louis

Shepa said:
Aj priznaj da si instalira onaj system cleaner (Clean Master, ili tako nešto), ne znam kako se zove, ali ima ikonicu žuto-plave metlice. :LOL:

Ništa takvoga, instalirao sam neki softver na pc za backup i automatski se pojavio i na telefonu nakon prvog spajanja. Od tada mislim da su počeli duhovi  :mrgreen:


Wondershare MobileGo for Android
 
tonciv666 said:
Meni si vec odgovoria!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk 4

Svima sam odgovorio ali nestali mi brojevi skupa sa sms porukama...
Tvoji su protektori ako sam dobro zapamtio.
 
Srce mi je stalo sad kad san bacija oko na akcije u Louisu,jbt moga bi istresti dvi tri place bez problema
 
Kako se usudite kupovat nesto bez da probat.Svaka cast kolegi koji ide u louis malo malo ali meni je to prerizicno.
Ja bi uzeo jaknu,hlace,cizme ali me prpa uz+zet tako
 
Usudimo se, jer ako ne paše, vratiš Bojanu i on zamini.

:wink:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Certina said:
koliko znam ne radi povrat kod njega, samo zato se ne usudim robice uzet :rolleyes:
Radi povrat, ali moraš mu poslat odma, jer dok primi pa odnese... mora sve bit unutar 7 dana, ako se ne varam.




Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Certina said:
koliko znam ne radi povrat kod njega, samo zato se ne usudim robice uzet :rolleyes:

Pa za robu ti nebi trebao biti problem, ako se izmjeris kako je navedeno na njihovoj stranici sa mjerama. Svaki put kad sam se izmjerio na navedeni nacin sve sto sam narucio je stimalo besprijekorno. (y)
Priznajem, kaciga je vec druga prica, iako sam i to znao ubost da stima bez probe. :mrgreen:
 
Gato said:
Pa za robu ti nebi trebao biti problem, ako se izmjeris kako je navedeno na njihovoj stranici sa mjerama. Svaki put kad sam se izmjerio na navedeni nacin sve sto sam narucio je stimalo besprijekorno. (y)
Priznajem, kaciga je vec druga prica, iako sam i to znao ubost da stima bez probe. :mrgreen:

jebga ja sam specificne građe udjem u trgovinu pa ne mogu naci :mrgreen: a treba mi dosta toga da se u kožu ubacim, cekam i planiram u 1mj v italija na sajam al pitanje hocu uspjeti otic.

Shepa said:
Radi povrat, ali moraš mu poslat odma, jer dok primi pa odnese... mora sve bit unutar 7 dana, ako se ne varam.
Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

super (y)
 
bocojaki said:
Evo da ponovim još jednom.
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak i onda naručim robu. Obično stiže za tjedan dva ali to ovisi koliko ljudi čeka robu prije vas i koliko treba Louis-u da nabavi artikl.
Zna se dogoditi da roba naručena prije nije stigla a vaš artikl imaju na lageru pa ga možete dobiti već prvi ponedjeljak.
Samo strpljivo i sve donesem.
Princip je slijedeći, sms-om mi pošaljete kataloški broj, naziv artikla i cijenu ( broj moba šaljem na PP).
Reklamacija nema i plaćanje je u eurima kad donesem.
Cijene su kao što piše u katalogu.

P.S. napišite i ime na kraju sms-a u slučaju da vam šaljem robu po vozaču iz firme da nemora čovijek tražiti na telefon likove iz crtića horor filmova i sl.  :mrgreen:

8)