loš početak

šta radi sebi radi i smatram da tu nitko nije nadležan da mu kroji sudbinu, miješa se ili nagađa što će on sam sebi napraviti.... ako dosad nije naučio dovoljno iz svojih pogrešaka (one spomenute prometne, oduzimanje vozačke, alkohol,...), vjerovatno ni neće....
 
sssss said:
šta radi sebi radi i smatram da tu nitko nije nadležan da mu kroji sudbinu, miješa se ili nagađa što će on sam sebi napraviti.... ako dosad nije naučio dovoljno iz svojih pogrešaka (one spomenute prometne, oduzimanje vozačke, alkohol,...), vjerovatno ni neće....
istina, ako najebe on sam, a uz put ne sjebe i nečije dijete, ženu, sestru, brata...  :palacdolje:
 
strasilo said:
istina, ako najebe on sam, a uz put ne sjebe i nečije dijete, ženu, sestru, brata...  :palacdolje:

a tu bi rekla nešto slično.... zašto sjeda s njim na motor????  :misli:
svatko sebi kroji sudbinu i neke se rizične stvari mogu izbjeći, ako se prethodno razmisli o tome, kao npr. s kim sjedaš na motor i u kakvom je stanju (alkohol i druse stvari) taj/ta koji/koja će voziti.....
 
sssss said:
a tu bi rekla nešto slično.... zašto sjeda s njim na motor????  :misli:
svatko sebi kroji sudbinu i neke se rizične stvari mogu izbjeći, ako se prethodno razmisli o tome, kao npr. s kim sjedaš na motor i u kakvom je stanju (alkohol i druse stvari) taj/ta koji/koja će voziti.....

nemora niko s njim sjest na motor. dosta je da se u nekog nabije i ubi neduznog
 
E da to vam je tak i tako bude ostalo.
Da se nadovežem na taj primjer prije tjedan dana mi frend reko da jedan dečko kojeg poznam a radi sa njim planira kupit Z 750 a on nema ama baš nikakvog iskustva sa motorima mislim da sam ga jedanput vidio kak se vozi na apn-cu. Motor bi kupio na kredit na 7 g. a mjesećna primanja su mu 2500kn sa kojih ovaj nemože ni auto pošteno tankirati mislim dečko se fura na ono ja sam faca lagana šetnjica po gradu cvikse, japankice, kavica....  :povraca: u biti seljak.

I sad ja velim da to baš i nije pametna idea pošto on nema nikakvog iskustva sa motorima a 120ks je ohoho jako i ak si već to misli kupit nek si prvo kupi jaknu i kacigu a onda motor, a kad mi je reko da je gledal kacigu za nekih 850kn onda mi sve jasno bilo. Rekoh to nije za njega nek si mira pusti a onda svi udri po meni kaj ti imaš motor i sad ga nitko drugi nesmije imati ovo ono, i kad bude ga imal, kad se bude oženil imal djecu ovo ono. Rekoh samo: dobro nek si ga kupi ja mu dajem 3mj. da će ga skršit.

Mislim najlakše je kupit motor na kredu na 7god. mjesećna rata neznam koliko je reko oko 800kn tak nekak, veli (ni)je puno, nije bitno al ak sa 2500kn nemože mjesećno niti pošteno auto natankirati di je tu motor treba i motor tankati, jakna, kaciga, rega, osiguranje, porez.... SAMO NEK SI GA KUPI.  tak inak mi je antipatićan a ja ću se truditi biti ćim dalje od njega kad će se vozit. 
 
speed attack said:
nemora niko s njim sjest na motor. dosta je da se u nekog nabije i ubi neduznog
to sam i mislio...  :palacdolje:
 
svi umiru

samo neki PRIJE a neki poslije

na vama je da odlučite

vaš pouzdani partner

KARLOVAČKO

:mrgreen:
 
KTM fan said:
Vjerovatno ni vi neznate šta bi rekli...................................


Znamo.......,decko ima lovu i kupio si je odlican motor.
A ti si zavidan i sad prosipas zuc na forumu pod izlikom da se brines za njegov zivot/zdravlje :jesus:
 
sad vi znate ko če past ko neče, lega ja sam vozio ni 20 potpuno trijezan pa sam pao, neko vozi cijeli život pijan pa mu ni kurac, šta se pričate upče o budalama koje kupuju kacigu od 850kn za motor od 750ccm? nekontam ak oče bez kacige nek vozi šta vi imate s tim, nisam ni bio na forumu tu kad sam kupovo skuter pa sam si kupio kacigu od 960kn valda za skutera i jaketu i rukavice i nemam iskustava nekih s motorim nego sam zaključio ako sam na skuteru znaći na vjetru sam i treba vjetronepropusna jaketa i ak neam ko mozga zaključit onda je kreten i tu nemože te mu vi pomoč i dobro nek ostane kreten i dalje.

umjesto da si ga odgovaro od kupnje motora mogo si mu probat objasnit da je ta kaciga česme za skutera, a ne za njegov motor. i dobro
 
Svi ste smiješni :LOL: :LOL:držite moralne prodike,a ne znate ni kome.Kao da vi niste nikad popili par piva i išli se vozit,a da se negovori napili :mrgreen:
Ako će čovjek pit,pit će bez obzira što vi napisali ili rekli.Doć će pameti kad tad.
I ovako na cesti ima dovoljno pijanih budala,pa jedan više ili manje ne igra neku ulogu.
 
fredi said:
Svi ste smiješni :LOL: :LOL:držite moralne prodike,a ne znate ni kome.Kao da vi niste nikad popili par piva i išli se vozit,a da se negovori napili :mrgreen:
Ako će čovjek pit,pit će bez obzira što vi napisali ili rekli.Doć će pameti kad tad.
I ovako na cesti ima dovoljno pijanih budala,pa jedan više ili manje ne igra neku ulogu.

ma nek on  :bananapivo: ali nek ne vozi jer onda pravi sranja ne samo sebi već i drugima u prometu
jebeš budalu nek se razbije kad na cesti nema nikoga :palacdolje:
 
fredi said:
Svi ste smiješni :LOL: :LOL:držite moralne prodike,a ne znate ni kome.Kao da vi niste nikad popili par piva i išli se vozit,a da se negovori napili :mrgreen:
Ako će čovjek pit,pit će bez obzira što vi napisali ili rekli.Doć će pameti kad tad.
I ovako na cesti ima dovoljno pijanih budala,pa jedan više ili manje ne igra neku ulogu.
Ne držim nikakve prodike. Niti bi one imale ikakvog utjecaja na dotičnog. A nije da niti ja nisam vozio sa podosta pive u guzici. Jedina je razlika da nisam imao tu (ne)sreću pa sam za prvi motor imal to što on ima. Apsolutno mu ne želim prodavat pamet. Jedino se nadam da neće satrat nikog drugog.
Haug.
 
sve u svemu zaključak ove rasprave je:

čovjek si je kupio motor i neka u njemu uživa, a nas uopće nije briga koliko će brzo voziti, koliko će imati promila u krvi, kakvu kacigu ima... ako je imalo pametan zna šta radi i bez naše pomoći