loš početak

sfreak

Active member
Meni neshvatljivo,pa zato i pišem ovu temu, a odmah ću reć da se nadam da griješim :misli: :misli:
Da pređem na stvar,naime jedan poznanik kupio za 1.motor GSX-R 750 K6, ali nije po meni ni to toliki problem nego dečko u svom životu nije vozio ništa jače od 125ccm i to na posudbu samo đir. Usput imao je s autom preko 10 nesreća, oduzimanu vozačku nekoliko puta, a alkohol je za njga full normalna stvar jer sigurno dnevno pipije barem deset piva, jer bez toga ne funkcionira. E pa sad sam ja ili totalno blesav šta ovo javno pišem ili je on s tim stvarno osuđen na  :bicikler: :bicikler: i na Božju pomoć da ga spasi od nečeg goreg. Toliko o 1.motoru,iskustvu,motoru na kredit(dio),alkoholu i punom gasu. a kako će završit sve to reć ću vam za koji mjesec. :misli: :misli:


Vjerovatno ni vi neznate šta bi rekli...................................
 
takvi imaju vise srece od nas drugih pa kozna mozda ne mu se bude nis desilo
 
KTM fan said:
Vjerovatno ni vi neznate šta bi rekli...................................
Znamo. Definitivno ništa prepametno (govorim u svoje ime), a već toliko puta ovdje prežvakano.
Ak već treba bi kamikaza neka on bude jedina žrtva svoje gluposti.
 
Tommek said:
Rješenje -> Ukradi mu motor  8)

i prodaj ga meni u pola cijene
 
nekima će ovo bit zajebancija ali,ja vam tvrdim da je gore nego šta sam napisao. Ok.jasno ja meni da se njmu neće dogodit ništa prvih mj.-dva ali jebote život ak ga živiš tako malo. A mene zanima dal to sve može proć ok. uz alkohol,i kretensko voženje auta i nikakvo motorističko iskustvo pa da i drugima to preporučim ili ćemo na kraju svi govorit, tip je to sam tražio pa je i dobio motor na podu.
 
KTM fan said:
nekima će ovo bit zajebancija ali,ja vam tvrdim da je gore nego šta sam napisao. Ok.jasno ja meni da se njmu neće dogodit ništa prvih mj.-dva ali jebote život ak ga živiš tako malo. A mene zanima dal to sve može proć ok. uz alkohol,i kretensko voženje auta i nikakvo motorističko iskustvo pa da i drugima to preporučim ili ćemo na kraju svi govorit, tip je to sam tražio pa je i dobio motor na podu.

ako ti je prijatelj, sta ne porazgovaras s njim?
 
Nije meni zajebancija, ali očito da njemu je.
Jel ima dovoljno godina? Ima.
Jel retardiran? Valjda nije.
Jesu li mu ljudi pokušali objasnit?

I ništa od toga. I što bi sad trebali napravit? Voditi rasprave o nečijoj gluposti i tvrdoglavosti? Možemo, do preksutra, a koristi nikakve jer on to ne želi slušat jer je prepametan.

Mogu se samo nadati da (prvenstveno) ne ubije druge, a onda niti sebe.
Jel može proći dobro? Može, ako na vrijeme shvati da vuče vraga za rep.
 
Prema tvom opisu tip je isfrustrirani lokalni dasa koji si kupuje sportski motor kako bi ispao frajer. Nažalost možda će (is)pasti s motora (a možda su u šumi). Kao takav primjerak on će se voziti do eventualno 1-2 lokalne birtije. Pratite njegove uobičajne putove i izbjegavajte ih (to je jedini dobar savjet).
 
Taj ce brzo shvatit da motor i ne 10, vec 2-3 pive ne idu zajedno. Samo se nadam da ne shvati na gori nacin  :misli:
 
Pa ne znam.. Meni se cini kao neki lokalni dripac.. Takvih ima puno..  :x Sam se nadam da nece koga unesrecit.. Pa ni sebe.. Neka zna da jashe ZVIJER.. I da ima respekt.. Mozda i ne strada.. Tko to zna..  :misli: Zelim mu svu srecu!  (y)
 
KTM fan said:
Meni neshvatljivo,pa zato i pišem ovu temu, a odmah ću reć da se nadam da griješim :misli: :misli:
Da pređem na stvar,naime jedan poznanik kupio za 1.motor GSX-R 750 K6, ali nije po meni ni to toliki problem nego dečko u svom životu nije vozio ništa jače od 125ccm i to na posudbu samo đir. Usput imao je s autom preko 10 nesreća, oduzimanu vozačku nekoliko puta, a alkohol je za njga full normalna stvar jer sigurno dnevno pipije barem deset piva, jer bez toga ne funkcionira. E pa sad sam ja ili totalno blesav šta ovo javno pišem ili je on s tim stvarno osuđen na  :bicikler: :bicikler: i na Božju pomoć da ga spasi od nečeg goreg. Toliko o 1.motoru,iskustvu,motoru na kredit(dio),alkoholu i punom gasu. a kako će završit sve to reć ću vam za koji mjesec. :misli: :misli:
Nemoj se ti brajo sekirat.Lik vjerovatno nije retardiran(a možda ipak je) nek on lipo goni dok se ne satare a onda bude žalio a to nije tvoj problem.Ukratko"ko ga jebe".Jedno je kupit bisan motor pa vozit sa ne baš velikim iskustvom ali ako se ima pameti može se,velika večina nas je bez velikog iskustva sjela na nešto bjesno ali mi ipak imamo nešto u glavi.Dok je budala i čelavih išijasa bit če i motora za njih pa zašto bi se mi ostali trebali zbog toga sekirat.Rekli bi "dok piješ ne vodni" on je to očito ozbiljno shvatija  :palacdolje:

Vjerovatno ni vi neznate šta bi rekli...................................
 
Situacija je providna, ali ako već treba nek izleti nekud u polje, a ne u druge ljude  (y)
 
Ja san u životu ima jednu opomenu. Dovoljnu. Još ne znam ni ja, a ni oni šta su vidili šta se desilo, kako san to preživija. Zato danas vozim kako vozim, ne osvrćem se na tuđe zajebancije šta ne legnem u zavoj kako triba, kao ni to šta umisto pive pijem sok.

Šta san tija reć? Samo da, neki nauče, a neki ne. Jebiga. Meni je jednom dovoljno.
 
reci mu da samo pickice i fejkeri voze motore, da pravi frajeri piju ko zivotinje glasno prde i podriguju i idu busom i tramvajem.. mozda upali pa ti ga pokloni !!!
 
Nije ni prvi ni zadnji koji je kupio dobru pilu samo zato jer je to dobra brija i jer te svi gledaju na novom motoru, a da nema pojma ni iskustva za takav motor. Ako bude imao sreće (koja će mu sigurno trebat) neće mu se ništa desit.
primjer: imam susjeda koji je za vreme rata došao sa Kosova sa obitelji i bili su papci. U to vreme ja sam vozio GSX-R-a i stalno im je smetao zvuk mog motora da nemogu spavat i sl. Da bi se frajer u zadnje vreme počeo baviti mutnim poslovima i biti manga. Tu je skužio da je imat motor nešto mrak fora makar ga nikad nije ni volio ni vozio pa si je kupio novog CBR-a. Vozio se samo par mjeseci jer se je sa sto i nešto ( on veli 160) zakuco u auto i na sreću preživio, ali sav u šipkama i šarafima ...
 
bez brige, neče bog budale, jedino je bad što če vjerojatno ubit nekog
 
A možda je čovjek razvio iskrenu privrženost prema motorima i zna što mu se vozi. Što se alkohola pak tiče, ima i na ovom forumu isto takvih slučajeva, ako ne i gorih.  :mrgreen:

A možda su u... NE! Nisu ni u bunaru, ni u šumi! Jasno!?  :jesus: