louis

Biker_Sisak said:
za te stvari se koristi obična plahta  (y)

Ja nebi ni nju koristio u garazi. Ono malo prasine kaj se skupi se malo raspuse, malo pobrise i sve 5, a ne moras brinut o kondenzaciji koja se moze (i ne mora) stvorit pod plahtom.

Plus, kad se zazelis pogledat motor, ne moras skidat  :LOL:
 
Meni je u garaži potrebna zaštita jer se koristi kao sekundarna kuhinja.

Nakon 2 godine stajanja, stari auto mi je bio toliko mastan da sam ga morao prati deterdžentom za suđe.
 
-= OxyG3N =- said:
Boco, evo ako imas dva kataloga viska za pokupit u Zagrebu placam pivu... jedan za mene jedan za frenda

Trenutno sam ostao bez ali u ponedjeljak cu opet uzeti u louisu...
 
Mislim da bi svi koji koristimo bocojakijeve usluge trebali svaki dati barem po 5 kn pa da čovjeku uzmemo 2-3 kile janjetine kao zahvalu.  (y)
 
Pranja said:
Mislim da bi svi koji koristimo bocojakijeve usluge trebali svaki dati barem po 5 kn pa da čovjeku uzmemo 2-3 kile janjetine kao zahvalu.  (y)

Ma pusti janjce neka zive, pivo ce biti dosta  (y)
 
cadjo said:
Kralj si

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Danas sam pokupio zadnje kataloge iz izloga sto su imali nekih desetak kom.  :mrgreen:

Nadam se da ce do slijedeceg ponedjeljka dobiti jos...
 
Hajd jedan rezerviraj meni, pa ovaj tjedan doletim jedan dan do tebe da ga bacis sa balkona.  (y)
 
Slao sam na Louis neke svoje podatke i dobio poštom neku Louis Rabatt kartu i neke male mobil rabatt kartice u koverti.  Ima li to  kakvu vrijednost  u popustima ili je to  :belj: :)
 
Na louis karticu dobiješ bodove prilikom svake kupnje a svakih 6 mijeseci ti bodovi se pretvaraju u eure koje možeš iskoristiti za kupnju u louis dućanima...
Tu i tamo znaju poslati papirnato popust koji možeš iskoristiti unutar mijesec dana...
Bodovi na kartici kad prijeđu u iskoristive eure moraš potrošiti unutar tri mijeseca.