louis

Oprostite na glupom pitanju al bas jucer sam poslao mail upit sluzbi za korisnike u louis i oni kazu da vrse isporuku za hrvatsku i vidim 29 eura je dostava sad me zanima jeli 29 eura cjelokupne tavri iz jedne narudbe kosarice ili svaki komad pojedinacno i za koliko stize roba npr u ST
 
Kakva louisova dostava, kakvih 29 ojra, Bojan (bocojaki), ti to dostavi đabaluka u Solin!

:eek:hne:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Kakva louisova dostava, kakvih 29 ojra, Bojan (bocojaki), ti to dostavi đabaluka u Solin!

:eek:hne:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

(y)

Bocojaki  :naklon:
 
Ekipa zivili  (y)

Evo i informacija o godisnjem... Zadnji tjedan u osmom i prvi u devetom...

Svakako kava na rivi negdje u tom periodu, stavit cu obavijest ovdje pa ako neko ima vremena bit ce mi drago  :wink:
 
Shepa said:
Kakva louisova dostava, kakvih 29 ojra, Bojan (bocojaki), ti to dostavi đabaluka u Solin!

:eek:hne:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Kako znas da je Solin???? , aj ako je tako nisam nikoga tija zafrkavat, sta mi je radit za narudbu kako da kontaktiram Bojana,halo Bojane dali se cujemo mogu li na PP stavit sta zelim par malih sitnica
 
Tako je, napišeš mu u pp kataloški broj, naziv i cijenu, to sve mu ponoviš u sms-u, i za par dana (naaaaaaaajkasnije 10, koliko sam jednom čeka) te to čeka u Solinu.

Platiš u ojrima kod preuzimanja, i to je to.

I da, cijena je ka u katalogu.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Fala evo sam mu poslao poruku na PM to je to ,nisam znao tija sam ic na osobnu narudbu to je kako su mi rekli iz luisa 29 evra posiljka cca 10 dana.

Na brodu sam jos 10 ak dana nije zurba
 
Ma čovik je kralj, da ga nema, tribalo bi ga izmislit.

(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
jel itko narucivao ovakav stender za motor

https://www.louis.de/en/artikel/rothewald-univ-motorbike/10002861?list=7137165

vidim da mu je cijena povoljna,25€, a treba mi za zimsko skladistenje, pa me zanima jel valja do sta?

zahvaljujem
 
drakic said:
jel itko narucivao ovakav stender za motor

https://www.louis.de/en/artikel/rothewald-univ-motorbike/10002861?list=7137165

vidim da mu je cijena povoljna,25€, a treba mi za zimsko skladistenje, pa me zanima jel valja do sta?

zahvaljujem


Mene isto zanima ovaj štender-ima tko kakav info?
 
Pranja said:
Mene isto zanima ovaj štender-ima tko kakav info?

Ja sam ga na kraju uzeo. Probao na motoru i ide lagano, jedna osoba drzi prednji kraj. Moram samo se jos malo igrat da nadjem idealan raspon tako da cu to poslije godisnjeg, mogu ti poslati slike kad se vratim kuci.


Pozz
 
Jel ima netko da je uzimao kakve lance za zakljucavanje motora protiv kradje iz Louisa i koji bi preporucili?
 
drakic said:
Ja sam ga na kraju uzeo. Probao na motoru i ide lagano, jedna osoba drzi prednji kraj. Moram samo se jos malo igrat da nadjem idealan raspon tako da cu to poslije godisnjeg, mogu ti poslati slike kad se vratim kuci.


Pozz

Hvala puno za info. (y)

Onda ću ga i ja uzeti.
 
Pranja said:
Hvala puno za info. (y)

Onda ću ga i ja uzeti.

Uzeo ga i ja, malo je teže za centrirati krakove, ali kad jednom pogodiš miran si. Čak i sam možeš dići motor na štender ali uz dosta opreza. Za te pare (y)
 
Jeli Boc ono ponedjeljkom ili utorkom u Louisu? Vidim da je sljedeći tjedan na godišnjem pa ako sam propustio voz... :cry: