louis

Da li netko zna da li će se uskoro promjeniti cijena poštarine iz Louisa? Baš gledam cijene, sada je cca 28 Eura, dok je u sve ostale zemlje eu 7 eura.
 
live-for-ride said:
Da li netko zna da li će se uskoro promjeniti cijena poštarine iz Louisa? Baš gledam cijene, sada je cca 28 Eura, dok je u sve ostale zemlje eu 7 eura.

Neće u skorije vrijeme  :palacdolje:
još je sve friško...

Stojim na usluzi ako šta treba...
 
Usljed velikog pospremanja po telefonu i brisanja starih poruka tu na forumu obrisao sam kontakt od kolege koji je naručio kacigu i vizir.
Kacigu sam isporučio preko njegovog buraza a vizir je naknadno stigao ali više nemam broj  :x

E sad možda neko zna o kome pričam (frendovi, poznanici) pa naleti u ovu temu nek mi javi neki kontakt. thx  (y)
 
Dobro, vizir onda stoji dok se naručitelj nejavi a ja ću sad malo na godišnji...


Svi koji su naručili nešto iz louisa molim za strpljenje, slijedeća runda 9.9.2013 kad se vratim sa G.O.
 
Boco ima li tamo onih irokeza za kacigu, ak nije puno love ja bi crvenu da budem kao rimljanin juRRisnik?  :LOL:
 
ace_of_spades said:
Boco ima li tamo onih irokeza za kacigu, ak nije puno love ja bi crvenu da budem kao rimljanin juRRisnik?  :LOL:

Ha ha, brijem da ima. pogledaj u katalogu...
U potpisu je link na stranicu s opisom kako naručivanje funkcionira pa ako nešto izabereš, šaljem ti broj moba na PP.
 
bocojaki said:
Ha ha, brijem da ima. pogledaj u katalogu...
U potpisu je link na stranicu s opisom kako naručivanje funkcionira pa ako nešto izabereš, šaljem ti broj moba na PP.
ako ima koliko bih cekao na to, inace Bjelovarsko-Bilogorska zupanija  :misli:
 
Možda bi ti ovo bolje odgovaralo  :misli:

http://www.louis.de/_10d2222c51099e7a04f71a5fe9eb23ce4e/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=20012102

20012102_420_ANW01_FR_10.JPG


:LOL:
 
Trazio i ja nema.  :angry: Ove sam zvao "AMD" nema crvene kaze :(cekaj tjedan dva) neide me kod tih kupovina opcenito, take sam Q srece.
Zvao sam debosa sa njuskala i primitivac mi se vise nece javiti, kreten neki iz Duge Rese, reko nazvat cu te kasnije i nazovem sutra da mu dam podatke za slat pouzecem i tip mi se nece vise namjerno javit...
Mislim ono pa koji si Q stavio na njuskalo da prodajes,ili prodajes samo nekoj odabranoj eliti? Kreten.
Da ispada da nekog molis za svoje novce, cesto mi tako i nerazumjem takve neljude  :misli:  :(
 
Stvari iz louisa dofuram obično za tjedan dva pod uvijetom da imaju na lageru.
Sad idem malo na godišnji pa sam ponovo u louisu za tri tjedna...
 
bocojaki said:
Stvari iz louisa dofuram obično za tjedan dva pod uvijetom da imaju na lageru.
Sad idem malo na godišnji pa sam ponovo u louisu za tri tjedna...
pajdo uzivaj.  (y)