lakat zavoj!

3alfa3 said:
Meni je taj zavoj isto gadniji kad idem prema sjeveru. Valjda zato jer je manja preglednost zbog manjeg radijusa zavoja.

Iznenadio me nije nikad u smjeru juga, iako, nije ugodan. U smjeru sjevera sam jednom izasao iz svoje trake oko 1 metar i imao srecu da niko nije naisao iz kontra smjera. Od tada, u smjeru sjevera ga prolazim resicarskom brzinom - sigurno je sigurno  :LOL:
tak imaju i 2 zavoja ZG - RI. u tom pravcu nema problema, al kontra ga lijepo zalomi  :mrgreen:
 
Zapru said:
tak imaju i 2 zavoja ZG - RI. u tom pravcu nema problema, al kontra ga lijepo zalomi  :mrgreen:

Ovaj je zapravo cudan, jer ga lomi kad ides prema jugu, ali tu mi ne radi probleme. Kad idem prema sjeveru, ocito se otvara zavoj, al iz nekog razloga, puno mi je zajebaniji iz tog smjera. Vjerojatno zbog manjeg radijusa (jer tada skrecem desno, a desna traka ima manji radijus od lijeve)

a ko zna, nikad nisam tamo stao i pogledao zavoj - mozda ga lomi u oba smjera i onda bi bio jedinstven  :LOL:
 
Zavoj vakav,zavoj nakav, lakat lijevi, lakat desni, visi vako, visi nako, crta ode, crta onde, lomi vako, lomi nako... :misli:

Ja u cijeloj ovoj priči vidim samo problem u LJUDSKOM FAKTORU !!
 
Skripter said:
Prvo nevezano za taj konkretni zavoj, očito je da ulaziš s premalo rezerve u desne zavoje :neznam:
Možda previše sjediš na lijevoj strani - pomakni dupe na onu stranu u koju ide zavoj i/ili probaj "poljubiti" unutarnji retrovizor  (y)

E sad, zavoj... gadno si prošel  :palacdolje:
Meni kad me prvi put iznenadil u smjeru sjevera, sam prošel kojih 30cm na lijevu stranu, sljedeći put sam se približil crti. Sad prije cca 2 tjedna, kod zadnjeg prolaska sam bil pripremljen, malo još dole i gas. Kolega iza je pogledal brzinu, jer je njemu bilo prvi put, bilo je oko stotke :neznam:

A ograničenje 40 !!  I di je tu problem u zavoju ?
 
Easy rider said:
A ograničenje 40 !!  I di je tu problem u zavoju ?

bravo care, konačno da je netko skupio muda i reko kak stvari stoje (y)

mene doslovno prereže u koljenima kad vidim kak se voze po tim zavojima :palacdolje:
 
tibor_zg said:
bravo care, konačno da je netko skupio muda i reko kak stvari stoje (y)

mene doslovno prereže u koljenima kad vidim kak se voze po tim zavojima :palacdolje:

easy,jbt  (y)
 
Ja sam shvatio tajnu (ne)uspjeha. Već na samom početku zavoja ja sam instinktivno na cRRti jer mi se ovo ne sviđa...      :vidiga:
2yl2osi.jpg


:mrgreen:

A ne jednom sam vidio ovo na tim groturinama iznad TOG zavoja... :brush:
2v85ma0.jpg


(beštije su te koje su bitne u kadru)
: :0648:

A kada sam na ulazu skoro na crti, na izlazu sam već na pola Velebitskog kanala... :LOL:
 
Hrvoje said:
Ja sam shvatio tajnu (ne)uspjeha. Već na samom početku zavoja ja sam instinktivno na cRRti jer mi se ovo ne sviđa...      :vidiga:
2yl2osi.jpg


:mrgreen:

A ne jednom sam vidio ovo na tim groturinama iznad TOG zavoja... :brush:
2v85ma0.jpg


(beštije su te koje su bitne u kadru)
: :0648:

A kada sam na ulazu skoro na crti, na izlazu sam već na pola Velebitskog kanala... :LOL:

Oberbudaletina... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Da zaista je kupac tog krša budaletina. Osim što je krš bio pod cisternom, po njemu su i padale vapnenačke strukture, a i razni papkari. :mrgreen:
 
Easy rider said:
Zavoj vakav,zavoj nakav, lakat lijevi, lakat desni, visi vako, visi nako, crta ode, crta onde, lomi vako, lomi nako... :misli:

Ja u cijeloj ovoj priči vidim samo problem u LJUDSKOM FAKTORU !!
nismo svi iz istih pobuda kupili motore  :wink:
 
angelo.ma said:
odakle cisterna pred kafanom  :misli:  :mrgreen:
Cisterna karlovačke?
Pih!
Kakvo pitanje!!!  :mrgreen:
 
brzina i alkohol :palacdolje:

i onda su zavoji problem :(