loš početak

cekaj...jel ima godina kao i ti?
ako da, onda nije (sto Hrvoje rece) dovoljno star da vozi takav motor,
niti zakonski a vjerojatno ni u glavi
i deset piva na dan?
da je meni frend prijavil bi ga policiji da mu pricuvaju motor neko vrijeme
ne znam kaj da velim, ne bih mu bio na putu...
 
Pada u prvih mjesec dana 100% pa mu pozuri ispricat pricu o motoristu koji je poginuo i razjebo obitelj (ako ne i dvije).
Kao sto je Rivi rekao-dosta je jedanput, meni je tek nedavno kolko-tolko doslo iz guzice u glavu, ali si opet previse dopustam..
Kako ce vozit netko poput njega?
Tesko da ce bit pametan sudeci po onome sto si napisao, gotovo sam siguran da ce se razbit u prvih mjesec dana.. Zalosno ali realno.
 
savjet,DRPI mu pilu i prodaj meni da imam za rezervu kad mi odu gume na ovoj...a lako je biti frajer,ajd nek i tebi jednu kupi,e ONDA je pravi frajer... (y)

a ak se nabije,pa sam je sebi kriv,nebi zelio da dodje do toga ali svako mora znati gdje su mu granice i sta zeli od zivota....jer ak je kupio motor da se ubije,pa ubij ga ti ovako ostat ce ti motor a i nece on nikoga(nedaj boze) ubiti uz to..
 
KTM fan said:
Meni neshvatljivo,pa zato i pišem ovu temu, a odmah ću reć da se nadam da griješim :misli: :misli:
Da pređem na stvar,naime jedan poznanik kupio za 1.motor GSX-R 750 K6, ali nije po meni ni to toliki problem nego dečko u svom životu nije vozio ništa jače od 125ccm i to na posudbu samo đir. Usput imao je s autom preko 10 nesreća, oduzimanu vozačku nekoliko puta, a alkohol je za njga full normalna stvar jer sigurno dnevno pipije barem deset piva, jer bez toga ne funkcionira. E pa sad sam ja ili totalno blesav šta ovo javno pišem ili je on s tim stvarno osuđen na  :bicikler: :bicikler: i na Božju pomoć da ga spasi od nečeg goreg. Toliko o 1.motoru,iskustvu,motoru na kredit(dio),alkoholu i punom gasu. a kako će završit sve to reć ću vam za koji mjesec. :misli: :misli:


Vjerovatno ni vi neznate šta bi rekli...................................


nekako me sve ovo navodi da je orion u pitanju.. :misli: :LOL: :mrgreen:

 
clox said:
cekaj...jel ima godina kao i ti?
ako da, onda nije (sto Hrvoje rece) dovoljno star da vozi takav motor,
niti zakonski a vjerojatno ni u glavi
i deset piva na dan?
da je meni frend prijavil bi ga policiji da mu pricuvaju motor neko vrijeme
ne znam kaj da velim, ne bih mu bio na putu...
Nisam niti mislio da je zakonski dovoljno star da bi mogao voziti. Nego da bi mogao realno razmišljat i donosit samostalne odluke. A za to ima dovoljno godina. A ako je i sa 18 toliko balav i neodgovoran kako ovdje piše onda još i njegove cijenjene roditelje treba pitat za psihičko zdravlje...
 
nek mu je sa srećom, čini mi se da bu ju jako trebal
 
A odgovor prijatelju:
daj mu link na RIP rubriku pošalji i na ovu stranicu,neka malo čita,možda nešto i usvoji.
Nadam se da ne bude najebo jer je (pre)mlad,tutlast i neuk.
 
Dek..Dadek said:
A odgovor prijatelju:
daj mu link na RIP rubriku pošalji i na ovu stranicu,neka malo čita,možda nešto i usvoji.
Nadam se da ne bude najebo jer je (pre)mlad,tutlast i neuk.
Nema od toga koristi.
Kak ne kužiš da je on jedini koji kuži da zapravo pogibaju samo budale i papci, a pošto je on naj-naj, zašto da uopće troši vrijeme na čitanje?
 
ajmo otvorit kladionicu kaj bu s njim pa da bar netko ima koristi...  8)
 
Hrvoje said:
Nema od toga koristi.
Kak ne kužiš da je on jedini koji kuži da zapravo pogibaju samo budale i papci, a pošto je on naj-naj, zašto da uopće troši vrijeme na čitanje?

Sve je to isti tip ljudi. "Neće se valjda to meni desit!"
 
Rivi said:
Sve je to isti tip ljudi. "Neće se valjda to meni desit!"
Ma ovaj o kojem pričamo je pripadnik još gore podkategorije. On "ne misli", on "ZNA" da mu se to NE MOŽE desit.
 
ne kužim samo čime je privukao pažnju vrijednu ovolikog broja postova ?
 
strasilo said:
ne kužim samo čime je privukao pažnju vrijednu ovolikog broja postova ?

zato sto se mi zabrinuli za njega,a njega BK (boli qrac) ocigledno za samog sebe...e pa onda....
 
pa i ja volim pivo, biti viđen, i zajebavat se sa ekipom, ali tad ne idem motorom, a često i auto ostane u garaži...
mislim da takvi likovi nisu zavrijedili ovoliko pažnje  :palacdolje:
 
kurac je njemu loš početak, loš početak je meni bio kad sam kupio 16.3 runnera, 17.3 krenio na reg, cesta je bila mokra od magle, još su tu kod mene kockice i udjem u zavoj lagano i več prošo zavoj  i dodam malo gasa i prokliže zadnji i 2000kn štete s tim da nisam mjeno ove plastike koje su samo izgrebane, mislim da sam mušterija godine, prvo ostavim 19000kn za skuter 17000kn za jaknu oko 1000kn i za kacigu oko 900 i rukavice 230kn i onda odem iduči dan i ostavim još 2000kn za popravak. da ne mogu imat dva dana nešt novo :(
 
dani83 said:
17000kn za jaknu oko 1000kn i za kacigu
bilo bi ti bolje da si investirao obrnuto.. :misli:a ako trebaš povariti koju plastiku javi se 8)
ups...sada ponovno čitam i nisu mi jasni navodi i cifre :misli: