LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

:mrgreen:

3jvd6di2d7p91.jpeg
 
Inače, Livergy iz Lidla su najbolje bokserice čiji sam prednji kraj imao čast zažutit ali nigdje na netu nemogu pronać gdje naručit(n) (u dućanu ih više ni ne pokušavam ulovit).
 
  • Like
Reactions: snake123 and Zog
Nije problem ni u njima, nego u onima koji su za njih spremni dati te novce... :mrgreen:
Pitanje je dali će ih naći,te koji žele dati novce ili će zauvjek ostati na njuškalu. Koliko sam ja shvatio,u Njemačkoj su se te tenisice rasprodale odmah i onda su se preprodavale kod njih po većoj cijeni,i normalno kod nas su čuli za to pa su se odmah pomamili da će tako zaraditi. Samo nije naše tržište isto što i njemačko i ne znači da će kod nas uopće imati zainteresiranih tako da je lako moguće da im to bude promašena investicija 😁
Ali da,ako stvarno netko kupi te tenisice po tim cijenama sa njuškala, onda zaslužuje titulu najveće budale 😁
 
Inače, Livergy iz Lidla su najbolje bokserice čiji sam prednji kraj imao čast zažutit ali nigdje na netu nemogu pronać gdje naručit(n) (u dućanu ih više ni ne pokušavam ulovit).
ali 100%! Ja jedino njih jos i kupujem. Srecom ovamo ih bude cesto na polici, a na webshopu skoro uvijek. Inace, sa DE Lidl webshopa mozes preko mailboxde.com naruciti
Edit: Evo ih na akciji upravo! :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
Kasnim, ali imam ja. :mrgreen: Ne zaustavlja se odmah, bez obzira u kojem je režimu rada (bušilica/odvijač).
nekasnis,od sutra je na prodaji.😅👍

a kakva je za sarafiti sarafe,jesi probao?,radi toga bi mi najvise i trebala,iako i za ovako neke sitnice bi bila okej,al najvise me zanima za vijke,jel valja za to ili ne!
 
Inače, Livergy iz Lidla su najbolje bokserice čiji sam prednji kraj imao čast zažutit ali nigdje na netu nemogu pronać gdje naručit(n) (u dućanu ih više ni ne pokušavam ulovit).
Lako sta si zazutia prednji kraj nego jesi li ukafenia straznji😂😂😂😂
Btw Lonsdale u SportVisiona su ti OK….a relativno jeftine
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
nekasnis,od sutra je na prodaji.😅👍

a kakva je za sarafiti sarafe,jesi probao?,radi toga bi mi najvise i trebala,iako i za ovako neke sitnice bi bila okej,al najvise me zanima za vijke,jel valja za to ili ne!

Nisam je toliko koristio za to, ali napravio sam mali test sad, utjerala je ovaj vijak u ovo drvo samo tako, i to dva puta...



:mrgreen:
 
E, ali ako je uzmeš nemoj je koristiti kao glodalicu, spoj glave s ostatkom ne podnosi najbolje horizontalno opterećenje... 🤫😄
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
jesu ih dobili 4 komada il je bila takva navala? bio u par lidlova (drugim poslom) i niti jedne nisam vidio
 
Jel se one čarape lidl dobiju uz tenisice?nezamislivo mi je da bi ih nosio bez njih!
 
Nedavno u Lidlu u Belgiji blizu Brisela tih patika bar 10 pari. Jos san zaebava zenu da cu ih uzet za nosit. Sutradan na Tomorowlandu hrpa svaba s carapama i patikama Lidl. I stvarno dobro izgleda :mrgreen:
Bar vise ne pate za markama(y)