louis

kober said:
Kaj sa katalozima koji su naruceni online preko njihove stranice, jel su dosli kome ?  :misli:
Mislim da sam jos prije mjesec i pol narucil :?

ma ništa od toga, izgleda da ne hebu ove van unije
 
kober said:
Kaj sa katalozima koji su naruceni online preko njihove stranice, jel su dosli kome ?  :misli:
Mislim da sam jos prije mjesec i pol narucil :?
I ja prije jedno dva pa isto još ništa.
Ali se sve mislim da su tek došli pa da još imam vremena dok podijele svim  svojim radnjama, pa onima koji su naručili prije mene, pa tek onda da mi stigne.
Pa vidiš da i Boco kaže da su im tek došli i odmah planuli.
 
Ja se ne sjećam kad sam naručio ali stigao mi je jučer. Interesantno je da je s njim došao jedan letak na hrvatskom. Da se može naručivati i plaćati paypalom, dostava 25,20 eura plus 1,45 eura po kili.
 
Meni došao jučer, al ga idiot od poštara ostavio na ogradnom zidu poluotvorenog ne na kiši nego cjelodnevnom prolomu oblaka. Koji kreten majku mu, tako da se skoro skroz raspao. Sad je na sušenju :sadblinky:
 
Ekipa, lijep pozdrav svima!

Prije svega, možda bi bio red da se ispričam momcima koji vas već duže vrijeme snabdjevaju stvarima iz Louisa (Korni, Bocojaki...). Ne želim nikome oteti dio kolača, ali ako se ne pobrinem sam za sebe, neće nitko.  :mrgreen:

Ja već sedam godina nabavljam stvari iz Louisa, ali sam aktivniji bio na Cro Chopper Forumu pa me zna puno ekipe sa tog foruma, a ovdje skoro nitko. Tako da nisam netko novi tko koji vidi neku svoju priliku u nabavljanju stvari iz Louisa...

Uglavnom... Donosim stvari,
cijena artikla = cijena u katalogu x 8kn


Plaćanje prilikom preuzimanja robe, tj. pouzećem ako šaljem poštom. U slučaju da nešto ne odgovara mogu promijeniti ili vratiti novac bez dodatnih troškova. Makar više volim kad se ljudi izmjere kako treba,a ne da ponekad tri puta vraćam stvari nazad.  :D

U 90% slučajeva uspijem dobiti i artikle koji su ''Resposten'' tj. ''Last Chance''.
Iz Bjelovara sam, dostava na relaciji Zagreb-Bjelovar je besplatna, a u ostala mjesta šaljem HPex-om.

Ako netko nešto treba neka piše u inbox ili na:
091 11 29 400
[email protected]
P.S. Ako se ne javljam na mobitel u inozemstvu sam pa može sms (zbog roaminga).
 
KLResho said:
Ekipa, lijep pozdrav svima!

Prije svega, možda bi bio red da se ispričam momcima koji vas već duže vrijeme snabdjevaju stvarima iz Louisa (Korni, Bocojaki...). Ne želim nikome oteti dio kolača, ali ako se ne pobrinem sam za sebe, neće nitko.  :mrgreen:

Ja već sedam godina nabavljam stvari iz Louisa, ali sam aktivniji bio na Cro Chopper Forumu pa me zna puno ekipe sa tog foruma, a ovdje skoro nitko. Tako da nisam netko novi tko koji vidi neku svoju priliku u nabavljanju stvari iz Louisa...

Uglavnom... Donosim stvari,
cijena artikla = cijena u katalogu x 8kn


Plaćanje prilikom preuzimanja robe, tj. pouzećem ako šaljem poštom. U slučaju da nešto ne odgovara mogu promijeniti ili vratiti novac bez dodatnih troškova. Makar više volim kad se ljudi izmjere kako treba,a ne da ponekad tri puta vraćam stvari nazad.  :D

U 90% slučajeva uspijem dobiti i artikle koji su ''Resposten'' tj. ''Last Chance''.
Iz Bjelovara sam, dostava na relaciji Zagreb-Bjelovar je besplatna, a u ostala mjesta šaljem HPex-om.

Ako netko nešto treba neka piše u inbox ili na:
091 11 29 400
[email protected]
P.S. Ako se ne javljam na mobitel u inozemstvu sam pa može sms (zbog roaminga).

a ti si živ?!? :mrgreen:

meni si furo nekaj jaaaako davno, sve bilo brzo i ok :mrgreen: (y)


Srki
 
KLResho said:
Ekipa, lijep pozdrav svima!

Prije svega, možda bi bio red da se ispričam momcima koji vas već duže vrijeme snabdjevaju stvarima iz Louisa (Korni, Bocojaki...). Ne želim nikome oteti dio kolača, ali ako se ne pobrinem sam za sebe, neće nitko.  :mrgreen:

Ja već sedam godina nabavljam stvari iz Louisa, ali sam aktivniji bio na Cro Chopper Forumu pa me zna puno ekipe sa tog foruma, a ovdje skoro nitko. Tako da nisam netko novi tko koji vidi neku svoju priliku u nabavljanju stvari iz Louisa...

Uglavnom... Donosim stvari,
cijena artikla = cijena u katalogu x 8kn


Plaćanje prilikom preuzimanja robe, tj. pouzećem ako šaljem poštom. U slučaju da nešto ne odgovara mogu promijeniti ili vratiti novac bez dodatnih troškova. Makar više volim kad se ljudi izmjere kako treba,a ne da ponekad tri puta vraćam stvari nazad.  :D

U 90% slučajeva uspijem dobiti i artikle koji su ''Resposten'' tj. ''Last Chance''.
Iz Bjelovara sam, dostava na relaciji Zagreb-Bjelovar je besplatna, a u ostala mjesta šaljem HPex-om.

Ako netko nešto treba neka piše u inbox ili na:
091 11 29 400
[email protected]
P.S. Ako se ne javljam na mobitel u inozemstvu sam pa može sms (zbog roaminga).
  PUTA 8 KN ???..predpostavljam da je neka greska :mrgreen:  x??  valjda + ?
 
1euro=8kuna  :shock:: + dostava  :LOL:

trentno samo budala moze narucit u tebe :wink:

Bocojaki ti mukte dostavi a cjene su kao u katalogu :wink:
 
Nije greška.

Kako poštovani gospodin Branko-ST kaže, 1Eu=8kn, lakše je tako izračunati nego kad je tečaj Hrvatske Narodne banke 7.598543862, izgubi se čovjek u tim decimalama.
 
KLResho said:
Nije greška.

Kako poštovani gospodin Branko-ST kaže, 1Eu=8kn, lakše je tako izračunati nego kad je tečaj Hrvatske Narodne banke 7.598543862, izgubi se čovjek u tim decimalama.

Ajd stavi onda na 7, svima još lakše nego s 8  :LOL: :LOL:
 
Razmotrit ću sve opcije, samo dajte prijedloge.  :)

Konkurencija je jaka, morat ćemo krenuti sa popustima, a mislim da to najviše pogoduje krajnjim korisnicima.
:)