ljubitelji off-roada ili arogantne budale

D4do said:
majstore nema razloga za svađu,svako ima svoj stav,tako si možda skužio da "Dani 78" voli motocross i enduro i on će u tome i uživati ,a što se tiče onih planinara koji su brali gljive ili šta su već radili mogli su se pomaći sa dotične staze kad su vidjeli da dečki jel već malo brže voze,a ne stajat kao najveće budale na stazi i onda  kasnije 5rat kako su ih dečki skoro pogazili.


Dobro uvijek se nađu izuzetci,neki ljudi su stvarno glupi...............................
p.s. bravo za dečke na motorima............. (y)
Svaka čast i moto-crossu i enduru, i svim majstorima koji to voze. Ne smeta me i ako se ta ekipa vozi po šumi, ali te staze po kojima oni sumanuto jure su napravljene za pješake. Ako već neko hoće pravu enduro vožnju, onda nek ide onim dijelovima koji nisu dobro ugaženi i prohodni. Za moto cross postoji hrpa staza, s tim da se čak niti ne naplaćuju. A ove "budale" koje stoje na stazi... Halo, pa te "budale" stoje na pješačkoj stazi. Da šećeš trotoarom, i kraj tebe proleti neki idiot na skuteru, i tako nekoliko puta, priznaj koliko ćeš mu puta spomenut mamu! Garantiram da nećeš skakutat i pljeskat ručicama od sreće jer te skoro nekoliko puta za redom pogazio!
 
shonyo said:
Svaka čast i moto-crossu i enduru, i svim majstorima koji to voze. Ne smeta me i ako se ta ekipa vozi po šumi, ali te staze po kojima oni sumanuto jure su napravljene za pješake. Ako već neko hoće pravu enduro vožnju, onda nek ide onim dijelovima koji nisu dobro ugaženi i prohodni. Za moto cross postoji hrpa staza, s tim da se čak niti ne naplaćuju. A ove "budale" koje stoje na stazi... Halo, pa te "budale" stoje na pješačkoj stazi. Da šećeš trotoarom, i kraj tebe proleti neki idiot na skuteru, i tako nekoliko puta, priznaj koliko ćeš mu puta spomenut mamu! Garantiram da nećeš skakutat i pljeskat ručicama od sreće jer te skoro nekoliko puta za redom pogazio!
to sam im napisao jučer, ali nadobudna ekipa to ne želi pročitati, pa im trebamo pisati svaki dan
 
ajdfe sta je sad sta ste se nazestili............ja isto smartan da nije u redu vozit po pjesackim stazama tj. moze se proc lagano i imat obzira preka planinarima i pjesacima...........jer smatran da radi moga gusta nebi triba niko ispastat.....
 
Sad mi je dosta, fakat. HALO BUDALETINE...planinarski put...ne enduro staza, ne motocross staza. A prvi ste koji se bute bunili kak vas ljudi ne poštuju na cesti. Kak i buju kad mislite da ste bogom dani i da vam je sve dopušteno. Pa kaj ne vježbaš penjanje po štengama u Nehajskoj ulici na policijskoj postaji? Ili po stubištu svoje zgrade? Frajeri.
Dosta mi je takvih kvazi junaka koji prkose svim pravilima ne poštujući ljude i pravila ovog društva. No kad se jednom takvi najdeju u rukama pravde, onda plaču ko mala djeca. Kak kaže naslov...arogantne budale.

 
Wind Fucker said:
ajdfe sta je sad sta ste se nazestili............ja isto smartan da nije u redu vozit po pjesackim stazama tj. moze se proc lagano i imat obzira preka planinarima i pjesacima...........jer smatran da radi moga gusta nebi triba niko ispastat.....
A gle malo popizdim kad vidim da neki (svaka čast- isključujem provokatore i zahebante) smatraju da mogu napravit baš sve u životu, ali ne bi baš dozvolili da netko drugi njima naprai što god mu se prohtije... :?

Živili lugari sa skraćenim sačmaricama :mrgreen:
 
Pardon ali je li motorima zabranjeno proći nekim puteljkom kroz šumu!? :xmas:
 
D4do said:
Pardon ali je li motorima zabranjeno proći nekim puteljkom kroz šumu!? :xmas:
Zeko je reko' da je!

:mrgreen:
 
Jos gore, nek sumskom stazom sece svoju djecu pa neku mu ovaj kojem pljesce projuri motorom.
Voznja planinarskim stazama je odraz krajnje nekulture i primitivizma i u uredjenim zemljama najstroze zabranjena.

Moras bit totalni kreten vozit po stazi za pjesake pored kilometara sumskih cesta i staza koje pjesaci ne koriste.

Sjecam se zgode sa Sljemena kad je otac od dva metra bio u setnji s majkom i kceri od 10-tak godina. Niz stazu se sjurio idiot na biciklu i drito na dijete. Baka se bacila da ju makne ispred kotaca i pri tome je slomila kuk ili ruku, ne mogu naci na googltu taj post. Like je uspio pobjeci a otac mu je porucio javno preko njuza nek ofarba bicikl i skrije u rupu jer da ga je uspio uloviti na stazi ili kasnije u gradu, ubio bi ga od bijesa.

Tak se se zamislite na kog sve mozete naici na stazi, kakvu psinu mozete napraviti i sto vam se sve moze dogoditi.
 
tomee said:
šumskim putem ne
pješačkom stazom da

u ovom slučaju šumski put je ujedno i pješačak staza tako da nebi trebalo biti prepirke oko ovoga
ili bi možda trebalo? :misli:
 
D4do said:
Pardon ali je li motorima zabranjeno proći nekim puteljkom kroz šumu!? :xmas:

Imaš puteljaka kroz šumu koje koriste traktori(npr.) i kao takvi sigurno nisu za promet automobila ili pješaka.
 
D4do said:
u ovom slučaju šumski put je ujedno i pješačak staza tako da nebi trebalo biti prepirke oko ovoga
ili bi možda trebalo? :misli:

Ako je rijec o sumskoj cesti, onda bi trebalo usporiti prilikom prolaska pored ljudi. U nasoj zemlji se te ceste mogu koristiti, na zapadu ne. Kad vec uzivate vecu slobodu, barem ne ugrozavajte ljude u prirodi. Uz malo dobre volje, svi mogu koegzistirati u prirodi i nece bit zle krvi medju pjesacima/motoristima.
 
D4do said:
u ovom slučaju šumski put je ujedno i pješačak staza tako da nebi trebalo biti prepirke oko ovoga
ili bi možda trebalo? :misli:

ne pješačke tj planinarske staze su označene i kao takve se nesmiju koristit za promet bilo kakvih vozila,dok s druge strane ŠUMSKI PUT je jedna od kvalifikacija nerazvrstanih cesta u RH ima i npr poljski put

i svađe nema  :wink:
 
ja mislin da nebi nokoga ugrozava ako lagano obzirno i oprezno prodjem pjesackom stazom...........
 
Wind Fucker said:
ja mislin da nebi nokoga ugrozava ako lagano obzirno i oprezno prodjem pjesackom stazom...........

ma ok to al di je onda gušt

a ima toliko tih šumskih puteva za popizdit a vi se primili tih staza :misli:
 
ib said:
Ako je rijec o sumskoj cesti, onda bi trebalo usporiti prilikom prolaska pored ljudi. U nasoj zemlji se te ceste mogu koristiti, na zapadu ne. Kad vec uzivate vecu slobodu, barem ne ugrozavajte ljude u prirodi. Uz malo dobre volje, svi mogu koegzistirati u prirodi i nece bit zle krvi medju pjesacima/motoristima.

dobro,da su dečki zakočili i onda lijepo prošli,jel bi onda bilo sranja ? NE nebi bilo sranja jer ove planinare nije brinulo to što se oni voze po čemu već,puteljku ,oni su se uzjebali za svoje dupe.................
 
D4do said:
dobro,da su dečki zakočili i onda lijepo prošli,jel bi onda bilo sranja ? NE nebi bilo sranja jer ove planinare nije brinulo to što se oni voze po čemu već,puteljku ,oni su se uzjebali za svoje dupe.................
A ti se ne brineš za svoje dupe?
 
tomee said:
ma ok to al di je onda gušt

a ima toliko tih šumskih puteva za popizdit a vi se primili tih staza :misli:

e u tome je stvar,dečki su se možda malo i qurčili sa motorima ,a možda su projurili iz gušta............
 
tomee said:
ma ok to al di je onda gušt

a ima toliko tih šumskih puteva za popizdit a vi se primili tih staza :misli:

ma ja san reka da nebi zelija da radi moga gusta neko0 nastrada !!!!!!

a za proc recimo ton stazom to je dikod iz potribe.....sta mislis da recimo udres dite na toj stazi pa jebate nebi si to nikad oprostija