LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

eto, ta kaciga da kosta 1,200 kn. bar, onda bi rekli da je dobra, ovako dobra a jeftina...ne prolazi.
Viruj kolega kaciga je smeće, nema tu puno - malo love, ona je sigurnosno zbog vizira i vidnoga polja opasna, i po meni nebi tribala dobiti certifikat.
Uostalom u Lidla je uzmeš i nakon po ure vratiš. Svak može provati, bolje nego da tu razglabamo. Šta se mene tiće ja mogu i s po čentruna voziti, ali ozbiljnija vožnja i ova kaciga ne idu u istu priču...
 
:oops::oops: Uzeo je prošle god za 400 i nešto sitno da imam za skuter. Za tu lovu bi rađe uzeo malo rabljenu neku ozbiljniju,ovaj propuh od kacige je samo za zlu ne trebalo..
kac.jpg
 
  • Like
Reactions: pamzor
Viruj kolega kaciga je smeće, nema tu puno - malo love, ona je sigurnosno zbog vizira i vidnoga polja opasna, i po meni nebi tribala dobiti certifikat.
Uostalom u Lidla je uzmeš i nakon po ure vratiš. Svak može provati, bolje nego da tu razglabamo. Šta se mene tiće ja mogu i s po čentruna voziti, ali ozbiljnija vožnja i ova kaciga ne idu u istu priču...
OK.,kad se sitim da sam uzeo ja HJC na 4 rate po 800 kn.,samo mislim da bi i ta bila dobra za moju voznju rekreacione,mozda i nije za jurilice,al za penzione voznju mozda dobra...
 
U Lidla se od moto opreme uzima samo ona majica i gace…..po meni jako dobre…..
I moze di koji sprej za cistit lanac….
 
Ovaj kompresor mi se čini zanimljiv...Jel kupovao netko taj parkside kompresor pa ima info iz prve ruke jel vrijedi to čemu? U granicama hobi upotrebe, naravno...
 

Attachments

  • IMG_20220411_135004.jpg
    IMG_20220411_135004.jpg
    189.3 KB · Views: 0
U Lidla se od moto opreme uzima samo ona majica i gace…..po meni jako dobre…..
I moze di koji sprej za cistit lanac….
negdje bilo spomena da taj cistac lanca nije bas najsigurniji za O ringocve?
 
U Lidla se od moto opreme uzima samo ona majica i gace…..po meni jako dobre…..
I moze di koji sprej za cistit lanac….
Istina..e al mogubti rec iz istustva i cerade su dobre.Sad sam opet uzeo onu crnu deblju.To ja shebem jednu u dvije godine,stoji mi motor u luci pokriven i po vjetru i suncu i kisi(jbg na otoku zivim)tako da sam dugogodisnji korisnik raznih cerada hahah
 
Kaciga za 600kn i više nego ok.👍
Kad kupin duplo ili troduplo skuplju kacigu nađen joj više mana nego ovoj iz Lidla, jedino kad s njom dođeš među snobove onda je sranje na najjače.🤔🤭
 
  • Like
Reactions: prpa and Nino777
Istina..e al mogubti rec iz istustva i cerade su dobre.Sad sam opet uzeo onu crnu deblju.To ja shebem jednu u dvije godine,stoji mi motor u luci pokriven i po vjetru i suncu i kisi(jbg na otoku zivim)tako da sam dugogodisnji korisnik raznih cerada hahah
Cerada za stotinjak kuna je odlicna, ima i dvije velicine tako da prekrije motor do poda, deblja je i iznutra ima onaj fini mekani flis, imam je i ja i vrijedi definitivno
 
  • Like
Reactions: Faber
OK.,kad se sitim da sam uzeo ja HJC na 4 rate po 800 kn.,samo mislim da bi i ta bila dobra za moju voznju rekreacione,mozda i nije za jurilice,al za penzione voznju mozda dobra...
za jednu KavaŠlag je dušu dala :mrgreen:
 
Cerada za stotinjak kuna je odlicna, ima i dvije velicine tako da prekrije motor do poda, deblja je i iznutra ima onaj fini mekani flis, imam je i ja i vrijedi definitivno
Jedino sto imam nosac kufera pa mi nije pokrivena cijela zadnja guma.Ali da nema toga..odlicna bi bila.
 
Jedino sto imam nosac kufera pa mi nije pokrivena cijela zadnja guma.Ali da nema toga..odlicna bi bila.
Ako ti pokrije barem do visine lanca onda super, mislim da i meni iza malo ostane u zraku ali nije strasno, mozda 15cm
 
steta je jedino kaj ima samo dvije velicine, full mala i full velika (a meni treba srednja hahha)
velika je 240, a motor na 210... viska materijala na pretek, a ostale imaju i tu izmedju na 220 aman taman

BTW jel potkapa cemu? nije bas lidl cijena
 
steta je jedino kaj ima samo dvije velicine, full mala i full velika (a meni treba srednja hahha)
velika je 240, a motor na 210... viska materijala na pretek, a ostale imaju i tu izmedju na 220 aman taman

BTW jel potkapa cemu? nije bas lidl cijena
Ako ti baš ne treba nemoj..., ima dosta "meksih" za te novce 😉
 
Ako ti pokrije barem do visine lanca onda super, mislim da i meni iza malo ostane u zraku ali nije strasno, mozda 15cm
Pa otprilike tako..malo vise.No kako je motor na bocnoj..ne smeta,ne pada kisa po njemu.Maaa...cijepidlačim bezveze..cerada su top za te pare.Dannebi davao 300 400 kn
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Istina..e al mogubti rec iz istustva i cerade su dobre.Sad sam opet uzeo onu crnu deblju.To ja shebem jednu u dvije godine,stoji mi motor u luci pokriven i po vjetru i suncu i kisi(jbg na otoku zivim)tako da sam dugogodisnji korisnik raznih cerada hahah
Je
I ja san kupia koji put tu ceradu…..
Moze proc…….