louis

KLResho said:
Nije greška.

Kako poštovani gospodin Branko-ST kaže, 1Eu=8kn, lakše je tako izračunati nego kad je tečaj Hrvatske Narodne banke 7.598543862, izgubi se čovjek u tim decimalama.
sretno (y)...ja se rade malo pogubim u decimalama nego na 100 eura zgubim 40 kn  :mrgreen:
 
Lolo said:
J..e k'o da svi naručujete za milju €  :shock:

na 100eura ode cca 100kn sa prevozom  :wink:

Bocojaki ti mukte dostavi (y)
 
Ovisno gdje živiš i čiji benzin trošiš  :mrgreen: zato je moj izbor da odem sam, 'ajde ne baš sam jer i hepi femili hoće svoj dio, a onda je pitanje kaj si prišparal :LOL:
 
luka737 said:
ma sve 5 (y)  hvala bogu imamo izbora,i svako nek narucuje preko koga zeli (y)


Upravo tako, nitko nikoga na ništa ne tjera, niti sam se ja javio ovdje da izazivam neku javnu i ogromnu polemiku oko ove teme.
Moji uvjeti su načelno takvi kakvi jesu, a ovisno o veličini narudžbe se sve može naknadno dogovoriti.

Svaka čast Boci što nabavlja i šalje stvari tako povoljno.

I to je to. Možda u dogledno vrijeme snizim cijenu, krenem sam u kućnu dostavu po cijeloj Hrvatskoj, tko će li ga znati...

Drago mi je da sam zbog Louisa stekao velik broj poznanika i prijatelja. Zadovoljan ja, zadovoljni ljudi koji naručuju i kraj priče. Ne volim samo da netko te ljude naziva budalama. Svatko ima svoj krug prijatelja i vremenom se razvije neko povjerenje u pojedinog ''dilera''. 148 ljudi neka kupuje kod Boce, 12 neka ih kupuje kod mene, kakve veze ima, glavno da su svi sretni i zadovoljni.

Uglavnom...prelazim i sam u ''offanje'' ove teme. Najbitnije je da su informacije tu, ljudi imaju mogućnost izbora i ne bih volio da se sad cjepidlači koliko kuna tko izgubi jer je budala i evenutalno naruči nešto od mene.

Ako nekoga nešto zanima neka se javi u inbox ili na navedene kontakt adrese, da ne gušimo više ovu temu.
 
Evo obavio desant na Louis koji je toliko prazan da ima više teta nego kupaca, a sa tom navalom kupaca idu i cijene dolje pa je tako cijena jakne pala za još dodatnih 30€  (y) ( http://www.louis.de/_20fe384d94e0581092f1d8c727c2be3240/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=208780). Bila je dilema između Rev'it Sand jakne koja nije loša ali sam mišljenja da je Rukka bolji mada ne puno bolji izbor jer je to ipak jakna nižeg cjenovnog razreda, znači sa 350 na 239 pa na 200€.  Jakna je namjenjena boljoj polovici da ne bi mislili da imam određenih sklonosti  :LOL: Carina nula bodova mada je bil pretovar (jelte, ne ide se tamo samo zbog jakne niti se pokažu svi računi )ali uz malo šarma da se proći.  :mrgreen:






 
Lolo said:
Evo obavio desant na Louis koji je toliko prazan da ima više teta nego kupaca, a sa tom navalom kupaca idu i cijene dolje pa je tako cijena jakne pala za još dodatnih 30€  (y) ( http://www.louis.de/_20fe384d94e0581092f1d8c727c2be3240/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=208780). Bila je dilema između Rev'it Sand jakne koja nije loša ali sam mišljenja da je Rukka bolji mada ne puno bolji izbor jer je to ipak jakna nižeg cjenovnog razreda, znači sa 350 na 239 pa na 200€.  Jakna je namjenjena boljoj polovici da ne bi mislili da imam određenih sklonosti  :LOL: Carina nula bodova mada je bil pretovar (jelte, ne ide se tamo samo zbog jakne niti se pokažu svi računi )ali uz malo šarma da se proći.  :mrgreen:
(y)

Nadam se da bu ti zena zadovoljna. Taj model ja imam, i stvarno je super jakna. OK, kad je vani +38, moozda je malo toplo u njoj  :LOL:, al zato dobro dihta s podstavom kad je hladno.

Mi planiramo ici u veljaci jer imamo neki popust za potrosit. Pa ako vam se opet ide, javite se  :mrgreen:
 
Moja se već brine da merver ne propadne  :LOL: Kak' ne bi bila zadovoljna kad je ona birala, a ja plačal.  :LOL:

Ajde bumo videli možda bi joj piknul kakve čizmake, da ju konačno kompletiram  :LOL:
 
Lolo said:
Moja se već brine da merver ne propadne  :LOL: Kak' ne bi bila zadovoljna kad je ona birala, a ja plačal.  :LOL:

Ajde bumo videli možda bi joj piknul kakve čizmake, da ju konačno kompletiram  :LOL:

Da, merver treba potrositi do srpnja 2013., tj. do onda pokupovati sve kaj se moze da bi se dobilo povrat  :LOL:
Pretpostavljam da ste uzeli i katalog novi, preporucam Daytonu...  :mrgreen:, niske ljetne cizmice su stvarno lagane i prozracne (i vodonepropusne), a "zimske" su stvarno tople uz dobre carape  :mrgreen:

Ko planira iz Louisa stvari, sad uskoro pocinju partyi za zagrijavanje pa bude raznih dobrih popusta, uz ove standardne.
 
milanche said:
dobro to smo skuzili 4 posta prije  :LOL: :LOL:

ponavljanje je majka znanja  :wink:  :jesus:

Bocojaki mukte dostavlja  (y)
 
KLResho said:
Ekipa, lijep pozdrav svima!

Prije svega, možda bi bio red da se ispričam momcima koji vas već duže vrijeme snabdjevaju stvarima iz Louisa (Korni, Bocojaki...). Ne želim nikome oteti dio kolača, ali ako se ne pobrinem sam za sebe, neće nitko.  :mrgreen:

Ja već sedam godina nabavljam stvari iz Louisa, ali sam aktivniji bio na Cro Chopper Forumu pa me zna puno ekipe sa tog foruma, a ovdje skoro nitko. Tako da nisam netko novi tko koji vidi neku svoju priliku u nabavljanju stvari iz Louisa...

Uglavnom... Donosim stvari,
cijena artikla = cijena u katalogu x 8kn


Plaćanje prilikom preuzimanja robe, tj. pouzećem ako šaljem poštom. U slučaju da nešto ne odgovara mogu promijeniti ili vratiti novac bez dodatnih troškova. Makar više volim kad se ljudi izmjere kako treba,a ne da ponekad tri puta vraćam stvari nazad.  :D

U 90% slučajeva uspijem dobiti i artikle koji su ''Resposten'' tj. ''Last Chance''.
Iz Bjelovara sam, dostava na relaciji Zagreb-Bjelovar je besplatna, a u ostala mjesta šaljem HPex-om.

Ako netko nešto treba neka piše u inbox ili na:
091 11 29 400
[email protected]
P.S. Ako se ne javljam na mobitel u inozemstvu sam pa može sms (zbog roaminga).

Ode naš boco na tajland a tu mu se o glavi radi, gadovi jedni mogli ste bar pričekat da se malo ohladi prije nego ga počnete rušit ili barem da završi u zatvoru zbog općenja sa maloljetnim transićima....ili nešto....

:mrgreen:
 
MUUUUUUUUUUUUUUUKTEEEEEEEEEEEEEEEEE DOOOOOOOOOOOOOOSTAAAAAAAAAAAAVLJAAAAAAAAAA!!!


Vidio sam već sto puta.
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Primjer:
Najbolje mi je kad netko naruči trubu za 10Eu, ja na njoj zaradim 1Eu, a čovjeku je hitno i moram slati HPexom, a poštarina onda košta cca 40kn.
Volim svakom pomoći, ali nisam toliki dobrotvor.

A Boci kapa do poda, u svakom slučaju.

Ja ću vjerojatno nabavljati stvari i nakon 1.7. I od tad ću i ja dostavljati mukte.
:jesus:  :jesus:  :jesus:

 
Jel vi to s povratom poreza ili bez?
Mislim, od srpnja vise toga nema, zato pitam  :mrgreen:
 
KLResho said:
Kakve veze ima ako će cijena biti ista kao u Louisu?  :mrgreen:

Znaci, kad udemo u EU i tvoja cijena ce biti tocno po tecaju, ili ce biti 1 € = 8 KN (ne u slucaju da to i bude stvarni tecaj,ili jos gore)? Ili ako ti covjek da u €, to je ta cijena?

Sad za robu dobijemo povrat poreza. Kad udemo u EU nece biti povrata poreza. Ali nas na granici nece jebavat jel neto 1000 kuna po glavi, ili je preko.
Rulja koja trenutno vozi iz EU; IKEA, BAUHAUS i sl. sebi zadrzava tu razliku u cijenu. Neki jos malo naplate dostavu u kucu, neki ne.

Pitam iz jednostavnog razloga, jer je kolega nedavno pregovarao da mu se dostavi roba iz Graza pa ima svakakvih obracuna, odbijanja poreza, cijena po kilometru itd.
 
Neću sad ništa izlijetati sa informacijama. Ima još dosta do 1.7., pa kad to bude aktualno onda ću javiti kakva je situacija, da sad ne drobim gluposti  :D. Sad sam tek na dobrom putu da konsolidiram redove i nastavim nabavljati stvari i nakon ulaska u Uniju. Bilo to otvaranje trgovine, internet shopa ili nešto takvo...