louis

bricksrheavy said:
Stiglo kišno odijelo, nema više kineske kabaniceee! :bananarace:
Bocojaki, zahvaljujem na katalogu, skoro mi je odvalio leđa u ionako pretrpanom ruksaku :LOL: ali je zato :paper:


(y)

Ko i zenske na internetu  :mrgreen: nije to to dok ti pod prste nedodje :LOL:
 
varadero10 said:
jedno pitanjce ima li u luisu pojas sa ručkama za suvozača i koja bi bila cijena (y)

Imaš to od IXS-a sa torbicama sa strane i ručkama. Nemam pojma kak se zove, ali služi svrsi. u TC šopu u Ljubljani mislim da je cijena bila ispod 50 ojra, modžda i manja.
 
Lolo said:
Kak to zgleda  :misli:

Evo vako, išo slikat sam zbog tebe i resajzat sliku i delat uplod i sto čuda :mrgreen:
Ručke su ispred malih torbica sa strane i tak...stane svega unutra.

2qmp821.jpg
 
ja sam mislio da jeto nešta normalno ovo bi izgleda skroz bezveze,jel znaš jel postoji to u obliku normalnog bubrežnjaka sa vidljivim ručkama (y)
 
To bi trebalo služiti da se žemsko drži za mene tj. pojas umjesto za ručke na paket tregeru  :misli:
 
varadero10 said:
ja sam mislio da jeto nešta normalno ovo bi izgleda skroz bezveze,jel znaš jel postoji to u obliku normalnog bubrežnjaka sa vidljivim ručkama (y)

... ima, ali ne u Louis-u ;)
sportbike5.jpg


sportbike-forward-belt.jpg

 
Da.
Torbe se skidaju, ostaje samo pojas onda sa ručkama ak ti netrebaju. Pojma nemam jel ima u kombinaciji sa normalnim bubrežnjakom.
 
Da li kod dolaska postom kataloga postar isti ostavi ili moram potpisati preuzimanje? Katalog nikako da dode a vidim zutu cedulju jutros u sanducicu?

Sent from my ST25i using Tapatalk 2