LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Uzimaj odma dvije... cudo je to alat...
 
Ako se netko od vas kuži u pametne punjače,onaj od Lidla nakon x godina rada nešto šteka.Kad ga uključin prikaže uredno stanje baterije ali kad iden uključiti punjenje neće pribaci nego samo klika u njemu,kao relej da tuče...
 
to ti je problem u prekidaču za uključivanje, negdje našao rješenje, izrezati pažljivo skalpelom onu crvenu okruglu oznaku.Vele da se ukruti s vremenom i ne šljaka normalno.Sad već drugu godinu poslije ,,popravka,, radi normalno
 
  • Like
Reactions: cadjo
Imam staru, koja radi, danas djir priko Lidla, opet je dosla...i ope jedna je zavrsila i kod mene... zakon ...
 

Attachments

  • Udarno.jpg
    Udarno.jpg
    2 MB · Views: 0
  • Udarno..jpg
    Udarno..jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: salej600
Imam staru, koja radi, danas djir priko Lidla, opet je dosla...i ope jedna je zavrsila i kod mene... zakon ...
To je samo za ukras!

Pa to im je najgori alat sto su ikad stavili u prodaju!!!
Ne preporucam ikome da to kupi.

S druge strane preporucam "aksijanu brusilicu" (koristim ju za rucni frezer). Vrlo robusno napravljen i ako se dobro sjecam ima dva lezaja u glavi.
Alat je kostao 150 ili 170Kn a frezer 230Kn. :ROFLMAO:

"Multi-tool" im je solidan. Rezao sam aluminijske profile s njim. Malo je bucniji al se s njim moze ako treba "diljati" pomalo.

I nesto sto me dosta iznenadilo.
Vise od tisucu navoja u prokromu sam ureznicom M4 napravio (3u1 ureznica iz kutije/seta).
Doduse koristim Wurth gel za rezanje pa je to mozda razlog dugotrajnosti.
Znamo da je prokrom mekan ali i da ureznica zna "zagucati" pa pukne.
Ocekivao sam da nece vise od 50 navoja preziviti.
 
Čini se meni da neki nemaju pojma upravljat sa pravim alatom...,koristite li prave pilice...sa starom sam izreza tone laminata, dasaka,i svega necega, još radi, ali sam uzeo još jednu, nek stoji i čeka red...
 
Probao i odustao, isti rez sa plavim Bosch-em i Parkside-om su nebo i zemlja. Meni nije sjela, posudio od frenda i bio razočaran. Dok mi se neki drugi alati od Parkside-a pokazali sasvim korektni za cijenu koju traže, frend ima popriličan broj njihovih alata i za neki hobi i više nego ok.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Di, u Iskre ?!
Mada, slažem se s kk-om, danas je to tako .
Ionako ovo alata što ja imam je staro i do 30 god.
a., ! , e ti nebi znao ni radit sa ovim novijim aparatima... :mrgreen:
 
Imam profi makitu , plavi bosch, dewalt, vrijedi onoliko koliko i košta .
Uglavnom je tako ali ima i iznimaka 👍,prije svega igra kvaliteta uređaja ali i izvedba tj. ergonomija i po tom je profi svjetlosnu godinu isprid hobi alata.Parkside ima crni i zeleni 20V aku alat koji je na tragu profi izvedbe i male sds bušilice koje su neuništive,ostalo je tako tako,za hobi majstore sasvim dovoljan alat...