lanac ???

Hutchy the Brave said:
Kupujem pogonski lanac u kompletu sa lančanicima za Suzuki GSX 600R 2004 god..
Može i polovan ..
Ako ima netko ponudu neka piše na PP
Hvala
Kupio nekoliko puta tako, preko ebay-a. Ne moze bolje i jeftinije  (y)
Dobio za 10 € lanac s lancanicima iz usa(plus shipping naravno)
Najbolje sto je s novog bikea skinuto, taman poslije razrade stavljaju 520 pa im bude viska
Jedino tesko da ce ti tu kod nas itko skinut dobar lanac za cik, ljepse mu ga ostavit u kompletu
Eto, ebay  (y)
 
rio said:
Kupio nekoliko puta tako, preko ebay-a. Ne moze bolje i jeftinije  (y)
Dobio za 10 € lanac s lancanicima iz usa(plus shipping naravno)
Najbolje sto je s novog bikea skinuto, taman poslije razrade stavljaju 520 pa im bude viska
Jedino tesko da ce ti tu kod nas itko skinut dobar lanac za cik, ljepse mu ga ostavit u kompletu
Eto, ebay  (y)

Oni pate da je lanac sto laksi jer se tako odmah pretvaraju u Rossia  :mrgreen:
"520 chain conversion" im je jako cesta tema po forumima  :mrgreen:
 
AnteK said:
Još gore, jer WD još bolje odmašćuje i izvlači i ono malo masti u ringovima.  :mrgreen:
Alo AnteK,  ja perem sa WD 40, a ne podmazujem....za podmazivanje ipak koristi sprej za moto lance...MOTUL CHAIN LUBE FACTORY LINE!


 
VTR 250 said:
Alo AnteK,  ja perem sa WD 40, a ne podmazujem....za podmazivanje ipak koristi sprej za moto lance...MOTUL CHAIN LUBE FACTORY LINE!

I ja podmazujem. Šalu na stranu, WD nije dobra opcija za prat lanac.  (y)  Osim što odstranjuje nečistoće, previše
otapa i zavlači se u ringove. Moje iskustvo u ovih 20-ak godina pranja i podmazivanja. Petrolej mi se pokazao puno bolji.
Što se tiče spreja, svašta sam probao i generalno je većina dobra za po suhom i cestu, za teren ionako ništa ne valja.  :mrgreen:
 
Ja sam s ovime podmazivao lanac od quada koji je bio non stop u blatu

X001-Y001.jpg


A čistio sam ga sa ovime:

visokotlacni-uredaji-za-pranje-s-toplom-i-hladnom-vodom-miniwash-6657-1.jpg

:mrgreen:
 
rio said:
Kupio nekoliko puta tako, preko ebay-a. Ne moze bolje i jeftinije  (y)
Dobio za 10 € lanac s lancanicima iz usa(plus shipping naravno)
Najbolje sto je s novog bikea skinuto, taman poslije razrade stavljaju 520 pa im bude viska
Jedino tesko da ce ti tu kod nas itko skinut dobar lanac za cik, ljepse mu ga ostavit u kompletu
Eto, ebay  (y)

Hvala na odgovoru i savjetu  (y)