lipama-protiv-marginalizacije

kiki.o said:
Najbolje nemojte prosvjedovat, samo fali da zakonodavac krene u izmjene zakona, samo ne u smjeru koji bi vam se svidio(tablica, osiguranje,tehnički, itd...)
dada... bit će milo za drago. Ipak smo u hrvatistanu. :mrgreen:
Dobit će 3kn manje godišnji porez i osiguranje na krš star 32 godine, ali više neće smjeti stavljati resice na ručice volana zbog tehničke ispravnosti, prišivke na điletiće/prslučiće/lajbeke zbog odvraćanja pažnje drugim sudionicima u prometu, rišpekt-kucelje i sl. tome.
:mrgreen:



A možda to i nije tako loše?! :misli: :LOL:
 
ako bude to rezultat, neka samo prosvjeduju :LOL:
 
A debilnih komentara ovde dobro neki nisu napisali da je najbolje stat sa motorom na izlaz sa autoputa skinit gače naguzit se pa nek j... ko hoče  :x niko se ne buni zbog ničeg zato jesmo di jesmo  :palacdolje:
 
Igoreta said:
Kaj ste se sad uhvatili autoputa... Pa nije prosvjed zbog toga, već zbog drugih stvari, autoput je izabran da se napravi efekt. Ako vas toliko smeta autoput (jer se plaća), može se napravit i na ZG obilaznici, RI obilaznici itd gdje se ne plaća i svi ćemo "normalno" vozit.

Ova priča da ako imaš para vozi motor, ako nemaš nemoj, je čisto preseravanje, i ovim putem se ne mislim ispričavati nikome. Ako je luksuz voziti drlo staro 15+ godina i za to plaćati 600 kn porez godišnje jer, eto, ima 81 kW, onda je to jedna obična krađa i nepoštena nejednakost nasprem automobila gdje se nakon 10g ne plaća nikakav porez. Što se tiče troškova registracije, to je po meni ok, jer ipak su veće šanse da s motorom napraviš sranje nego s autom, stoga i cijena osiguranja treba biti tu negdje, ako ne i veća. Također, upotreba ovih "skliskih" boja je nešto što se može izbjeć relativno lagano, samo nekog tko radi (i prije svega odobrava) projekte treba bit bar malo briga za dvotočkaše.

Da se razumijemo, motoristi nisu cvijeće. Skoro svi voze osjetno brže nego da voze auto, guraju se naprijed na semaforima, između autiju, parkiraju di hoće itd. Zato s druge strane pate zbog oduzimanja prednosti (pogotovo namjernog), loših cesta, poreza itd.
Također, ne podržavam da se usred sezone radi još veća gužva na cestama, ali očito je to ostao jedini način da se uopće razgovara s odgovornim ljudima. Nisu se bajkeri samo toga sjetili, rade to i drugi, evo Croatia Airlines, taxisti, a da ne pričam o šatorašima i efektu koji su oni napravili i prijetnjama koje su stvarali ne samo prolaznicima, već i cijelom kvartu okolo.

Di ste onda bili vi svi koji sad pljujete po ovoj inicijativi? I prijetite tučnjavom?
Ako vas baš briga, onda okrenite glavu i gledajte svoja posla.

(y)
 
kiki.o said:
Ne razumijem prosvjed usred sezone na autoputu i Fronius je u pravu...

Šta misliš da zakonodavce boli kurac što jebeš turiste, Peru u kamionu ili Ivicu i Maricu koji idu na odmor i cekaju sat vremena duže na ulasku ili silasku sa auutoputa.

Odite gore na gornji grad, blokirajte ih kad će ić doma ili tako nešto, pa možda shvate i poslušaju šta oćete reć.

Ovako se jebe Perica ili Marica koji ionako imaju dosta pizdarija na grbači, kredita, ovrha i ostalih sranja, samo im trebaju bajkeri sa prosvjedom zbog skupljeg autoputa ili poreza na luksuz.

Najbolje nemojte prosvjedovat, samo fali da zakonodavac krene u izmjene zakona, samo ne u smjeru koji bi vam se svidio(tablica, osiguranje,tehnički, itd...)

E da, kom se prosvjeduje, ima ozbiljnijih tema od ove - porez na nekrentine.

Da i ja pisem ko forumska elita: sve kaj si naveo su gluposti. A ti misli zakaj, kad nisi mislio prije.
I koga u prosvjedima briga kaj ti ne razumijes. Nije ni tebe za njih.
 
Kaj vam nije neugodno prosvjedovati protiv vlade koju je vecina nasih sugradjana izabrala na izborima? I opet ce  :mrgreen:
 
vidim, ulice gore od silnih prosvjednika, toga nema ni u siriji i palestini :LOL:
 
James1100 said:
Da i ja pisem ko forumska elita: sve kaj si naveo su gluposti. A ti misli zakaj, kad nisi mislio prije.
I koga u prosvjedima briga kaj ti ne razumijes. Nije ni tebe za njih.

I to šta kažeš  :mrgreen:

Sretno s prosvjedom  :LOL:
 
U zahtjeve se mora uvrstiti i zahtjev da se plaća jedno osiguranje za više vozila i tp svake dvije godine
Isto kako je u EU, A,D,CH ...
 
James1100 said:
Prije dva mjeseca su zbog ubera taxisti zacvikali Rim. Prije par godina su zbog eko normi, motoristi zablokali Milano. Zanimljivo, dio posla oko organizacije su odradili i popovi. I nije se toliko radilo o tome da je netko bio protiv ekologije, nego sto ljudi nemaju novaca pratit nove regule. Dalje, bilo je toga u Parizu, a kamionima u vise drzava i tak...
Kad nekaj nemres rijesit na normalan nacin, ides u prosvjede. I zanimljivo, svi to rade na cestama. I nikog ne boli kurac kaj je Fronius zapel u koloni. I svi mrgljaju kaj se to radi u sezoni. A nego kada, kad su nam u ostatku godine autoputi prazni? Znamo zakaj.

A vidim da je tema s porezom na nekretnine dost aktivna. I neke peticije se potpisuju. Bas me zanima, kad vas ekipa u vladi mrtvo hladno odjebe s tom peticijom, a hoce, dal ce vam i druge ideje past na pamet. Ono... prosvjed, pred sabor, standovi sa cevapima, cajka. Mos mislit...

(y)

2 fronius- lijepo je imati svoj stav, a vidim da ga imaš, nema veze što je to nadmen stav, tipa BMK za druge.
Tebe jebe kaj ćeš kasniti negdje 10 minuta- bez brige, ovi prosvjedi sa lipama se ne organiziraju u pripizdinama, tako da buš došel na vrijeme  :mrgreen:

Ma ne, zaozbiljno, ako nisi shvatio poantu ovoga, meni je tebe žao.
Ali plodove prošle akcije "lipa" ubireš - na to se ne buniš?

Znači, ja osobno ne bih riječi rekao da ovakva akcija nije već organizirana, dala je rezultate i sada pojedinci se sprdaju.
Zašto?
 
ADAM said:
(y)

2 fronius- lijepo je imati svoj stav, a vidim da ga imaš, nema veze što je to nadmen stav, tipa BMK za druge.
Tebe jebe kaj ćeš kasniti negdje 10 minuta- bez brige, ovi prosvjedi sa lipama se ne organiziraju u pripizdinama, tako da buš došel na vrijeme  :mrgreen:

Ma ne, zaozbiljno, ako nisi shvatio poantu ovoga, meni je tebe žao.
Ali plodove prošle akcije "lipa" ubireš - na to se ne buniš?

Znači, ja osobno ne bih riječi rekao da ovakva akcija nije već organizirana, dala je rezultate i sada pojedinci se sprdaju.
Zašto?
pa jel ti razumis kolko njemu trose pente.. :misli:

  :mrgreen:
 
ADAM said:
(y)

2 fronius- lijepo je imati svoj stav, a vidim da ga imaš, nema veze što je to nadmen stav, tipa BMK za druge.
Tebe jebe kaj ćeš kasniti negdje 10 minuta- bez brige, ovi prosvjedi sa lipama se ne organiziraju u pripizdinama, tako da buš došel na vrijeme  :mrgreen:

Ma ne, zaozbiljno, ako nisi shvatio poantu ovoga, meni je tebe žao.
Ali plodove prošle akcije "lipa" ubireš - na to se ne buniš?

Znači, ja osobno ne bih riječi rekao da ovakva akcija nije već organizirana, dala je rezultate i sada pojedinci se sprdaju.
Zašto?
Koje plodove?
Ako misliš na cestarinu, ne vozim se motorom po autocesti. Niti sam se prije vozil.
Mene jebu svi idioti koji misle prosvjedovati i jebat normalan narod. Od šatoraša, preko taksista do lipaša. Imate Markov trg, prosvjedujte do besvjesti. A u konačnici, imate i izbore svakih par godina.

Poslano sa mog 6055P koristeći Tapatalk