louis

bocojaki said:
imam imam  (y)

Ajd onda dok jos ima i ako moze jedan meni za SB. Istina da sve to ima online, al ja sam malo starija generacija pa volim prelistat, (a i zanimljivije je tako na kenjari). :LOL:
 
Gato said:
Ajd onda dok jos ima i ako moze jedan meni za SB. Istina da sve to ima online, al ja sam malo starija generacija pa volim prelistat, (a i zanimljivije je tako na kenjari). :LOL:

Sutra iza 10 na porti bol. Benčević može?
 
bocojaki said:
Sutra iza 10 na porti bol. Benčević može?

Ako mislis na 10 ujutro, moglo bi se nekako (y), iako mi nikako nije usput i poprilicno je daleko... :mrgreen:
 
Gato said:
Ako mislis na 10 ujutro, moglo bi se nekako (y), iako mi nikako nije usput i poprilicno je daleko... :mrgreen:

Vec sam poslao...
Oko 10 mozda i malo prije ali nije problem, kutija je na porti pa kad stignes...
 
bocojaki said:
Vec sam poslao...
Oko 10 mozda i malo prije ali nije problem, kutija je na porti pa kad stignes...

OK, hvala! Pokusat cu si za sutra tempirati pregled kod lijecnika na koji ionako moram ovih dana otici, pa usput stanem i pokupim. (y)
 
Lepi pozdrav najprije!  (y)
Jel možda itko od vas zna kad u Louisu počinju velike rasprodaje i popusti?  :misli:
Ili je to već možda lagano i prošlo ...  :misli: :mrgreen:
 
POVLJANA said:
Lepi pozdrav najprije!  (y)
Jel možda itko od vas zna kad u Louisu počinju velike rasprodaje i popusti?  :misli:
Ili je to već možda lagano i prošlo ...  :misli: :mrgreen:

Kao i u drugim ducanima od sredine 12-og mijeseca pa do nestanka zaliha...
Ono stize nova kolekcija za slijedecu godinu stara je na rasprodaji...
Imas mijesecne popuste na artikle koji su oglaseni u onim malim brosurama
 
Pokupio i ja svoj. Boco, thnx! (y)