LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Frend ju ima i kaze da je za te pare zadovoljan... vidi se da je jeftinija al opet da zadovoljava osnovne potrebe + flip za grad dobro dodje (on koristi na maxi skuteru)
na vecim brzinama zuji, brunda, zavrsna obrada nije vrhunska al je bila 400kn a cuva glavu i sigurno bolja od raznih kineza i kahlica
A ta iz lidla nije kineska? 😆😆
 
tehnika, alat i takve stvari su u Lidla ... made in Germany ... , a i valja parkside alat odlican,kakav bosch...jedino bi prizna marku Makita jos ...
 
Kaciga je ka za cigu, jedva da je kao radna za prvu pomoć i štrapac. Vidno polje jako malo, pogotovo kad uvališ pinlock. Po noći ćak i opasno jer postaješ M.M. pa vidiš poduplano na gornjem obrubu, Flipanje prednjeg djela škljocavo i tamnog vizira kilavo, buka i propuh ka u Indiji...itd, itd...
 
  • Like
Reactions: Dene
Samo Milvoki……

a Parkside oni crni di pise performance….
Za šta koristiš alat kad je Milvoki jedino dobar?Prodava san ga 3 godine i znam vrlo dobro o kojem se alatu radi te koje su mu prednosti i mane.Velika je razlika u kvaliteti EU i USA proizvodnje...
Iskreno Hilti je majka jer nudi i kompletnu servisnu podršku sa dobrim cijenama za stalne kupce i daleko najbolju kvalitetu uređaja...
Makita u alatima bi bila "Das Auto" jer iman najbolju servisnu mrežu i povoljne cijene rezervnih dijelova,profi alat sa dobrom kvalitetom...
 
Za šta koristiš alat kad je Milvoki jedino dobar?Prodava san ga 3 godine i znam vrlo dobro o kojem se alatu radi te koje su mu prednosti i mane.Velika je razlika u kvaliteti EU i USA proizvodnje...
Iskreno Hilti je majka jer nudi i kompletnu servisnu podršku sa dobrim cijenama za stalne kupce i daleko najbolju kvalitetu uređaja...
Makita u alatima bi bila "Das Auto" jer iman najbolju servisnu mrežu i povoljne cijene rezervnih dijelova,profi alat sa dobrom kvalitetom...
To mi je reka oni sta si kod njega bia dosa
Sa Shepon……
Ako laze on,lazen i ja…..

Ja gledan druge kako koriste alat jerbo me nesto kicma steze pa mi trnu ruke😂😂😂
 
Bt
Za šta koristiš alat kad je Milvoki jedino dobar?Prodava san ga 3 godine i znam vrlo dobro o kojem se alatu radi te koje su mu prednosti i mane.Velika je razlika u kvaliteti EU i USA proizvodnje...
Iskreno Hilti je majka jer nudi i kompletnu servisnu podršku sa dobrim cijenama za stalne kupce i daleko najbolju kvalitetu uređaja...
Makita u alatima bi bila "Das Auto" jer iman najbolju servisnu mrežu i povoljne cijene rezervnih dijelova,profi alat sa dobrom kvalitetom...
btw uzea zeleni parkside pa onda i crni(performance)….kao taj brushless…….
Ono da se nade……za mene i vise nego top
Davno prije zunzara za Knauf….makita je bila zakon…..
Davno prije znaci cca 20-25 god….🤪😂
 
  • Like
Reactions: cadjo
eto, ta kaciga da kosta 1,200 kn. bar, onda bi rekli da je dobra, ovako dobra a jeftina...ne prolazi.
 
  • Like
Reactions: Zog
Prolazi za te pare i ima certifikat ali onaj koji se malo ozbiljnije vozi uzet će kvalitetniju kacigu.
Meni je taj rang prvenstveno za po gradu.