LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Danas gledao,cini mi se da su malo skuplji imbusi u Kuferlandu,nego u Lidla...
 
Danas gledao,cini mi se da su malo skuplji imbusi u Kuferlandu,nego u Lidla...
E sad se ne sjecam kolko sam platio u lidlu. Jer sam kupio za posao pa su mi se dopali i onda sam uzeo u kauflandu za doma jer u lidlu trenutni nije bilo. Mozda je razlika par kuna.
 
Starome riknula baterija za Parkside bušilicu - drže li te baterije uvijek za kupit ili treba čekat akciju? (vidim po letcima na netu da uvijek uz alat stoji napomena da se baterija prodaje odvojeno)
 
Starome riknula baterija za Parkside bušilicu - drže li te baterije uvijek za kupit ili treba čekat akciju? (vidim po letcima na netu da uvijek uz alat stoji napomena da se baterija prodaje odvojeno)
Imaš u Zg servis koji obnavlja sve vrste baterija. Probaj guglat jer ne znam ime, al imaš ih i facu
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
evo, našao sam, al su u Vukovaru
 
Starome riknula baterija za Parkside bušilicu - drže li te baterije uvijek za kupit ili treba čekat akciju? (vidim po letcima na netu da uvijek uz alat stoji napomena da se baterija prodaje odvojeno)
Bas sam jucer gledao u kauflandu ti sad imaju neke baterije parkside za aku busilice, al nisam previse gledao detalje kad mi ne treba.
 
Mislim da se one mogu punit više puta.🤔
 
Starome riknula baterija za Parkside bušilicu - drže li te baterije uvijek za kupit ili treba čekat akciju? (vidim po letcima na netu da uvijek uz alat stoji napomena da se baterija prodaje odvojeno)
U Lidlu povremeno, a u Kauflandu, kak su vec spomenuli, drze isto, samo mislim da je kod njih taj potrosni u stalnom asortimanu, pa i baterije, one od 20V.
 
Bagatela, i prava...ovo stvarno vridi ka se ide na put...
 

Attachments

  • kompresor.jpg
    kompresor.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: thommy