LCD vs plazma TV

usputno serija 7000(sve vise kao npr 8000 ili 9000 su vec 3D sta je sranje) od 42 inca tezi mislin 9 ili 11 kila
jedino je problem sta dode mislin vise od 7000 kuna :wink:
 
seki22 said:
usputno serija 7000(sve vise kao npr 8000 ili 9000 su vec 3D sta je sranje) od 42 inca tezi mislin 9 ili 11 kila
jedino je problem sta dode mislin vise od 7000 kuna :wink:

Zašto?
 
DADO+ said:
- ja neću namjerno napisati čovjeku što, jer bi onda svi znali što imam, pa bi
ispalo kako se falim
  :mrgreen:

ali ovo stoji: ak' je LCD, onda obavezno LED  (y)

bang&olufsen ili loewe opta?  :mrgreen:
 
Ja sam laik i na isti problem sam naišao prije 5-6 godina kada sam kupovao TV.
Po meni najbitnija razlika između spomenuta dva proizvoda je slijedeča; Kut gledanja kod plasme je puno veči nego kod LCD-a. Plasma je bolja kada direktno svijetlo izvana ulazi u prostor, tj može se normalno gledat a LCD je kao na računalu !
Za ovo treče čudo LED TV  ne mogu komentirati jer nemam iskustva !
Zbog konfiguracije prostora gdje mi je TV moj odabir je plasma !
 
Shtica said:
Ja sam laik i na isti problem sam naišao prije 5-6 godina kada sam kupovao TV.
Po meni najbitnija razlika između spomenuta dva proizvoda je slijedeča; Kut gledanja kod plasme je puno veči nego kod LCD-a. Plasma je bolja kada direktno svijetlo izvana ulazi u prostor, tj može se normalno gledat a LCD je kao na računalu !
Za ovo treče čudo LED TV  ne mogu komentirati jer nemam iskustva !
Zbog konfiguracije prostora gdje mi je TV moj odabir je plasma !

Vidiš važno  (y)

U dnevnom boravku imam cca 10 m 2 stakla
 
Tuono 06 said:
LED. Plazma grije i troši struje...javi se pa bumo neki sconto našli u Harveyu... (y)

Bilježim te  (y)

Samo da ne svršimo skupa u ćorki  :mrgreen:
 
LED
Panasonic, Sony, Samsung
ne nužno tim redom  :mrgreen:
i obrati pažnju koji su ti ulazi potrebni jer kod Panasonica je to naučna fantastika imat više od 2-3 ulaza 8)

:mrgreen:
 
Panasonic Plazma...model G30 ili ako je izašlo nešto novije...NEO Plazma panel, brzo goruči fosfor, potrošnja struje nebitno veća od običnog LCD-a, daleko prirodnija slika, a uz to TV se ne grije.

 
GSX 1402 said:
LED
Panasonic, Sony, Samsung
ne nužno tim redom  :mrgreen:
i obrati pažnju koji su ti ulazi potrebni jer kod Panasonica je to naučna fantastika imat više od 2-3 ulaza 8)

:mrgreen:
Jos dodati čak i LG, a niti slucajno Grundig i Telefunken. Kolko je Grundig prijasnjih godina bio naj tolko je i sada,  ali naj lošiji. Veli covjek u Emezeti da imaju najvise reklamacija na njih.
 
vladof said:
Jos dodati čak i LG, a niti slucajno Grundig i Telefunken. Kolko je Grundig prijasnjih godina bio naj tolko je i sada,  ali naj lošiji. Veli covjek u Emezeti da imaju najvise reklamacija na njih.

Grunding su preuzeli Turci!  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
LED
Panasonic, Sony, Samsung
ne nužno tim redom  :mrgreen:
i obrati pažnju koji su ti ulazi potrebni jer kod Panasonica je to naučna fantastika imat više od 2-3 ulaza 8)

:mrgreen:


LED - Samsung, pa LG...cijena i tehnologija...
 
http://www.panasonic.co.uk/html/en_GB/Products/VIERA+Flat+Screen+TV/2011+Plasma+TV/TX-P42G30B/Specification/7041006/index.html
 
cherokee said:
Probaj naći neki specijalizirani dućan pa će i prodavač biti upućeniji.
da je on,kojim slučajem,htio stručno mišljenje ziher ne bi odgovor tražio ovdje!  :LOL:
 
U zadnjih sam godinu dana kupovao dvije telke (jednu sebi i jednu klincu) i oba sam puta kupio Panasonicove plazme. Dubina i realnost boja je neusporediva sa bilo kojim LCD ili LED tv-om.
Prvo sam kupio G20 model 50" a nedavno klincu i nasljednika, G30 42".

Današnje plazme ne troše struje toliko koliko ih prati fama, neusporedivo manje nego što je to u prošlosti bilo.

Panasonic se pokazao, nakon kaj je kupio Pioneer i njihovu tehnologiju panela, kao najbolji proizvođač plazmi. Full HD Panaosinic je svakako moja preporuka.
Da kupujem opet kupio bi VT30 model, dimenzija 55". (y)

LED mi nikako ne odgovara, previše mi "dreči" slika, dakle presvijetla je i nemrem u to gledati jer me bole oči i glava, a kaj se tiče LCDa, još nisam vidio niti jedan, koliko god bio skup ili "na glasu" da ima toliku toplinu boja kao plazma.

:cool:
 
Tuono 06 said:
LED - Samsung, pa LG...cijena i tehnologija...
LG žešće smeče s plastičnim bojama  :palacdolje:
 
goc said:
da je on,kojim slučajem,htio stručno mišljenje ziher ne bi odgovor tražio ovdje!  :LOL:

Zašto ne?
Pa nisu svi ovdje samo zajebanti i vozači GP-a....rade ljudi i normalne poslove  :wink: