljna i kreda.
:mrgreen:
 
Hrvoje said:
Ne treba nam boja HrvaCkih cesta (Lika ceste d.o.o.)
Nama je dovoljna i kreda.
:mrgreen:

:LOL: :LOL: :jesus: ona kojom sami odredimo ...
 
Djoni_ said:
Hmm ... koje rasprave oko jednog zavoja, tako vam i treba kada niste oprezni. Ja prije svakog zavoja siđem sa motora, otrčim do zavoja i snimim kako ide zavoj, pa se vratim i produljim vožnju sa sigurnim ulazom u zavoj.  :misli: Istina put malo dulje traje ali ... :jesus: :LOL:
Svaka ti cast... to se zove biti siguran i oprezan u prometu i prilagoditi brzinu uvjetima na cesti. E da je vise samo takvih...
 
Ajde da malo oživimo temu... imam prijedlog da napravimo kartu HR (može i šire) i označimo sve lakat zavoje kao i druge zajebane (opasne) zavoje koje poznamo. Možemo ih sa koordinatama označiti ili nekako drugačije. Mislim da bi to pomoglo mnogima da se unaprijed pogledaju ta opasna mjesta te si pogledaju koliko je takvih na njihovoj ruti. Oni koji imaju navigaciju mogu točke ubaciti u karte da te prije upozori da nailaziš na opasno mjesto.
 
crni konjanik said:
Ajde da malo oživimo temu... imam prijedlog da napravimo kartu HR (može i šire) i označimo sve lakat zavoje kao i druge zajebane (opasne) zavoje koje poznamo. Možemo ih sa koordinatama označiti ili nekako drugačije. Mislim da bi to pomoglo mnogima da se unaprijed pogledaju ta opasna mjesta te si pogledaju koliko je takvih na njihovoj ruti. Oni koji imaju navigaciju mogu točke ubaciti u karte da te prije upozori da nailaziš na opasno mjesto.

:shock:  :shock:
 
evo.....
ja sam sa plavom označio opasne zavoje na dionici senj-starigrad........
 

Attachments

  • lakat.png
    lakat.png
    169.2 KB · Views: 234
Ima li karta di su označene uzbrdice i nizbrdice i kojih ima više?

using  tapatapa