louis

Maestral said:
I rest my case  :mrgreen:

Bocojaki je zakon  (y)

Bocojaki nije zakon. Uvijek je sve na vrijeme, nikad nikakve komplikacije, uvijek točno dostavi kaj sam naručio, nikad zamjena, jebate još mi i sam dofura. Di on živi i kaj on ne zna da je ovo Rvacka. Jednostavno tako se ne posluje.

:palacdolje: :palacdolje:
 
makazica said:
Bocojaki nije zakon. Uvijek je sve na vrijeme, nikad nikakve komplikacije, uvijek točno dostavi kaj sam naručio, nikad zamjena, jebate još mi i sam dofura. Di on živi i kaj on ne zna da je ovo Rvacka. Jednostavno tako se ne posluje.

:palacdolje: :palacdolje:

Pa zato imaš onu kombinaciju sa Slovencima. :mrgreen:
 
makazica said:
Bocojaki nije zakon. Uvijek je sve na vrijeme, nikad nikakve komplikacije, uvijek točno dostavi kaj sam naručio, nikad zamjena, jebate još mi i sam dofura. Di on živi i kaj on ne zna da je ovo Rvacka. Jednostavno tako se ne posluje.

:palacdolje: :palacdolje:
Slažem se. Uvodi nam ameriku u balkan na mala vrata  :palacdolje:
 
makazica said:
Bocojaki nije zakon. Uvijek je sve na vrijeme, nikad nikakve komplikacije, uvijek točno dostavi kaj sam naručio, nikad zamjena, jebate još mi i sam dofura. Di on živi i kaj on ne zna da je ovo Rvacka. Jednostavno tako se ne posluje.

:palacdolje: :palacdolje:
I ja kažem. Ne jednom mi se desilo da se u petak ili subotu sjetim da mi nešto treba, i on mi to dostavi maltene na kućnu adresu (5 minuta motorom) u manje od 7 dana (4-5). I platim mu točno koliko je u Louisovom katalogu, ni lipe više.
Sramota. Kakava neposlovnost, samo negativni feedback ima od mene.
Zbog njega i njemu sličnih "poduzetnika" i je država u takvoj banani.

:palacdolje:







:mrgreen:
 
BM0021 said:
Ja sam obično išao sam u Louis, usput žena u ikeu i onda na klopu tam u pivnicu hehe. Ovaj put sam trebao sitnicu za 4€ pa naravno nema smisla ic samo po to, cekam da bocojaki javi dal je uzeo  (y) Iskreno, u današnje vrijeme čudno mi je da čovjek uzme gore nešto za svoju lovu na povjerenje  (y)

Misliš, ...ti si iš'o usput u Luis. Uh, uh, ovo je još skuplje nego s dostavom za 28€ :jesus:
 
3alfa3 said:
Katalogu ili cijeni na webu? Zna biti razlika...
Web katalog. :mrgreen:

Jedan put se desilo, naručim u petak, roba stiže idući četvrtak, jeftinije 5€ jer je priko vikenda pala cijena artikla.

:LOL:
 
Shepa said:
Web katalog. :mrgreen:

Jedan put se desilo, naručim u petak, roba stiže idući četvrtak, jeftinije 5€ jer je priko vikenda pala cijena artikla.

:LOL:

Pa kažem ja da je boco smrad. Boco smrade!!

:mrgreen:
 
Shepa said:
Zbog njega i njemu sličnih "poduzetnika" i je država u takvoj banani.

Da, koliko je samo poreza, prireza, doprinosa i inih ...eza i ...osa uplatio u proračun. (y)
Ostali dobavljači i zastupnici bi se trebali sramit i poslat sve djelatnike na zavod za zapošljavanje. :mrgreen:

PS: Nek netko pobriše sve što smo nasrali u dva dana. Mi smo zadovoljni, Bojan je (nadam se) zadovoljan, država je i tako u kurcu... Ali, nemojmo brkat lončiće, pa to veličat kao svijetli primjer u poduzetništvu.
 
Da, da zbog ovakvih je sigurno u banani. A, što je tu protuzakonito? :LOL: U čemu je razlika u odnosu na to kada idete ili ste išli u Slo po gume??
 
thule_5689 said:
Da, da zbog ovakvih je sigurno u banani. A, što je tu protuzakonito? :LOL: U čemu je razlika u odnosu na to kada idete ili ste išli u Slo po gume??

Si glup ili? Rekoh da je država sa i bez ovog u kurcu. Nitko nije spominjao da je nešto protuzakonito. Ne znam koja je razlika u odnosu na ono s gumama, ali možemo i to raspravit. :mrgreen:
 
thule_5689 said:
Možda i jesam, ali ovo je bio samo komentar na tvoj zadnji (posljednji) post. (y)

Dosta si umjetničke slobode unio u taj komentar. Pokušavaš nešto proturječit, ali ne mojim tezama iz tog posta. Ili ga nisi pročitao ili nisi razumio. (y)
 
di bi nam bil kraj da je većina poslovanja ala Boc, (y)
 
davor_77 said:
(y) Odlično. Ovo je najkompliciranija i najskuplja varijanta, za koju smo čuli u temi. Ako imaš koju lošiju, samo daj.

strašno je komplicirano poslat mail i platit par eura poštarine koja se plaća u odnosu na težinu...puno je lakše zajebavat čovjeka koji će ti sve iskrcat na ulazna vrata... jedva bi bilo još da ti plati što si čekao... (y)
moj post se odnosio na ljude koji žive uz granicu i kojima sam time želio olakšati, jbg ne živimo svi blizu bocojakog kojem svaka čast na trudu...
 
Borinjo said:
strašno je komplicirano poslat mail i platit par eura poštarine koja se plaća u odnosu na težinu...puno je lakše zajebavat čovjeka koji će ti sve iskrcat na ulazna vrata... jedva bi bilo još da ti plati što si čekao... (y)
moj post se odnosio na ljude koji žive uz granicu i kojima sam time želio olakšati, jbg ne živimo svi blizu bocojakog kojem svaka čast na trudu...

Borinjo jel se ti mucis dok razmisljas?  :misli:

Bocojaki je od mene udaljen 400km i uredno mi sve dostavi  (y)