LCD vs plazma TV

ADAM

Active member
Da čujem kaj je bolje i zašto?
Ima netko nekakvu preporuku?
gledao malo danas i vidio neko LG-ovo čudo kaj prikazuje u 3D,je da je cijena 15 000 kn,ali....
Jebeno izgleda  (y)
Recimo da bih bio spreman platiti do nekih 7000 kn,osim ako se baš zapalim i poludim ...
 
limit said:
A u dućanima rade sve sami stručnjaci  :mrgreen:

Da,to je činjenica,pogotovo recimo u nedjelju popodne..
Znam kako je kolega prodavao mobitele,a maltene ni MMS ne zna poslati  :mrgreen:
 
    ...gledaj stvar strateški: bolje dva "normalna" za 10000 nego jedan "stratosferski" (koji ionako bude za tri-četiri godine normalan) za 15000. Ili u teoriji odgođenih troškova: jedan sada za 5000, a drugi tehnološki napredniji, opet za 5000 ali za dvije godine. Naravno, oba uzmeš na 24 rate...
 
a gle siguran sam da ako ce se javit ovdje itko to ce biti da pohvali kako njegova jamaha, honda ili kawasaki sigurno proizvode bolje plazme od samsunga i da adam vozi hondu jer nema za kavasakija. :D
 
kolko ja znam,i sto su nama pricali kada smo kupovali televizor,da nikako netrreba uzimat lcd ako je preko 100 cm da onda zna kasnit slika za zvukom  da to nije tako tecno,a oni recimo 80 -90 cm da su ok. a tih problema nema na plazmi,mi uzeli plazmu i sve 5 (y)
 
Izbjegavaj dućane tipa Tehnomax, Elipso, Tehnomarket.
Probaj naći neki specijalizirani dućan pa će i prodavač biti upućeniji.
Uglavnom ono što je već rečeno: plazmine boje su bolje, LCD potrošnja je manja.

luka737 said:
kolko ja znam,i sto su nama pricali kada smo kupovali televizor,da nikako netrreba uzimat lcd ako je preko 100 cm da onda zna kasnit slika za zvukom  da to nije tako tecno,a oni recimo 80 -90 cm da su ok. a tih problema nema na plazmi,mi uzeli plazmu i sve 5 (y)

......to je jedan od prodavača iz ovih gore navedenih dućana....... :bonk: :bonk: :bonk:
 
Obzirom da tv zastari vrlo brzo, uzimam best buy ... za sto manje love da dobim sto vise .. ionako je to postala stvar koju moras mjenjati svakih 5-6 godina kako su poceli sa uvodenjem novih gadgeta za tv-e  :mrgreen:
 
cherokee said:
Izbjegavaj dućane tipa Tehnomax, Elipso, Tehnomarket.
Probaj naći neki specijalizirani dućan pa će i prodavač biti upućeniji.
Uglavnom ono što je već rečeno: plazmine boje su bolje, LCD potrošnja je manja.

......to je jedan od prodavača iz ovih gore navedenih dućana....... :bonk: :bonk: :bonk:
cuj ne znam,mozda da mozda ne.....ak neko ovdje zna bolje nek kaze (y)   
 
- bila već tema, pa ja zaključio:

Zapru se nekako iskristalizirao kao pojam na tom polju  :LOL:
 
Plazmu, sto vecu ... mora biti minimalno 50" da bi vidio razliku izmedju obicnog hd-a i full hd-a

ja sam uzeo panasonic-ovu jer imaju 5 godina garancije... taman za toliko mislim mijenjati

http://www.nabava.net/televizori__240/panasonic-televizor-tx-p50u20e-plazma__651041

taj sam uzeo prije god dana... jos uvijek zadovoljan  (y)

nema usb-a ali to ionako odradjuje satel. reciever sve  (y)
 
samsung smart tv 3d led lcd tv i neces pogrijesit  (y) ovu od 101cm i svaka pohvala ...

kosta oko 8-9 milja kn
 
cRuNk said:
Plazmu, sto vecu ... mora biti minimalno 50" da bi vidio razliku izmedju obicnog hd-a i full hd-a

ja sam uzeo panasonic-ovu jer imaju 5 godina garancije... taman za toliko mislim mijenjati

http://www.nabava.net/televizori__240/panasonic-televizor-tx-p50u20e-plazma__651041

taj sam uzeo prije god dana... jos uvijek zadovoljan  (y)

nema usb-a ali to ionako odradjuje satel. reciever sve  (y)

- i obavezno nek' je gleda sa metar/dva  :LOL:
 
Tuono 06 said:
Tako je (y)
A moze i LCD LED Philips.
Za 7000 kuna mozda bi moga seriju 7000.
40 ili 42 inca.
ambilight naravno.
Za one koji kupuje druge televizije osim Philipsa(jer samo on ima ambilight) iman samo dvi rici.
Koje Budale :jesus: :jesus: :jesus:
 
- ja neću namjerno napisati čovjeku što, jer bi onda svi znali što imam, pa bi
ispalo kako se falim  :mrgreen:

ali ovo stoji: ak' je LCD, onda obavezno LED  (y)
 
DADO+ said:
- ja neću namjerno napisati čovjeku što, jer bi onda svi znali što imam, pa bi
ispalo kako se falim  :mrgreen:

ali ovo stoji: ak' je LCD, onda obavezno LED  (y)
+ smart tv i djeci se jako sviđa 3d.
 
seki22 said:
Tako je (y)
A moze i LCD LED Philips.
Za 7000 kuna mozda bi moga seriju 7000.
40 ili 42 inca.
ambilight naravno.
Za one koji kupuje druge televizije osim Philipsa(jer samo on ima ambilight) iman samo dvi rici.
Koje Budale :jesus: :jesus: :jesus:

A kaj ti to dođe?
Velim,vidio sam jedan LG 3D za 15 000 kn 149 cm dijagonale,nisam zapamtio model...
 
ADAM said:
A kaj ti to dođe?
Velim,vidio sam jedan LG 3D za 15 000 kn 149 cm dijagonale,nisam zapamtio model...
pozadinsko osvjetljenje koje ima samo Philips
Da ti docaram malo kako je to dobra stvar
To ti je kao da jedino Philips ima daljinski upravljac a sve druge televizije ne nego se moras dignit i minjat program
E pa ambilight je jos vaznija stvar od toga
Ko jednom proba ambilight ne moze vise u kameno doba i gledat druge televizije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: